Ольга Богомолець Народний депутат України, кандидат в президенти

Війна з Росією може тривати ще десятиліття

19 лютого 2019, 12:47

Коли у 1991 році розпався Радянський Союз, всі більш менш серйозні аналітики розуміли, що війна України з Росією – це лише питання часу.

Мирне розлучення справляло гарне враження лише зовні, але фахівці усвідомлювали, що руйнація імперії не тільки не розв'язала геополітичні протиріччя, які склалися за останні 50 років у Європі, але й породила нові.

Росію після 1991 року можна було порівняти з Німеччиною після Версальського договору, яка зазнала принизливої поразки та втратила величезні території. Обидві країни прагнули реваншу, і в обох виник величезний запит на фюрера, який поверне все втрачене назад.

Для Кремля втрата України – це не просто втрата стратегічної з усіх точок зору території. Це повна руйнація того ідеологічного фундаменту, на якому базувалася вся політика Росії в останні кілька століть. Третій Рим, захисниця і об'єднувач слов'ян, головна православна країна світу, що веде свій родовід з Києва...

Але мало того, що більшість слов'янських країн втекли подалі від Москви до Євросоюзу та НАТО, ще й їхня древня духовна столиця – Київ – також вирішила йти власним шляхом. Такий поворот залишав їх без історії, без роду-племені, без морального права на домінування у слов'янському та православному світі.

А тому питання війни, яка б мала остаточно ліквідувати українську державність та назавжди закрити це питання, було лише справою часу. І ось цей час настав...

П'ять років – це величезний термін для війни. Обидві світові війни для нашої країни тривали менше. Але наша війна може тривати далі ще 5, 10 і більше років, бо в Кремлі, мабуть, щиро вірять, що рано чи пізно зможуть зламати українські еліти та домовитися з нашими олігархами про умови "м'якої" капітуляції.

Війна може закінчитися тільки у двох випадках. Або наші олігархи здадуть нас Кремлю, або ми створимо таку систему, такі інституції, коли вектор розвитку країни більше не залежатиме від персоналій, і у Кремлі усвідомлять подальшу безперспективність їхньої політики щодо України та переглянуть свої стратегічні плани.

Створити таку систему ми зможемо лише за однієї умови – відсторонення олігархів від влади, очищення держапарату від їхніх маріонеток та повної зміни політичних еліт. Адже коли країною керуватимуть не окремі всесильні люди, а широкі народні маси, чия воля втілена у державних інституціях, то й тиснути не буде на кого. А проти цілого народу не повоюєш.

Тому напередодні виборів я хочу, щоб всі, нарешті, зрозуміли: найбільшою загрозою для національної безпеки України є внутрішній фактор – прогнила і корумпована олігархічна система, яка може поховати нашу державність та незалежність в один момент. І тільки зламавши її ми зможемо гарантувати Україні свободу, процвітання і життя.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter