8 квітня 2022, 13:11

Проект "Добробат" – шукаємо добровольців для відбудови країни!

Київщина поступово повертається до життя після окупації російською армією. А весь світ жахнувся побаченому в Бучі, Гостомелі, Ірпені. Попереду для всіх нас ще багато потрясінь: тривають рятувальні роботи у селищі міського типу Бородянка на Київщині. Містечко, де немає жодного військового об'єкту, було практично вщент зруйноване російськими авіабомбами.

Вже незабаром нам доведеться відбудовувати всю країну від наслідків війни.

Якнайбільша шкода та максимальне знищення всього, що трапляється на шляху, є однією з тактик російської армії на рівні з терором цивільного населення. Вони руйнують міста заради забави та залякування, бо звикли жити у бруді, розрусі та занепаді.

А наше спільне завдання якнайшвидше повернути зруйнованим українським містам, селищам та селам нове життя. Саме тому, вже зараз ми з командою долучаємось до проекту Віктора Андрусіва "Добробат".

Головним завданням проекту є вже сьогодні почати формувати добровольчі будівельні батальйони, які допомагатимуть привести до ладу будівлі, пошкоджені рашистськими злочинцями. Допомагати людям на волонтерських засадах відновлювати їх житло та поступово повертатись до мирного життя.

До проекту можуть долучитись всі, хто відчуває в собі сили та бажання допомагати відновлювати країну після російської орди.

"Саме зараз ви можете стати частиною команди та направитись з великою та шляхетною місією – відродити усе зламане та порушене. Проект відкритий для всіх фахівців, любителів та просто мрійників, які готові працювати заради спільної мети" – коментує ініціатор проекту Віктор Андрусів.

Першою місією, яку проведе команда "Добробату", стане допомога мешканцям містечка Бородянка. Якщо ви також хочете долучитись до відновлення міста та допомозі його мешканцям, реєструйтеся у боті:

https://t.me/dobrobat_in_ua_bot

Україна вже здивувала весь світ, коли змогла встояти проти російських нелюдів. Нам давали 3 дні, а ми тримаємось і даємо рашистам по зубам вже півтора місяці. І я впевнена у нашій перемозі та захоплююсь мужністю наших воїнів.

Так само ми здивуємо весь світ своєю здатністю швидко відновити країну. Бо ми любимо Україну та докладемо всіх зусиль, щоб навести лад у себе вдома. Долучайтесь до відбудови!

Повідомляй про російські активи в Україні – нанеси свій удар по ворогу!

Минулого тижня у французькому Сен-Тропе арештоваоли віллу підсанкційного у Європі та США російського олігарха Михайла Фрідмана. А у Парижі – квартиру мільярдера...

Проект "Добробат" – шукаємо добровольців для відбудови країни!

Київщина поступово повертається до життя після окупації російською армією. А весь світ жахнувся побаченому в Бучі, Гостомелі, Ірпені. Попереду для всіх нас ще багато потрясінь: тривають рятувальні роботи у селищі міського типу Бородянка на Київщині...

Don't be silent – help us to stop Russian evil!

To be honest, I thought I was used to the cruelty of this terrible month of war. But no. New foto from Bucha, Irpen and other liberated territories of Kyiv region are just beyond the humanity...

''Прихисток'' став офіційним сайтом уряду та дозволить компенсувати вартість комуналки

Наш волонтерський проект "Прихисток" став державним веб-ресурсом. Відтепер через сайт можна буде подати оголошення та компенсувати вартість комунальних послуг громадянам, які приймають у себе переселенців...

Порт "Чорноморськ". Врятувати інвестпроект на 1,2 млрд гривень

Для швейцарської Risoil SA інвестиції у портову інфраструктуру не новий вид бізнесу. Компанія працює в Україні вже понад 20 років та спеціалізується на продажі олії та зерна, а також перевалці вантажів в морських портах...

Діджиталізація в Дії або як починалась держава у смартфоні

Стартувала головна digital – подія року – саміт Дії. Згадала як все починалось в 2019 році... Пам'ятаєте скільки сил та часу ми раніше витрачали для оформлення якоїсь довідки: добратись, знайти "ті самі двері", вистоявши чергу, з'ясувати, що це не ті самі двері, і відстояти ще одну чергу в сусідніх дверях або віконечку...