Андрій Юсов Співкоординатор Руху Опору Капітуляції, директор Школи відповідальної політики

Арешт Єрмака і звільнення Ріфа – запорука стабільності і спокою напередодні Дня Незалежності

19 серпня 2020, 09:44

Арешт Єрмака і звільнення Ріфа – запорука стабільності і спокою напередодні Дня Незалежності – Рух Опору Капітуляції

Ряд авторитетних ЗМІ повідомили інформацію з посиланням на власні джерела про можливу причетність вищих посадових осіб країни за згодою Президента до вчинення злочину, який кваліфікується цілком однозначно – державна зрада. Ми перевірили інформацію у своїх джерелах і цілком підтверджуємо її.

Зокрема, йдеться про те, що Глава Офісу Президента Андрій Єрмак та перший заступник Секретаря РНБО Руслан Демченко зірвали проведення спільної спецоперації СБУ та ГУР МО України по затриманню російських військових злочинців, причетних до вбивств та участі в бойових діях проти України на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Зокрема, згадані посадові особи нібито домоглись призупинення спецоперації і "злили" інформацію російській стороні, що призвело до провалу роботи українських спецслужб. Більше того, призупинення проведення даної спецоперації проти російських бойовиків із ПВК "Вагнер" відбулось за підтримки Президента України Володимира Зеленського.

Оприлюднені факти вимагають негайної реакції Президента та відкритого розслідування з боку правоохоронних органів. Також потрібна негайна реакція парламенту та створення відповідної Тимчасової слідчої комісії ВР. Подібних історій Україна не мала довгий час. Востаннє подібного роду злочини вчинялись ще за президента Януковича і його команди зрадників та колаборантів.

Підстав недовіряти наведеній інформації немає жодних, враховуючи особи фігурантів скандалу. І Андрій Єрмак, і Руслан Демченко – це відверта російська агентура в українській владі, про що свідчить їх робота на займаних посадах та публічні заяви з приводу україно-російських взаємин.

Тому Рух опору капітуляції вимагає від Президента відсторонення від займаних посад Главу Офісу Президента Андрія Єрмака, першого заступника Секретаря РНБО Руслана Демченка та інших агентів РФ. Служба безпеки України, ДБР та Офіс Генерального прокурора повинні негайно розпочати розслідування за статтями "Державна зрада" та "Перешкоджання роботі державного органу" стосовно цих двох осіб.

У той же час сьогодні вручено обвинувальні акти Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь по абсолютно сфабрикованій справі.

Агенти Кремля у владних кабінетах, патріоти – в тюрмах. Ми не будемо цього терпіти.

Зеленський може зробити кроки до громадянської злагоди – відсторонити Єрмака й припинити закривати очі на свавілля правоохоронців щодо незаконно обвинувачених патріотів. Це один підпис під Указом і один дзвінок в ОГПУ.

Ігнорування вимог громадськості – це свідома дестаблізація суспільної ситуації в інтересах Кремля та його агентури. Ми ж хочемо національної єдності та справедливості, гарантованої нам Конституцією.

24 серпня ми спитаємо про виконання ним висунутих вимог. Українці можуть терпіти невігласів, але не будуть терпіти зрадників.

#РАЗОМ_СИЛА

powered by lun.ua
Коментарі — 53
Елена Величко _ 23.08.2020 14:53
IP: 185.36.57.---
До речі, автор статті ("Вірус...) робить висновок, що на його думку зробили й на Майдані, що ініціаторами змін можуть бути різні позапартійні Рухи, але необхідно об'єднання в ЄДИНИЙ РУХ, бо саме плодіння різних партій розриває систему. Тут можна й погодитись й ні, – у всьому повинна бути логіка. Але однозначно не потрібна боротьба заради боротьби, так само як створення "народних партій", щоб не за рахунок добробуту годуватись, а за рахунок бюджету...
Тут ТА САМА проблема, що я написала спочатку постає... ТІ САМІ УСЮДИ, під гаслами й роблять одне й теж... Тобто, на мою думку, без зміни економічного становища ГРОМАДЯН та формування ДІЙСНОГО середнього класу, – НЕ МОЖЛИВІ ніякі реформи, що ми й бачимо – 30 років основна частина зменшує доходи – просто люди не розуміють, що РЕАЛЬНО платоспроможність населення з часів урср зменшилась у 5 – 10 разів, а з цим і суспільний продукт, а з ним і МОЖЛИВОСТІ до управління та якісного життя.
Елена Величко _ 23.08.2020 14:41
IP: 185.36.57.---
Зі статті "Вірус неспроможності системи".
"Згадаймо, ЧОМУ нове явище (Майдан) збудило сподівання західних інтелектуалів. "Ця Європа наче скам'яніла під час Майдану, ця Європа, яка не наважується підняти тон, підняти голос на Путіна – це Європа, яка залякана, боїться. Це Європа, яка вже не вірить сама в себе – звичайно, така Європа розчаровує. Отже існує ідея Європи, яку тепер несе в собі Україна..." – зазначав знаний французький філософ Бернар-Анрі Леві." (newssky. com. ua – не реклама – посилання).
В статті є підреслення, що середній клас працює на ТРАСНАЦІОНАЛЬНІ корпорації та ВЕЛИКИЙ БІЗНЕС...
Цим все сказане. "Разом з тим, деякі експерти вважають, що представники середнього класу в Україні не відповідають критеріям демократичних держав взагалі і з матеріальних ознак зокрема. Дослідження Центру Разумкова 2015 року визначило наступні соціально-класові групи: вищий клас – 1%; середній клас – 14%; периферія середнього класу – 35%; нижчий клас – 31%."
Реально показники завищені.
Елена Величко _ 23.08.2020 14:33
IP: 185.36.57.---
Дуже сильна стаття "Вірус неспроможності системи", – рекомендую усім почитати, й активістам, й патріотам, особливо тим, хто вважає, що кричати лозунги – то вже достатньо та іншим ліпити свої ярлики...
От цитата зі статті:"Таким чином, політики не хочуть зміни системи, інтелектуали не знають і не можуть, активісти щиро помиляються (або цинічно імітують) боротьбу за демократію. Бо всі вони годуються від чинного "порядку з обмеженим доступом": де гроші на дослідження та неурядові структури мають лише закордонні донори та крупний капітал." Тут яскраво окреслена ОДНА з проблем:"порядок з обмеженим доступом". Це означає, що ОДНІ Й ТІ Ж особи роблять "зміни" та саме годуються з одного джерела, пам'ятаємо "Амбарну книгу" Я-ча...- тобто такі люди не мають уяви не тільки, що робити, а те, що реально робиться з доходами та правами людей, тобто – НЕ МОЖУТЬ нічого змінити, тому з 90-х в нас реально НІЧОГО для громадян не змінено. Оці "з обмеженим " все мають – їх справа не віддати корито.
Елена Величко _ 22.08.2020 23:30
IP: 185.36.57.---
wed:
... або читати не вмієте або прикидаєтесь. (виправл.)
Елена Величко _ 22.08.2020 23:28
IP: 185.36.57.---
wed:
"Й хотілося би, щоб патріоти "Руху опору капітуляції" підключились до питання мирного повернення та розвитку країни." (моя цитата, вами приведена нижче як хвіст пришити...)
Я вже не хотіла з вами розмовляти, бо ви або не читати не вмієте або прикидаєтесь.
Про "агітацію" в мене була відповідь на ваші закиди щодо 73% та ніби я там за них...
Щодо цього речення, щодо Руху опору – то про яких колоборантів ТАМ НАПИСАНО?
Там написано звернення до Руху опору підключитись до повернення територій та розвитку країни.
Слово "мирний" – то не про колоборантів, а про важку та інтелектуальну роботу, щоб країна не знищилась або зовсім не зубожіла до поглинання. Ви не розумієте взагалі сучасні реалії... Все. Я знаю, який у вас раніше був НІК, – ви дудите постійно одне й теж.
Запам'ятайте: П- ко свої відбув та не найкращим чином, все у борги позаписував та таке різне. Те, що вам він здавався гарним, бо "проти москалів" – то невірне бачення, й однобоке, щоб не написати...
wed _ 22.08.2020 15:59
IP: 83.5.186.---
(прод.)
"Й хотілося би, щоб патріоти "Руху опору капітуляції" підключились до питання мирного повернення та розвитку країни."

це ж ваші слова – ви закликаєте долучитися до колаборантів в справі здачі державних інтересів держави...
і бонусом цитата:
"ЗАВДАННЯ – власна економіка ДОБРОБУТУ, а питання хай вирішує Кравчук, щоб не казали, а я йому довіряю у питанні ОРДЛО."

це не питання довіри, хіба сліпоти, Кравчук з Фокіним вже ж показали, що здаватимуть інтереси України без потреби і за ніщо... щоб рос.терористи під дулами автоматів вибрали себе, як _українську_ місцеву владу
wed _ 22.08.2020 15:40
IP: 83.5.186.---
Елена Величко:
...
А от далі – ваша улюблена тема – 73% – там я ні до чого не призивала, про що неодноразово писала, запишіть собі.
Ви просто відмовляєтеся розуміти чи визнавати, що ті 73% є джерелом переважної більшості додаткових масштабним проблем України. І на кількаразовий зріст корупції, і на постійну продажу принципових державних інтересів України на користь ворога, і на непотизм та дискримінацію етнічних українців у владі ви схильні заплющувати очі.

Так, Порошенко заслужив урок (зараз ледве дихаємо через прямі наслідки його "невтручання" в судову систему та медіа, зокрема)... але не аж такою ціною для України. І це треба чим швидше виправляти.

Це надзвичайно цинічно або тупо коментувати, як "ваша улюблена тема"!
wed _ 22.08.2020 15:33
IP: 83.5.186.---
Елена Величко:
В Польщі реформи проходили не так однозначно. Бальцерович крім корисних речей і наламав багато дров. Були роки, коли в Польщі жили в 1.5-2 рази бідніше, ніж в Україні. Так, відносна порядність урядовців зіграла роль. Але врятувало Польщу інше – те, що вона була найперша з пост.соц. країн і, крім того, їй були багато винні з часів 2-ї світової. Тому їй списали фантастичні борги і теж вона отримала справді велику фінансову підтримку зі сторони ЄС. Вона стала таким собі рекламним щитом ЄС. Іншим країнам з екс-соц.табору так не допомагали.

Щодо Швеції – ви бачите Швецію такою, якою шведи б хотіли, щоб її бачили; насправді, там море проблем, котрі прикриті ідеологічною пропагандою і мега-креативною статистикою. Тільки запас міцності (з попередніх століть) і розумний баланс між протекціонізмом і вільною торгівлею вкупі з теперішніми надвисокими податками дозволяють це ще приховувати. Захист дітей там такий, як Москва захищає "узкоязичних".
Елена Величко _ 22.08.2020 12:45
IP: 185.36.57.---
wed:
Пане Автор, вибачаюсь, що не зовсім по темі, але відповім ще раз.
Я писала про ментальність народу, приклад такий, що у Білорусі "свої своїх" не розкуркулювали.
В Польші пішли розвиватись дійсно солідарно: встановили майже однакове забезпечення у 90-х,
бо дбали, щоб створити суспільне благо та про громадян, а не так як в нас – перекрутили, бо побачили "гроші", заграбали, розпродали, порізали, а людям...- "ми країна бідна", що неправда...- розумієте різницю. Щодо Швеції – там свобода особистості, й захищають права й жінок й дітей – того, що в нас в них й не було, щоб мати...- є перекоси, але насправді відстань між ними та нами у плані прав людини – то небо й земля. Тому ваші приклади – ніякі. Л-ка – пропущу, як він не зрозумів історичний момент, хоча дійсно,він і зробив багато для білорусів – вони це зрозуміють, бо, реально, не в тому часі живуть. А от далі – ваша улюблена тема – 73% – там я ні до чого не призивала, про що неодноразово писала, запишіть собі.
wed _ 22.08.2020 09:02
IP: 83.5.186.---
Добре. Оскільки може бути непорозуміння через те, що в мене рідко коли вистачає терпіння, щоб писати зв"язно, а не тезисно, і щоб формулювати висновки, котрі напрошуються, а ви висловлюєтеся в якійсь розмитій "приблизній" манері, то спробую його частково усунути щодо своїх коментарів...

Білорусь зараз виглядає однорідною і безконфліктною всередині тільки через те, що:
1) в них криза, і в білорусів спрацював соціальний кризовий механізм – "всім треба співпрацювати, щоб врятуватися", на Майдані було так само;
2) тоталітарна влада придушує ініціативність, винищує всіх потенціальних лідерів і нав"язує однорідність.
Але в нормалізованих умовах, вона такою не буде.

Ваші приклади щодо Щвеції (повно особистих драм і взаємної недовіри) чи частково Польщі (політична боротьба вже призвела до кількох вбивств через рівень напруження) – не надто вдалі.

З.І. Ваш заклик "долучитися" до зебіла, коли вже стоїть питання зради, є ірраціональний і протиприродний для кожної адекватної людини.
wed _ 22.08.2020 08:36
IP: 83.5.186.---
Копав?))
Я старався знайти зерно в полові, і коли знаходив – коментував... а в чому ви праві?
Елена Величко _ 22.08.2020 03:13
IP: 185.36.57.---
wed:
Ну якщо це все, що ви накопали – то я права.
Щось ваші заяви про 73% мені когось нагадали...
Все йде як потрібно, просто в нас час пришвидшився, задачі змінюються швидше, аніж люди.
wed _ 21.08.2020 20:04
IP: 83.5.168.---
А в Польщі – винятково (чи навіть патологічно) жорстка політична боротьба,
в якийсь момент дві партії (ПІС та ПО) близькі ідеологічно (різниці тільки: ПІС проамериканська та традиційна, ПО пронімецька та відкрита до гендерної ідеології) зрозуміли, що при кожному гарячому конфлікті між собою, вони створюють (бажаний прихильниками) вид політичного серіалу, і їхня популярність зростає (кожної партії).
І таким способом видавили з політики всі інші, і жоден інший проект (навіть якщо його починають справді розумні люди з великими ресурсами) не може пробитися наверх.
wed _ 21.08.2020 19:56
IP: 83.5.168.---
щойно зауважив:
в Швеції "всі добре відносяться один до одного"??

так вони ж масово доносять один на одного за неполіткоректність, чи тому що дитину насварили (і негайно треба віддати в притулок, бо родина – це головне джерело агресії) і т.п.
wed _ 21.08.2020 19:25
IP: 83.5.168.---
(прод.)

А щодо побажання часто міняти владу... так, країна, де 73 чи 43% голосують за безпринципного тупого москаля єврейського походження, який раніше регулярно виявляв своє презирливе ставлення до України, однозначно потребує якогось механізму підстраховування на випадок інфантильного вибору більшості. Тобто якийсь реальний легальний спосіб швидко змінити владу.

Одним з варіантів міг би бути перехід до парламентської республіки, де прем"єр чи президент (але тільки один) вибиралися б у ВР. Іншим – запозичити доволі популярний на Заході варіант з частковим оновленням ВР (чи може навіть додаткової палати) що рік чи два. Ще одним – скасувати загальне виборче право, щоб голосувати могли тільки працюючі люди без кримінального минулого (з мінімумом сплаченого податку), котрі здали екзамени з підстав історії, мови, може політології чи в тому роді (отримуємо гарантію, що виборець зацікавлений, щось розуміє, принаймні 85 чи 90 АйКю); повторні здачі екзаменів можливі, але платні.
wed _ 21.08.2020 19:14
IP: 83.5.168.---
Елена Величко
".В Білорусі є всі шанси стати розвинутою країною, бо вони гарно відносяться один до одного"

Та де там, там стільки москвофільських екстремістів... скільки їх проти України зараз воює чи воювало? вони просто Лукашенка боялися, тому сиділи тихо, але як тільки криза в Білорусі мине (з довільним наслідком), вони повилазять на сонце, бо влада ослабне. А з іншої сторони, є розгромлений репресіями політично, але доволі масовий, національний рух.
Просто Лукашенко загнав всі проблеми під килим, але вони залишилися, і (вважаю) навіть загострилися. В них будуть жорсткі внутрішні конфлікти, якщо їм вдасться втримати хоч трохи незалежністі від карлика.
Елена Величко _ 21.08.2020 14:51
IP: 185.36.57.---
wed:
Тут Енштейна згадала...вся справа у тому, які саме часові рамки розглядаються.
Щодо Лукашенка – то їх справа, але перша ластівка пролетіла, коли в нас Я-ча замінили – тут він прогавив.
Й ще, – у багатьох людей, хто насправді не мав аристократичного минулого та рівня життя, хоча деякі мають природну культуру та у сім'ї, – так от, хто посів владу – в них "криша їде" у плані того, що
все може, ніби БОГ...Тому, дійсно, бажано владу міняти, хоча би у 2-3 рази був -...йди.
Такі кроки як зміна суттєва зразу не бувають, так десь до 30%, а може й трохи більше можна змінити, однак, все повинно "дозріти"...В Білорусі є всі шанси стати розвинутою країною, бо вони гарно відносяться один до одного, – до речі, як і в Польші, і в Швеції...- інший рівень відношення до "своїх", бо вони розуміють, – й це дійсно так, що вижити, а особливо гарно жити, можна, коли НЕМА ЖЕБРАКІВ, коли ВСІ – до речі тепер розумію, що означав тост, яким любили тостувати – "ЗА ТЕ, ЩОБ УСІ..."
wed _ 21.08.2020 11:34
IP: 95.49.90.---
Елена Величко:
Й хотілося би, щоб патріоти "Руху опору капітуляції" підключились до
питання мирного повернення та розвитку країни.
НЕ треба поспішати, треба, щоб намітився прогрес у країні та визріла розумна думка.
На жаль, в нашій ситуації вже треба поспішати.

От протестуючі білоруси вже півтори тижні чекають, щоб "намітився прогрес у країні та визріла розумна думка", а їх як не було, так і нема... і не буде. Йде перегрупування, відновлення позицій Лукашенком (хай і не всі можливо відновити), і вже очевидна координація дій москальні з Лукашенком, щоб ні в якому разі протести не були успішними. Втратили момент, коли між Лукашенком та Кремлем йшла відносно вирівняна боротьба, тепер будуть мати справу з (ситуативно) об"єднаними ворогами.

Хоч в нас і не було такої нагоди, але Україна зараз котиться з гори по снігу, котрий плавно переходить в лід. Це не є час, щоб "НЕ поспішати, треба, щоб намітився прогрес у країні та визріла розумна думка".
Viacheslav Hryhoriev _ 21.08.2020 10:15
IP: 46.211.50.---
zmey-15:
Юсов старий продажний клоп.)))) Чує копійку легку, треба нявкати щось.
Знайшов чоловік нову роботу
Viacheslav Hryhoriev _ 21.08.2020 10:13
IP: 46.211.50.---
Log Log:
Viacheslav:
Зміст документа свідчить про визнання Києвом факту внутрішнього конфлікту
Це Ваше викривлене уявлення.
Аж ніяк не викривлене.
У документі не названо жодного "агресора", навіть слова з коренем "рос" ви там не знайдете – якісь анонімні "збройні формування" (може вони місцеві, може російські, а може й китайські – хтозна). Боротьба з агресією – це не вибори, а знищення агресора, або принаймні визначення місця й часу, де агресор вийде з піднятими руками та складе зброю.
Натомість вибори – це логіка врегулювання саме внутрішнього конфлікту, як би комусь не хотілося визнавати цей факт. І Україна Порошенка в 2015 р. погодилася з цим. Особливо кумедно, що той, хто п'ять років тому пішов на розтягнену у часі капітуляцію, зараз рядиться у шати "борця" з нею...
wed _ 20.08.2020 18:06
IP: 95.49.90.---
Хмм, а може День Незалежності треба буде скасувати цього року, якщо Зе встигне приєднати Україну до Луган-Донії раніше?

Але ж темп тепер зебіли взяли – все що вдається розпродають, на Донбасі відступають, не стріляють і розмінувують, постанову, котра заважає провести вибори в ОРДЛ – завтра скасувють?
Елена Величко _ 20.08.2020 13:51
IP: 95.134.182.---
Тут є прихильники попєрєдників, що під своїм носом не бачили, що накоїли, – й все хочуть на ЗЕ списати.
Хоча їх "робота" до тепер іде, це і "ринок газу", й інші "ринки", й Нацради, й суди, й антимедична та інші вдалі "реХформи...Й "свати – куми", тобто антипрофесійна кадрова політика, що саме має відношення до статті.
Автору.
А чого ви не б'єте на сполох, що матерям, що самі виховують дітей, забирають виплати на ДІТЕЙ?
ПРИЧИНА усього, що коїться у державі – саме відсутність ДЕРЖАВНИЦЬКОГО підходу усюди,
хто проліз до влади – дбає про себе та "усіх своїх", забуваючи, що УСІ ГРОМАДЯНИ – СВОЇ.
wed _ 20.08.2020 12:43
IP: 83.5.166.---
З.І. Зе мав би негайно відсторонити Єрмака (Демченка теж) на час розслідування. Хоч на це надії практично немає – скоріш за все Єрмак залякає лякливого Зе, що потягне на дно за собою.
wed _ 20.08.2020 12:40
IP: 83.5.166.---
Єрмак переступив чергову межу... це дуже серйозне звинувачення, нехай не до кінця впевнений в деталях (чекаємо розслідування в ВР), але чогось подібного від нього очікував давно. Він вже давно котиться по похилій – якщо спочатку був обережнішим, то потім побачив, що все сходить йому з рук (чому сходило – питання в першу чергу до Зе, чий високий результат на виборах творив Єрмаку певну парасольку), і мимоволі почав нехтувати ризиками. Але ж тепер Зе його буде важче прикрити – він і сам здискредитувався. За кілька місяців буде ще гірше.

ВР в нас майже наполовину заповнена примітивами, залежними від Зе... але навіть в них є інстинкт самозбереження. Нехай не політичного, але принаймні мають піклуватися про те, щоб не потрапити в халепу більшого масштабу, ніж звичайно. Покривати можливого зрадника – це пляма, від якої повністю відмитися неможливо. Це для них тільки "можливого", для кмітливіших це вже не гіпотеза, а відомий, хоч поки недоведений, висновок.
Треба, щоб до них дійшло
Grenader45 _ 20.08.2020 11:57
IP: 77.123.93.---
...більш тупого заголовку годі було й вигадати.
Це як "копать от забора и до обеда "...
Категоричність автора, межує із дебілізмом.
"Ми перевірили інформацію у своїх джерелах і цілком підтверджуємо її."

"Агенти Кремля у владних кабінетах, патріоти – в тюрмах. Ми не будемо цього терпіти."

"Це один підпис під Указом і один дзвінок в ОГПУ."
"Ігнорування вимог громадськості – це свідома дестаблізація суспільної ситуації в інтересах Кремля та його агентури."

"24 серпня ми спитаємо про виконання ним висунутих вимог. Українці можуть терпіти невігласів, але не будуть терпіти зрадників."
ПиСи. З такими довбнями, як автор блогу, президент Медведчук, або президент Шарій – стають реальною перспективою для України. А не 5/7 Порошенко, як бачиться Андрію у його вологих мріях...
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter