Іван Андрусяк Поет, дитячий письменник, літературний редактор видавництва "Грані-Т"

А в неділю – нямлики!

13 березня 2013, 15:10

Дорогі друзі!

У найближчу неділю ви маєте змогу неабияк потішити своїх діток: одна з най-най-найкращих дитячих письменниць Леся Воронина (відверто зізнаюся: моя улюблена письменниця:)) і одна з най-най-найкращих дитячих художниць Катерина Штанко даватимуть справжній казковий майстер-клас.

Не проґавте!:)

........................

17 березня о 12:00 у столичній букарні "Бабуїн" (вул. Симона Петлюри, 10) письменниця Леся Воронина й художниця Катерина Штанко розкажуть найменшим читачам все, що вони знають про фантастичні пригоди, в "Неділю нямликів і хлюсів"! На дітлахів, котрі й досі вірять у дива, чекає справжнє свято – секрети нямликової магії, майстер-клас із виготовлення балакучих квітів, стіногризів, діркокрутів, перевертайчиків, плавунців, не кажучи вже про нямликів; а ще чарівне меню і спеціальний гість – пані Ґава!

Чи знаєте ви, що у стіні дитячої кімнати живуть маленькі чарівні істоти нямлики? І що від звичайнісінької манної каші можна стати здорованем і навіть навчитися літати? А що мильна булька може стати чудовим засобом для пересування в екстрених умовах? Не знаєте? Тоді запрошуємо вас на "Неділю нямликів і хлюсів" – у цей день Леся Воронина й Катерина Штанко познайомлять маленьких читачів із персонажами перевірених часом улюблених дитячих книжок "Прибулець з країни Нямликів", "Нямлик і Балакуча Квіточка", "Хлюсь та інші", навчать робити їх із чарівної манної каші, а малеча матиме змогу загадати бажання у спеціальної гості заходу – пані Ґави. А щоб вистачило сил здійснити все задумане, у пригоді стане казкове меню від букарні "Бабуїн": тільки в "Неділю нямликів і хлюсів" дітлахи матимуть нагоду скуштувати Чарівну Страву нямликів та "лоскітливий" напій водяника Хлюся, а на меню для дорослих шукачів пригод діятиме знижка!

Також зверніть увагу, що на всіх-всіх дівчаток із найменням Мар'яна чекатиме сюрприз!

Творчий тандем письменниці Лесі Ворониної та художниці Катерини Штанко існує вже багато років. Разом вони створили багато чудесних книжок і вибороли не одну престижну нагороду. Так, "Сни Ганса Християна" Лесі Ворониної, проілюстровані Катериною Штанко, посіли перше місце у номінації "Книга для дітей та юнацтва" на Міжнародному конкурсі "Мистецтво книги" в Москві. Письменницю Лесю Воронину знають і люблять не лише читачі, а й критики й журі престижних літературних конкурсів: зокрема, друга частина дилогії про нямликів "Нямлик і Балакуча квіточка" потрапила до короткого списку "Книжки року Бі-Бі-Сі 2008", а книжка "Таємне Товариство Боягузів та Брехунів" здобула перемогу в цьому ж конкурсі у 2012 році.

Вхід вільний.

Реєстрація: 067 24 75 960

Коментарі — 4
evrideu _ 14.03.2013 21:32
IP: 190.80.112.---
Павел Хохлов:
Якби у нас в країні було все так як потрібно – все для людей і по закону- питань не має. Але, коли я постійно шукаю пресу, книги своєю мовою, вмикаю TV, радіо – звучить все, крім свого, українського. На вулиці, в обслуговуванні- скрізь звучить російська мова – у мене складається враження, що я емігрант на своїй землі. Якщо людина веде свій блог на користь людям, це тільки можна вітати, адже реклами українського Ви рідко де побачите, адже крім антиукраїнської влади, у багатьох українців ще за совка і до сьогодні – русский є престижним.
Автор знайомить нас, батьків, (уважно читайте всі блоги) не тільки зі своїми творами, а і з іншими письменниками, скажіть – ну де ми ще почуємо про них. Дякую, що вислухали.
evrideu _ 14.03.2013 18:53
IP: 190.80.112.---
Павел Хохлов:
evrideu:
Павел Хохлов:
Вы с Пантюком хоть на одном блоге вбрасывайте свою рекламу хоть. Не интнресно вас обоих читать чессло:-)
Ви що, з Уралу?
Ну немножко:-)
Приємно, що знаєте українських письменників (напевно і українську мову, якщо заходите на українські сайти), але не приємно те, що даєте вказівки, що і як людям робити. При тому людям, які мають ім'я в Україні.
evrideu _ 14.03.2013 13:36
IP: 190.80.112.---
Якщо запитати у батьків – які наші популярні дитячі письменники – думаю, що не багато хто відповість, на жаль.
Пане Іване, Ви все вірно робите, продовжуйте свою справу на благо дітей, адже державі байдуже за українців.
evrideu _ 14.03.2013 13:31
IP: 190.80.112.---
Павел Хохлов:
Вы с Пантюком хоть на одном блоге вбрасывайте свою рекламу хоть. Не интнресно вас обоих читать чессло:-)
Ви що, з Уралу?
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте