Юрій Мірошниченко Народний депутат України V - VIII скликань.

Чесна і прозора конкуренція на ринку допоможе запобігти інфляції і зменшити ціну на газ

26 жовтня 2018, 15:53

Звичайно МВФ не відмовиться від того, щоб вимагати від України збалансування доходів і видатків, щоб собівартість газу, включаючи усі податки і транспортування, була покрита його ціною. Ця їх політика не є новою, але разом з тим, мені здається, наш уряд, і влада в цілому, повинні виходити з іншої арифметики, а саме з того, скільки громадяни можуть реально платити.

Подорожчання залежить від декількох показників, серед яких обсяги грошової і товарної маси. Якщо б у нас зростала кількість вироблених в Україні товарів та послуг, то відповідно зростала б кількість забезпечених товарною масою коштів, які б були в економічному обороті. Тоді б інфляції не було. На жаль, ситуація зворотна.

На моє переконання ми не повинні "вигадувати велосипед" і сварити МВФ. У МВФ проста політика: збалансуйте доходи і видатки, скільки заробили – стільки і витрачайте. Створюйте умови для зростання економіки, зменшення собівартості продукції і залучення інвестицій. Головне – це умови для створення конкурентного ринку, в тому числі енерго-ринку. Якщо ми хочемо максимальної якості послуги чи товару, в тому числі і газу, мінімальної ціни на нього, то ми маємо створити прозору і чесну конкуренцію. Якщо ви хочете це зробити, будь ласка, ліквідуйте монополістів, не регулюйте штучно ціни, тоді можете давати субсидії.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Leonid Shpak _ 29.10.2018 21:33
IP: 37.54.68.---
Юрій Мірошниченко – екс представник Януковича у Верховній Раді має будинок у Каліфорнії за адресою 4546 White Oak AveEncino, CA 91316-3829, який колись належав американському комедійному актору, зірці серіалу "Два з половиною чоловіки" Райану Стайлзу і його дружині.
Зараз усім цим володіє не Юрій Мірошниченко, (оформлено на його рідню?).
Юрій Мірошниченко записав віллу у США вартістю 3,1 мільйони доларів на тещу маму.
Де він взяв такі гроші Юрій Мірошниченко?
Володимир Дмитрович _ 29.10.2018 20:34
IP: 35.235.227.---
Був би вельми вдячний Юрію Мірошніченку, якби він публіці повідав: де він у Світі бачив "чесну" і "прозору" конкуренцію...:)
Індра _ 27.10.2018 01:44
IP: 94.76.81.---
1) мені здається ---- то хто вам здається (здає себе)? Може так: мені видає, що. 2) наш уряд ---- ще за пана Фокіна вирішили, що у нас більше не буде уряду, а буде Кабінет Міністрів. Тому та і пишіть: наш Кабіет Міністрів. 3) собівартості ---- це покацаплене слово має суто український відповідник: вартість.
dobryj5 _ 26.10.2018 21:30
IP: 35.235.226.---
От ВСІ "спеціалісти" широкого профілю знають, що уряд підвищив і ще хоче підвищувати ціну на газ для населення. Але СЛАБО поцікавитись самим або дати доручення помічникам платним вивчити стан постачання газу населенню. Адже ніхто нічого не знають:
1. скільки домогосподарств користуються газом взагалі та для опалення (дані ще із 2013 року)
2. скільки домогосподарств боргує із оплатою;
3 скільки домогосподарств оплачують газ без субсидій;
4. скільком домогосподарствам відключили газ за борги.
Вияснили би такі показники і показали би ВСІМ та й була би предметна розмова...
Річниця Майдану76 Україна та Європа1003 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter