Євгенія Закревська Адвокат

Чому не оголошують підозру беркутівцям, які побили автомайданівців 23.01.2014 р.? Адвокатський запит.

11 січня 2016, 07:22

Генеральному прокурору Шокіну Віктору Миколайовичу

Заступнику Генерального прокурора України Говді Роману Михайловичу

Голові Адміністрації Президента Ложкіну Борису Євгенійовичу

Президенту України Порошенко Петру Олексійовичу

Адвоката Закревської Євгенії Олександрівни

представника потерпілих у кримінальному провадженні

N42014100070000020

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Із матеріалів кримінального провадження N42014100070000020 за фактом нападу співробітників ПМОП "Беркут" на учасників акцій протесту 23.01.2014 р. на вул. Щорса, вул. Грушевського, побиття активістів та їхніх автомобілів, безпідставного затримання, знущання над активістами в Маріїнському парку та в райуправліннях, мені стало відомо, що слідчі Управління спеціальних розслідувань не можуть пред'явити підозру безпосереднім виконавцям злочину – співробітникам 1-ї роти ПМОП "Беркут" УМВС м. Києва, щодо яких зібрано достатню кількість доказів – встановлена їхня присутність на місці вчинення злочину, вчинення ними злочинних дій підтверджується показами потерпілих, які впізнали даних беркутівців. Наскільки мені вдалося з'ясувати, причина неповідомлення про підозру – більше як місяць зазначені підозри не погоджуються процесуальним керівництвом ГПУ з відома і за наказом керівництва Генеральної прокуратури.Згідно п. 1,7 ч. 1 ст. 20 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" визначено, що під час здійснення адвокатської діяльності адвокат має право:

звертатися з адвокатськими запитами, у тому числі щодо отримання копій документів, до органів державної влади

збирати відомості про факти, що можуть бути використані як докази, в установленому законом порядку запитувати, отримувати і вилучати речі, документи, їх копії, ознайомлюватися з ними та опитувати осіб за їх згодою.

Згідно зі ст. 24 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" адвокатський запит – письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об'єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.

Орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об'єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов'язані не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів.

На підставі вищезазначеного та керуючись положеннями ст. ст. 20, 24 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", -

ПРОШУ ВАС:

1) Повідомити причини, з яких досі не повідомлено про підозру безпосереднім виконавцям злочинів, які розслідуються в кримінальному провадженні N42014100070000020, а саме співробітникам 1-ї роти ПОМП "Беркут" УМВС м. Києва, які натомість на даний момент отримали підвищення порівняно з посадами, які вони займали під час вчинення зазначених злочинів?

Повідомити коли зазначеним особам буде повідомлено про підозру?

2) Повідомити причини, з яких досі не повідомлено про підозру іншим співвиконавцям даного злочину – всім інших співробітників 1-ї і 2-ї роти ПМОП "Беркут" УМВС м. Києва, які були задіяні в операції з напада та незаконного затримання активістів Автомайдана, чия присутність встановлена в містах вчинення злочинів 23.01.2014 р. – по вул. Щорса, вул. Грушевського, Маріїнському парку, райуправліннях?

Повідомити, коли зазначеним особам буде повідомлено про підозру?

3) Повідомити, чи не здійснюється / не здійснювалося будь-якими посадовими особами з числа керівництва Генеральної прокуратури та/або адміністрації Президента втручання в діяльність процесуальних керівників та слідчих у кримінальному провадженні N42014100070000020, чи здійснюється на них тиск, зокрема, чи не надаються незаконні вказівки щодо убезпечення від кримінальної відповідальності колишніх співробітників ПОМП "Беркут" УМВС м. Києва, не вручення ним підозр, в разі наявності додстатніх доказів щодо їхньої причетності у вчиненні злочинів?

4) Повідомити, чи не надавались будь-якими посадовими особами з числа керівництва Генеральної прокуратури та/або адміністрації Президента гарантії непритягнення до кримінальної відповідальності колишнім співробітникам ПОМП "Беркут" УМВС м. Києва, та або – гарантії ухилення від реального покарання колишнім командирам рот ПОМП "Беркут" УМВС м. Києва?

5) Прошу надати відповідь в строки, передбачені ст. 24 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"

Адвокат Євгенія Закревська

powered by lun.ua
Коментарі — 19
Logic2009 _ 12.01.2016 13:24
IP: 91.196.177.---
Иван Орлов:
"украинец"-это не национальность, а социальное явление...
Очень точно, Семижопов.
А нынешний россиянин явление асоциальное, зомбированное,
готовое за 30 сребреников, как Вы, врать, унижая собственное достоинство.
Превозносить ничтожество могут только подонки
не знающие историю о том, что диктаторы уничтожают
вслед (или параллельно) с врагами верноподанных
дураков.
.
LYCIV_OLGA _ 12.01.2016 10:39
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
(І окрему розмову треба вести про – переслідування майдановців та й взагалі – патріотів України за сфальшованими звинуваченнями...)
...Яка шкода, що багато хто з нас ЩЕ НЕ РОЗУМІЮТЬ, що зараз найбільша загроза для країни/держави/кожного з нас – не в зовнішній загрозі від х*уйла/рашистського режиму ерефії, а саме від "нашої" нинішньої олігархічної влади (банди/ОЗУ/мафії) "миздобулів", які всю Україну постійно "б΄ють у спину"! А така історична/політична помилка патріотів/добовільців/супротивників олігархії, така їх/наша політична наївність (бачити в нелюдях людей) – на превеликий жаль – може коштувати крові всім нам. Бо попереду – або смуга внутрішньої війни – або смуга нещадних репресій, нагадуючих більшовицькі.
LYCIV_OLGA _ 12.01.2016 10:36
IP: 109.251.42.---
(продовження)
..."Орлы Авакова на службе "Новороссии"" (ipress); "Як міліція береже Харків від терористів: загорає на блокпосту та б'є волонтерів" (coruption.net); "Экс-беркутовцы вытащили из машины и побили Дорожный контроль за съемку поста ГАИ (ВИДЕО) " (roadcontrol); "АВАКОВ НАГОРОДИВ КВАРТИРОЮ БЕРКУТІВЦЯ, ЯКИЙ ТРОЩИВ МАШИНИ НА КРІПОСНОМУ ПРОВУЛКУ" (ОstanniРodii); "Нелюстровані беркутівці з помповими рушницями під Верховною Радою. ФОТО" (UAinfo)
А зараз ці бувші "пташки" займаються тим же самим вже у вигляді титушек, б'ючи людей в самому суді і біля нього (справа Корбана). "Нова поліція", ясна річ, відсутня, або не бажає/має наказ не втручатися. Зрозуміло – "живемо по-новому"! Тож ми спостерігаємо тріумф Петра Олексійовича, який "навіть і не снився" його "папєрєдніку". Але чи знають ці покидьки (всі ці порошенки-яценюки-гройсмани & C˚), що зворотний відлік їм всім вже пішов?!...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 12.01.2016 10:33
IP: 109.251.42.---
(продовження)
...в цій ненависній нашому "православному равінату" країні, свавілля садистів Беркута, який нікуди не подівся, як і їх – так зрозуміле президентові – почуття ненависті до українців. Скільки разів у різних місцях ми вже чули від них, як вони з радістю повбивали б усіх "майданутих"! Власне, чим вони і займалися, бо НА ВСІХ РІВНЯХ МИЗДОБУЛЬСЬКОЇ АНТИУКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДКРИТЕ І БЕЗСОРОМНЕ ДАХУВАННЯ ВСІХ АНТИМАЙДАНІВСЬКИХ/ АНТИУКРАЇНСЬКИХ СИЛ.
Згадаємо ще 2014 рік – "У Авакова рапортують: борються з сепаратизмом. Активісти: Б'ють наших" та "Активіст Євромайдану: На Полтавщині нас била та грабувала міліція та спецпризначенці" (УП), або – вже у 2015 році: "Экс-командир роты "Беркута", руководивший избиением людей на Майдане, продолжает работать в МВД" (Цензор нет); Катерина Бутко "Як Аваков покриває ''Беркут''...", Ігор Луценко "Заступник Авакова вів оперативну роботу проти Майдану", Євгенія Закревська "Они тут работают..." (блоги на УП);
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 12.01.2016 10:30
IP: 109.251.42.---
(продовження)
...Але мстиві люди ніколи не зупиняються на досягнутому, якщо можна досягти чогось більшого. Ось, наприклад, очолив президент контрреволюцію і майже досяг успіху. Здавалося б, чого ще треба – ху*йло ж задоволений. Патріоти по тюрмах, Вороги країни – потирають ручки на волі, чого ж іще?... А немає "головного блюда, яке подається холодним" – людського (громадянського/національного/патріотичного) приниження! Ось де справжня насолода, так, Петро Олексійович? І немає перешкод у підлості та ницості диктатора перед тим, щоб насолоджуватися таким шоу. І пофіг авторитет країни, навпаки – додаткове задоволення, адже Україну Петро Олексійович ненавидить більше всього...
Яка Європа, який Байден, коли є можливість – немов Сталін "з-за ширмочки" – спостерігати таке приємне "дійство" вселенського приниження українців, остаточного і демонстративного падіння права і законності в...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 12.01.2016 10:27
IP: 109.251.42.---
"Чому не оголошують підозру беркутівцям, які побили автомайданівців...? Зараз – у 2016р., це – вже (!) ДУЖЕ НАЇВНЕ ЗАПИТАННЯ! Навіть, якщо, це не риторичне питання, а "адвокатський запит"
Бо "підозри" (взагалі ніякі й майже нікому) не оголошують тільки ТОМУ, ЩО ГПУ (як і вся миздобульська влада) ВИКОНУЄ СИСТЕМНИЙ ЗАХИСТ ВСІХ "СТОВПІВ"/"ЛАНЦЮГОВИХ ПСІВ" ЯК КОЛИШНЬОГО ТАК І НИНІШНЬОГО АНТИУКРАЇНСЬКИХ РЕЖИМІВ, А ТАКОЖ І УСІХ ВОРОГІВ УКРАЇНИ (Денис Казанський "Розслідування злочинів Гіркіна і Ко: саботаж на всіх рівнях" (Тиждень))
Це так миздобули (колишня "опозиція" його величності Януковоща) мстять Україні за їх приниження і освистування на Майдані. Яценюк зі своїм оточенням старанно знищує економічними засобами середній клас і громадянське суспільство, а Порошенко – знищує український патріотизм політично, репресивно.
(див.продовження)
Микола Злочевський _ 11.01.2016 22:11
IP: 176.8.118.---
Вован Зодрыщенко:
Слышь толстозадый Задов, предлагаю послушать... Скоро тебя с Хуй-лом будут умерщвлять для спасения России:
Alexander Vtoroi _ 11.01.2016 21:34
IP: 89.252.9.---
У мене питання до автора: як, на вашу думку, повинна була діяти українська міліція і "Беркут" на Майдані, щоб не вийти за правове поле.

Потім ми порівняємо те, що відбувалося на Майдані, із тим, як це мало відбуватися відповідно до наших законів, і тоді ми зможемо гіпотетично (бо ми – не суд) встановити міру вини цих людей. Нам це необхідно чітко усвідомити і розуміти, бо інакше усі ці статті – набір дешевих гасел, тобто чистої води популізм.

Тільки поставтеся до цього питання серйозно, бо логічної (а головне – аргументованої) відповіді на нього ще не дав ніхто. Якщо вам це вдасться – ви будете тією людиною, яка зрушить з місця проблему, про яку ви пишете.

Успіхів!
Микола Злочевський _ 11.01.2016 20:40
IP: 176.8.118.---
Olexander Melnyk:
Иванович Игорь:
А памятаєте, як післяя Майдану на автозаправку прибіг герой зі зброєю і кидався на міліцію бо він "На Майдане стаял". А тепер з таких "героїв" такі адвокати ліплять терпил
До чого тут це?
Ото сказав, як в лужу перднув (С) Митець
Та це містечковий (з містечка Сміла) божевільний...
Olexander Melnyk _ 11.01.2016 18:19
IP: 92.249.103.---
Иванович Игорь:
А памятаєте, як післяя Майдану на автозаправку прибіг герой зі зброєю і кидався на міліцію бо він "На Майдане стаял". А тепер з таких "героїв" такі адвокати ліплять терпил
До чого тут це?
Ото сказав, як в лужу перднув (С) Митець
Miki2 _ 11.01.2016 12:41
IP: 178.94.80.---
Иван Орлов:
Miki2:
Хохло грамотей: "замєсто"- это что за "хохлослово"?
Ваньтьо, це ж ВАШЕ слово з вашого кацапського нарєчія нашої солов'їної мови))))))))
Иванович Игорь _ 11.01.2016 12:36
IP: 178.92.226.---
А памятаєте, як післяя Майдану на автозаправку прибіг герой зі зброєю і кидався на міліцію бо він "На Майдане стаял". А тепер з таких "героїв" такі адвокати ліплять терпил
-Vesna- _ 11.01.2016 11:34
IP: 93.72.134.---
Чому не оголошують підозру беркутівцям, які побили автомайданівців 23.01.2014 р.? (с)

Тому що – вони не знають як тих беркутівців судить, які тіпо виконували назаз своїх очільників.
Miki2 _ 11.01.2016 11:34
IP: 178.94.80.---
Женя, я твьордо вірю, шо оця плеяда, до якої ти звернулася, тобто:

Генеральному прокурору Шокіну Віктору Миколайовичу
Заступнику Генерального прокурора України Говді Роману Михайловичу
Голові Адміністрації Президента Ложкіну Борису Євгенійовичу
Президенту України Порошенко Петру Олексійовичу

вже наклала в штани з переляку і пише коллєктівну заяву про свою відставку!

А далі, в развітіє собитій, порадь колєгам-адвокатам, тіко вже по хозяйській часті, зробити запити профільним можновладцям по відповідним темам. Корупційним, наприклад.
Гляди і вони, дивлячись на руководство, чкурнуть куди глаза глядять.

І "Геройкіня України" тобі 100 пудов, шо буде забезпечено. А я скажу своїм орлам, шоб тобі звізду біля Пузатой хати воплотілі замєсто вибувших з українських строїв гадюк.
Карочє, дєрзай!
Logic2009 _ 11.01.2016 11:07
IP: 91.196.177.---
Иван Орлов:
в бандеро-нацистской "украине" живете, где всякие "майданы","автомайданы" и провокации по их "побиттю" устаивали сами порошенки,тягнибоки, аваковы и т.д...
Поток сознания Шарикова.
Невежда-дегенерат, понятия не имеющий о теме поста, пишет ахинею
лишь бы заработать 30 сребреников у кровожадного пигмея.
Восьмая жопа Семижопова, у вас в ЭРЕФИИ люди замерзают в снежных заторах т.к.
нет денег на бензин их вытащить, а обезумевшие пропагандисты
тратят деньги на оплату таким идиотам как Вы.
Вы и ваши патроны нелюди.
Микола Злочевський _ 11.01.2016 09:23
IP: 176.8.118.---
Иван Орлов:
Госпожа адвакат Закревская, вы где живете? Вы в бандеро-нацистской "украине" живете, где всякие "майданы","автомайданы" и провокации по их "побиттю" устаивали сами порошенки,тягнибоки, аваковы и т.д... Вот кому нужно "оголошувати пидозру". А беркутовцам нужно было жестко разогнать всех этих "онижедетей" и "активистов", смалодушничали тогда их руководители.
Балу, пшол накуй, инцесторожденный! От снохачества зачатый, сука кацапская.
Микола Злочевський _ 11.01.2016 09:21
IP: 176.8.118.---
Victoria Nansen:
Шановна Євгеніє, тримайтеся, ми стежимо за Вашою діяльністю і підтримуємо всією душею.
Так, стежемо, то стежемо. Але якась постійна незавершеність піднімаєэмих питань пані Закревською...Якщо вже берешся і не можеш довести до кінця, то хоч інформуй. Наприклад, справа Ігоря Завадського...Нецікава тому.
Andrii Miros _ 11.01.2016 08:03
IP: 37.57.0.---
странный адвокат какой то... она что Авакова не читала? во всем суды виноваты.
Victoria Nansen _ 11.01.2016 07:32
IP: 91.234.2.---
Шановна Євгеніє, тримайтеся, ми стежимо за Вашою діяльністю і підтримуємо всією душею.
Корупція1306 Зеленський3 Донбас5 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter