Галина Янченко народна депутатка, "Слуга народу"

Лист "колишнім" або міфи про монобільшість

25 червня 2020, 15:50

Мені часто доводиться відвідувати ефіри політичних ток-шоу. Тому доволі часто я бачу, як мої опоненти в ефірах переходять межу, та спостерігаю шалену, я би навіть сказала, тваринну агресію в бік "Слуги народу". Я довго не могла знайти цьому пояснення, однак згодом зрозуміла: так виглядають втрачена влада та амбіції.

На президентство Володимира Зеленського у 2019 році покладали великі надії не лише український народ. Не менші сподівання покладали на нього й представники старих політичних еліт, яких я умовно називаю "колишніми". Це народні депутати попередніх скликань, колишні міністри, посадовці високого рівня, які все ще не можуть змиритись з тим, що вони – колишні, а їх час – минув.

Після обрання Володимира Зеленського вони розраховували швидко повернутись у гру. Однак цього не сталося. Тому зараз всі розчаровані взяли стратегію сіяти смуту та "хитати" монобільшість. При цьому, напевне, найбільшою фантазією колишніх є розпад монобільшості.

Навколо цього питання створюються міфи, спробую розвінчати найпопулярніші з них.

Міф 1: "В монобільшості сформувались депутатські групи, які не слухають президента"

Фракція "Слуги народу" сьогодні – це 248 депутатів. Як і в будь-якому великому колективі, у фракції люди поділилися за інтересами, фахом та і просто симпатією. Подібні процеси можна побачити в будь-якому великому колективі. Так, у нас є дуже різні люди всередині монобільшості.

Проте, "Слуга народу" реально відображає усе суспільство з різними точками зору в ньому. Ми не КПСС, аби думати однаково. Тому й для голосувань фракцію потрібно об'єднувати дискусією та переконувати аргументами.

Так, всередині нашої команди є авторитетні депутати, які можуть формувати думку колег з того чи іншого питання. І про які б групи впливу всередині фракції не говорили, найбільша група у "Слузі Народу" – це група президента Володимира Зеленського. Для нашої команди він є беззаперечним авторитетом та головним лідером. У цьому ми залишаємось єдині.

Міф 2: "У монобільшості не вистачає голосів"

Якщо парламент не підтримав програму уряду або певне кадрове рішення – це означає лише одне: навколо цих питань продовжують шукати консенсус. Повторюсь, ми – не КПСС, і всі голосування проходять попередні обговорення у фракції.

У цьому парламенті саме завдяки робочому настрою монобільшості рекордна кількість рішень ухвалюється 300 голосами і більше.

За рік ця Верховна Рада вже ухвалила низку історичних законів, як, до прикладу, скасування депутатської недоторканності або земельну реформу. Цього не вдавалося зробити жодному з попередніх скликань. А важливі президентські ініціативи знаходять і будуть знаходити підтримку сесійної зали.

Міф 3: "На осінь готуються чергові позачергові вибори"

Видавати бажане за дійсне – must-do "колишніх". Тому міф про позачергові вибори як даність – ще одна нав'язлива фантазія, заради втілення якої працюють різні групи впливу в Україні.

Сьогодні для проведення позачергових виборів немає ані підстав, ані потреби. Президент чітко і недвозначно сказав про те, за якої умови може відправити Верховну Раду на дострокові вибори: якщо перестануть голосувати за необхідні для країни рішення. В іншому разі жодної потреби у перевиборах парламенту не буде.

І на останок зазначу. Так, процес боротьби за владу у політиці – безперервний, в цьому і є суть політичних змагань. Не кожен вміє програвати. Але деяким політикам з минулого цьому варто повчитись. Тому що через чиїсь амбіції та спроби дестабілізувати політичну ситуацію страждає, в першу чергу, наша країна.

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Олег Сокоринський _ 01.07.2020 09:53
IP: 46.98.157.---
А ця жіночка мабуть не знає, що Україна парламенсько-президенська республіка. І Президент України не може керувати жодною партією і тим більше фракцією в парламенті, також не може вирішувати хто буде балотуватися на мера Київа чи створювати футбольні клуби і вирішувати на пресс-конференції хто винет у вбивстві, це все поза межами його повноважень. Ці всі факти треба збирати, колись вони ляжуть у справу по узурпації влади п. Зеленським.
Александр Бойко _ 28.06.2020 12:02
IP: 178.92.37.---
Пані Янченко шукає причину, чому люди так не люблять нову владу зелених. Це шикарна влада, яка має ще багато чого зробити. Потрібно землю продати, потім собак з котами, потім каструвати депутатів, набраних по смітниках, щоб вони не плодили неповноцінних дітей, а потім ще й обшкурити кілька корабельних сосен і голубих дубів. Я нічого не впустив? Ах да, ще ж потрібно одному засранцю попу підтерти і шмарклі витерти. Ну, а на роботу на благо країни уже часу немає. Ледве-ледве сил хватає хабарі брати.
Чи достатньо причин для зневаги і ненависті до зелених дебілів?
Vik Sam _ 28.06.2020 00:02
IP: 195.46.35.---
Кому нужны эти сказки?
Oleksii Katsai _ 26.06.2020 13:37
IP: 194.12.91.---
:-))))))))))))))))))))))))))
Alexander Vasilevsky _ 26.06.2020 11:00
IP: 93.73.67.---
Прокоментуйте поведінку слуг у Миколаєві
Andrii Savin _ 26.06.2020 00:03
IP: 176.36.154.---
Міф 4: Галя Янченко "дуже розумна". Проте, шо вона робить і як "увлажняет" деяким зашквареним (вже за корокий час) посадовцям доводить зворотнє. Галя себе закопує у турборежимі. Попередники хоча б 5 років були у владі, а шодо Галі та її хозяїв не факт, ой не факт.

Міф 5: Галя подає "потрібні" законопроєкти. Насправді все це виглядає імітацією діяльніості. Галю просто юзають для "потрібних" окреими людям питань.
Max Mykhaylenko _ 25.06.2020 20:34
IP: 176.37.101.---
Не ганьбіться, про корабельну сосну низької якості вже все ясно.
Log Log _ 25.06.2020 19:17
IP: 178.133.57.---
Пані Галино, є міфи про "слуг народу", а є реальність – діалог Корнієнка і Арахамії,
і монолог Третьякової. Після них Ви виглядаєте жалюгідно.
Як сказав Ваш колега – куріть айкос, і мовчіть.
wed _ 25.06.2020 17:33
IP: 83.5.169.---
Не думаю, що натуральну недовіру до "мавпи з гранатою" (зебіли з владними повноваженнями) можна назвати "шаленою, я би навіть сказала, тваринною агресією в бік "Слуги народу".

зі стрічки новин:
14:36 Ситуація дуже погіршується – Зеленський і Шмигаль б'ють на сполох через коронавірус.
15:03 Уряд скасував обов"язкову обсервацію для тих, хто в'їжджає в Україну.
Україна та Європа1106 Aтака Путіна1257 Корупція1375 Свобода слова572 Зеленський44
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter