Юрій Мірошниченко Народний депутат України V - VIII скликань.

ПРИКЛАДИ ПОРУШЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНІ НАШОЮ КОМАНДОЮ, ПІД ЧАС ПОТОЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

20 лютого 2019, 15:24

Центральна виборча комісія 31 грудня 2018 року постановою N274 ліквідувала 5 виборчих дільниць при дипломатичних представництвах України на території Росії. Таким чином, навіть за мінімальними оцінками сотні тисяч громадян України на території Росії фактично позбавлені хоча б потенційного права проголосувати. Так, більшість з них цим правом, зазвичай, не користуються, і це їх свідоме рішення, але тепер цього права вони взагалі позбавлені.

Крім того, будемо відверті, на окремих виборчих дільницях у Росії зазвичай голосують переважно лише українські дипломати та члени їх сімей. Так, наприклад, на президентських виборах у 2014 році на виборчих дільницях при генеральних консульствах України проголосували: у Нижньому Новгороді – 19 виборців, Новосибірську – 28, Нижньому Новгороді – 31, Єкатеринбургу – 32. Виходить, що навіть кадрові українські дипломати будуть позбавлені права голосу. Малоймовірно, що хтось з них поїде голосувати у Грузію, Казахстан чи Фінляндію, тому що до виборчих дільниць саме у цих країнах віднесено прилеглі території Росії.

Порушення полягає у тому, що навіть фактичне позбавлення права проголосувати одного виборця є неприйнятним у демократичній країні. Для багатьох українських громадян за кордоном можливість проголосувати на виборах залишається чи не єдиною ниткою, яка з'єднує їх ї батьківщиною, і Українська держава так рішуче цей зв'язок "обрубує".

Інший приклад порушення було зафіксовано у Харкові 10 лютого 2019 року. Групи радикалів спробували знищити політичну рекламу ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Ці дії були вчинені в темний час доби, із закритими обличчями зловмисників.

Член нашої команди народний депутат України, Юрій Павленко 12 лютого в ефірі одного з телеканалів чітко сформулював три основні типи порушень на поточних виборах: підкуп виборців, максимальне використання адміністративного ресурсу та залякування громадських активістів, агітаторів та працівників штабів.

Зокрема він повідомив, що підкуп здійснюється з трьох джерел: з державного бюджету – монетизація субсидій у березні є нічим іншим як підкупом; з бюджетів місцевих рад, де більшість провладних депутатів заклали кошти на так звану матеріальну допомогу, яка також виплачуватиметься з березня;третє джерело – безпосередньо підкуп голосів.

Юрій Павленко також звернув увагу на те, що голови обласних та районних державних адміністрацій сьогодні фактично є керівниками штабів, а також повідомив, що йде активне використання підконтрольних владі радикалізованих груп для залякування. Ті ж люди, що штурмували поліцейський відділок у Києві, за декілька днів до того штурмували Житомирську обласну раду.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Oleksandr Kramer _ 21.02.2019 13:12
IP: 35.235.227.---
Автор ведь из тех кто за диктаторские законы голосовал.
Не читайте мусор.
Max Mykhaylenko _ 20.02.2019 22:03
IP: 35.235.226.---
Просто жахливі порушення, Юрію...Чи вже складено звернення до Всесвітньої ліги сексуальних реформ?!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter