Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

Світязі! Мене запитують, якою буде міліція після реформи – такою, яка приходить з АТО

06 лютого 2015, 00:23

Волиньскій "Світязь" – рота МВС особливого призначення.

Повертаються з честю додому на ротацію. Тримали лінію фронту по лінії Углегорск- Дебальцеве. З боєм деблокували позиції бойовиків, які намагалася взяти в оточення наші частини. Вийшли без втрат самі (троє поранених), допомогли вийти підрозділам ЗСУ. Завдали шкоди противнику. Виконали бойову задачу. Честь і хвала!

В операції зазначу злагоджені дії з нашим славетнім батальйоном Нацгвардії імені Кульчицького. Хлопці, поперемінно викликаючи вогонь на себе, грамотно і чітко виконували маневри, берегли один-одного, виконуючи бойове завдання.

Вони, Світязі – були в ІЛОВАЙСЬКЕ, пройшли Дебальцеве і Вуглегірськ. Вижили – зміцніли! Навчилися воювати. Молодці!

Сьогодні по дорозі додому на Волинь попросив хлопців заїхати в міністерство – вручив дострокові військові звання, нагородна зброя, Відзнаки "За доблесть".

Пообідали, поговорили – вони справжні і вони майбутнє! Пишаюся підрозділом!

Ви питаєте яка буде міліція після реформи і хто в ній буде працювати?

Ці хлопці перед вами!

Рота "Світязь" (повна назва: рота патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь" УМВС України у Волинській області) - добровольчий підрозділ, створений в червні 2014 року у структурі УМВС України в Волинській області. Командир роти міліції – Олександр Фацевич.

9 червня УМВС Волині оголосило про створення роти патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь". Працівників підрозділу залучатимуть до виконання функцій охорони громадського порядку та участі в АТО на сході України.

12 липня бійці спецроти "Світязь" після проходження місячного курсу підготовки присягнули на вірність народу України і влилися до лав органів внутрішніх справ України.

13 серпня бійці спецроти відправилися в зону бойових дій на сході України. Потрапили в так званий "іловайський котел". У результаті семеро осіб загинуло.

17 грудня 2014 року 40 працівників підрозділу вирушили у зону проведення антитерористичної операції – у місто Вуглегірськ Донецької області. 30 січня 2015 року рота була задіяна у Вуглегірську при посиленні натиску терористів в боях за Дебальцеве. У результаті бойових дій підрозділ опинився в оточенні.

Завдяки злагодженим діям сил АТО вдалося деблокувати понад 70 силовиківу Вуглегірську: 39 бійців роти міліції спеціального призначення "Світязь" та 34 військовослужбовця Збройних Сил України. Втрат серед українськихсиловиків немає. Троє працівників підрозділу отримали нетяжкі поранення.

powered by lun.ua
Коментарі — 29
Adam Viter _ 10.02.2015 20:04
IP: 37.52.71.---
Низький уклін захисникам Вітчизни.
Сьогодні люстрація в Державі (від генерала до рядового) проходить на передовій, в окопах.
Люстрація, це не про злих дядьків, це перш за все зміна системи суспільних відносин. Повинні діяти Правила.
Усі керівники, від генерала армії, міліції, СБУ, прикордонників, МНС, прокуратури, суду, ..., до рядового патрульно постової служби міліції, проходять люстрацію на передовій, в окопах, на фронті, як Москаль на Луганщині. У пільги для учасників АТО включити додатковий пункт. На всі вищі пости в державі призначати виключно патріотів, які пройшли АТО. Лише із цієї когорти, що пройшла люстрацію. Молоде покоління Патріотів Народу України рятує від імперії зла руського міра війни, штучно придуманого РПЦ МП і ФСБ спеціально для нашого рабства. Держава повинна відноситися з розумінням до молодих людей, які записалися добровольцями. Перша пільга. Навчання такої категорії людей повинно бути за державний кошт у вищих навчальних закладах, особливо МВС, ЗСУ, МЧС...
Alex777 _ 06.02.2015 22:54
IP: 74.125.41.---
Може, хтось не знає, то почитайте:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
тут є кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші). Виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Надія Захарчук _ 06.02.2015 22:24
IP: 91.206.4.---
Олександр Дзюбук:
Приємно читати.
Пане Аваков, можливо віднині Ви перестанете вперто ігнорувати українську мову?
Хоча б з поваги до Закону
Не розумію, вам потрібно щоб п. Арсен говорив українською, чи діяв як Українець? Як ви вважаєте, що важливіше коли йде війна? Не лякає вас перспектива зберігати ідентичність в діаспорах по всьому світу, якщо наші силовики зосередяться на мовному вишколі, а не на бойових діях?
Надія Захарчук _ 06.02.2015 22:10
IP: 91.206.4.---
Ганна Стульська:
Арсене,
заради справедливості, нагадайте своєму раднику Бірюкову, що "Світязь" – волиняни і ознайомте його зі статистикою кількості загиблих моїх земляків з розрахунку на 100 000 населення... забіжу вперед – втрати Волині – найбільші... усі волиняни, а також рідні і близькі загиблих чекають від Бірюкова пояснень щодо його оціночних суджень про волинян і мешканців Західної України та їхню роль в АТО...
Підтримую на 100%, від цієї паскуди вимагаємо вибачень!
Надія Захарчук _ 06.02.2015 22:07
IP: 91.206.4.---
Александр Ткачик:
Ну тогда смело можно будет называть милицию ОПГ ибо те, кто сейчас приходят с АТО либо полоумными становятся или олигофренами на всю голову. Лишь одни случаи:
1. Пьяный ветеран АТО с автоматом заперся в квартире. (Днепропетровск) Ранее открыв стрельбу на остановке общественного транспорта.
2. В Ивано-Франковске возле роддома мужчина взорвал гранату и погиб. Тоже служивый с АТО.
3. Пьяный участник АТО устроил стрельбу на Киевщине. Нетрезвый мужчина, который недавно вернулся из зоны АТО, совершил самосуд над соседом в Переяслав-Хмельницком на Киевщине.

ЭТО ТОЛЬКО ТО, ЧТО ДОБРАЛОСЬ В НОВОСТИ, а железный зановес у нас в СМИ тот еще и цензура.
Ти краще на свого взірцевого русського солдата Пермякова поглядывай
Сергей Бут _ 06.02.2015 14:55
IP: 92.113.226.---
Ну дай Бог їм і далі триматися на високому рівні... "Крим і рим" вони пройшли, тепер ще "мідні труби" треба достойно пройти... А то декому (Айдар) це не вдається...
Volodymyr Lisivka _ 06.02.2015 13:51
IP: 74.125.181.---
А чому не можна створити поліцію за зразком багатьох демократичних країн, по принципу приватних охоронних структур, але які захищають не об'єкти а громадян і майно цілих міст (з додатковими обмеженнями для уникнення підлещування до місцевих органів влади).

Навіть в Україні, приватна охорона працює дуже якісно, просто тому що зворотній зв'язок дуже короткий – якщо приватний охоронець наїде на власника чи його працівника, то він вилетить з роботи. Чому б цей принцип не розширити на міста і села?

А у нас міліція може кожен день грабувати на дорогах чи розстріляти сотню людей в центрі столиці і далі "виконувати свої обов'язки", просто тому що їх прикриває центральна влада, на яку люди мають дуже обмежений вплив раз на декілька років.
Александр 1 _ 06.02.2015 12:32
IP: 95.134.71.---
Героям – слава!
Микола Злочевський _ 06.02.2015 11:27
IP: 46.185.102.---
Сергей Пушкин:
Бойцы этого "отряда" доблестно захватили дом инвалидов в Углегорске и прикрылись ими как заложниками. После этого их выпустили без оружия из города.
Достойны знаков "За доблесть"!
Не физди, гнида кацапо-фашистская...
taksist _ 06.02.2015 10:35
IP: 74.125.181.---
перепрошую якщо не по темі...якщо захід знову запропонує нагодувати московитського дракона українськими землями задля втихомирення то того, хто нам буде розказувати що це прийнятно треба бити по наглій порошенківський пиці.
taksist _ 06.02.2015 10:30
IP: 74.125.17.---
trakt:
taksist:
сподіваюся тій людині, що робила перекляд авакову це нескоро набридне і ми певний час будемо мати нормальне ставлення до україномовних.
Зверніть увагу, що Аваков пише про волиньскій "Світязь". Це політика – розділяй і володарюй. Можете не сумніватися що пан Аваков і надалі звертатиметься до Харкова, Луганська, Полтави, Одеси, Запоріжжя російською мовою, а до Волині, Галичини, Закарпаття українською мовою.
Згадайте, що Порошенко був одним із засновників Партії Регіонів, яка намагалася ділити громадян за мовною, регіональною, національною ознакою. Він навіть в інавгураційній промові звертався до одного регіону російською мовою, до другого українською.
Вони продовжують вважати, що і досвід Януковича для них корисний, що для того щоб утримуватись при владі їм вигідно продовжувати ділити громадян на російський та український регіони.
згоден. вся буза донбаса від того що київ їм дав докази особливого ставлення а це злочин.
Александр Ткачик _ 06.02.2015 09:27
IP: 46.200.105.---
Ну тогда смело можно будет называть милицию ОПГ ибо те, кто сейчас приходят с АТО либо полоумными становятся или олигофренами на всю голову. Лишь одни случаи:
1. Пьяный ветеран АТО с автоматом заперся в квартире. (Днепропетровск) Ранее открыв стрельбу на остановке общественного транспорта.
2. В Ивано-Франковске возле роддома мужчина взорвал гранату и погиб. Тоже служивый с АТО.
3. Пьяный участник АТО устроил стрельбу на Киевщине. Нетрезвый мужчина, который недавно вернулся из зоны АТО, совершил самосуд над соседом в Переяслав-Хмельницком на Киевщине.

ЭТО ТОЛЬКО ТО, ЧТО ДОБРАЛОСЬ В НОВОСТИ, а железный зановес у нас в СМИ тот еще и цензура.
trakt _ 06.02.2015 09:26
IP: 37.53.134.---
taksist:
сподіваюся тій людині, що робила перекляд авакову це нескоро набридне і ми певний час будемо мати нормальне ставлення до україномовних.
Зверніть увагу, що Аваков пише про волиньскій "Світязь". Це політика – розділяй і володарюй. Можете не сумніватися що пан Аваков і надалі звертатиметься до Харкова, Луганська, Полтави, Одеси, Запоріжжя російською мовою, а до Волині, Галичини, Закарпаття українською мовою.
Згадайте, що Порошенко був одним із засновників Партії Регіонів, яка намагалася ділити громадян за мовною, регіональною, національною ознакою. Він навіть в інавгураційній промові звертався до одного регіону російською мовою, до другого українською.
Вони продовжують вважати, що і досвід Януковича для них корисний, що для того щоб утримуватись при владі їм вигідно продовжувати ділити громадян на російський та український регіони.
hrim _ 06.02.2015 08:59
IP: 74.125.181.---
Пане МІНІСТРЕ.

Не шкодуйте часу на такі зустрічі.
Частіше тисніть руки цим мужнім чоловікам, адже вони творять новітню історію України.
taksist _ 06.02.2015 08:51
IP: 74.125.181.---
сподіваюся тій людині, що робила перекляд авакову це нескоро набридне і ми певний час будемо мати нормальне ставлення до україномовних.
Юрий Наш _ 06.02.2015 08:51
IP: 46.202.234.---
мы в ужасе от счастья
теперь теперь крышевать наркоточки,пасти проституток и выворачивать карманы у пьяниц будут настоящие воины
несомненно,эволюционируем
Ганна Стульська _ 06.02.2015 08:29
IP: 94.153.29.---
Арсене,
заради справедливості, нагадайте своєму раднику Бірюкову, що "Світязь" – волиняни і ознайомте його зі статистикою кількості загиблих моїх земляків з розрахунку на 100 000 населення... забіжу вперед – втрати Волині – найбільші... усі волиняни, а також рідні і близькі загиблих чекають від Бірюкова пояснень щодо його оціночних суджень про волинян і мешканців Західної України та їхню роль в АТО...
sashko alex _ 06.02.2015 08:25
IP: 74.125.181.---
Добре хоча б те, що міністр нарешті державною мовою писати почав.
Mackalj _ 06.02.2015 08:20
IP: 195.16.76.---
Низький уклін "ВОЛИНЯКАМ"!!!! Ви наші Герої!

Але, пане Аваков, а як щодо тих хабарників, які йдуть в зону АТО побухати, або взагалі лише по бумагам рахуються там, вони теж розповідають, що герої і заслуговують на роботу в міліції!!!
Adam Viter _ 06.02.2015 08:15
IP: 46.200.136.---
Росіяни так і не змогли в Донецькому аеропорту перевершити українців у стрілецькому бою. Терористи Путіна попросили перемир'я, щоб зібрати трупи які валялися по всій території аеропорту... Українці дали їм таку можливість. Разом з машинами для трупів росіяни вивели танки на пряму наводку, з машин вивантажили вибухівку, таємно заклали на верхньому перекритті будівлі аеропорту. І підірвали, поховавши при цьому не менше 40 своїх же кадировців, які прийшли по тунелю і були оточені в напівпідвалі. Окупанти використовували підлість і потужну вибухівку, щоб знищити перекриття, знищити саму будівлю, тому що вибити наших солдатів звідти у них не виходить. У підсумку бійці витримали і вистояв і, а стіни підвели. Якби бетон виявився міцнішим, кіборги могли б досі обороняти термінали, як робили це впродовж 243 днів. Але ставити крапку в цій історії зарано, адже війна триває.
Radist2010 _ 06.02.2015 07:24
IP: 95.158.38.---
[Q,UOTE].Се ргей Пушкин:
Бойцы этого "отряда" доблестно захватили дом инвалидов в Углегорске и прикрылись ими как заложниками. После этого их выпустили без оружия из города.
Достойны знаков "За доблесть"!
Пол города разбомбили из танков, что даже видео выкладывают, а тут постеснялись по дому престарелых стрелять. Более того еще у этих "мерзавцев" оружие отобрали и... отпустили. Вот такие благородные террористы... Как будто не было иловайска, и мы не знаем чего стоят договоренности с вами.
Олександр Дзюбук _ 06.02.2015 07:21
IP: 95.111.151.---
Приємно читати.
Пане Аваков, можливо віднині Ви перестанете вперто ігнорувати українську мову?
Хоча б з поваги до Закону
lsd3591 _ 06.02.2015 07:13
IP: 176.106.205.---
Сергей Пушкин:
Бойцы этого "отряда" доблестно захватили дом инвалидов в Углегорске и прикрылись ими как заложниками. После этого их выпустили без оружия из города.
Достойны знаков "За доблесть"!
Напевне разом з ними були, що так категорично заявляєте?
Сергей Пушкин _ 06.02.2015 06:45
IP: 74.125.181.---
Бойцы этого "отряда" доблестно захватили дом инвалидов в Углегорске и прикрылись ими как заложниками. После этого их выпустили без оружия из города.
Достойны знаков "За доблесть"!
Anton Ktn _ 06.02.2015 03:26
IP: 74.125.183.---
в смысле как вот это шоу на Бориспольском шоссе было происшествие? есть люди нормальные, а есть – я сам наблюдал – я с ато, мне насрать что тут 60... я за тебя кровь проливал а ты меня штрафуешь и т.д.
ONLINE
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter