Юрій Мірошниченко Народний депутат України V - VIII скликань.

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

13 листопада 2018, 09:41

Маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме!

Українське суспільство очікує, що публічні особи, народні депутати, міністри, політики, громадські діячі – будуть визначати високий рівень культури, як особистої, так і політичної. На жаль, ми, народні депутати, не завжди діємо і говоримо так, щоб нами можна було пишатись. Але зараз, коли постійно зростає кількість платформ для політичних дискусій, зокрема на телебаченні, маю надію, що рівень політичної культури в Україні зростатиме.

Політики миють визначати рівень того, як мають відбуватися політичні дискусії, яким чином, люди маючи різні погляди, мають їх обговорювати, відстоювати свою точку зору, не ображаючи при цьому опонента. Громадські діячі не повинні бути лише віддзеркаленням того, що відбувається в суспільстві, рівня культури громадян. Стримування своїх емоційних вибухів задля відчуття впевненості суспільства у завтрашньому дні – те, чим має керуватися політик.

Без сумніву – це виклик. Я по-людськи розумію тих, хто реагує емоційно. Але ми повинні розуміти, що за нами спостерігають мільйони громадян України, перед якими ми відповідальні і яких представляємо. Україна сьогодні не може пишатися своїми політиками настільки, щоб казати: "Так, це зразок". Разом з тим, ми долаємо цей шлях, країна проходить дуже серйозні випробування і ми повинні впроваджувати певний внутрішній самоконтроль.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Зеник Гаєцький _ 15.11.2018 11:34
IP: 194.44.67.---
безумовно рівень політичної культури і зрілості громадян зростатиме. Так, що з кожним виборчим процесом зрадники, злодіії в законі та їм подібні будуть відкинуті на маргінес.
Olexander Varakuta _ 14.11.2018 22:52
IP: 5.58.202.---
Політичне безкультур'я породила партія регіонів в якій ви перебували. І тепер "ініціюєте", маєте надію, на зростання, політичної культури. Політична культура зростатиме тоді, коли ті, хто її викорінював не будуть коло нас.Нам потрібно структурізувати наше громадянське суспільство, щоб громадські активісти приймали участь у прийнятті державних рішень!!!
Roman Vazchur _ 13.11.2018 17:24
IP: 35.235.228.---
Пане Мірошниченко, будьте культурні, їдьте на московію до свого покровителя. Вибачте, майже забув, дееее сльооооози?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter