Ольга Богомолець Народний депутат України, кандидат в президенти

Українські янголи з візитом культурної дипломатії приїхали до Литви

18 травня 2019, 10:08

Українська культурна дипломатія є молодою й розвивається у важкий для країни час. Війна на Сході України, економічна криза, відсутність сталої державної політики з просування української культури за кордоном заважає сьогодні формувати культурно-дипломатичний вектор зовнішньо-політичної діяльності нашої країни.

Саме тому, я активно продовжую працювати в цьому напрямку та створюю проекти, які дозволяють покращувати імідж України в дипломатичних колах та вести міжнародний діалог.

Протягом останніх неділь ми завершували підготовку виставки "Зображення янгола в українських народних іконах XVIII-XIX ст.", яка буде проходити у литовському Музеї янголів "Angelų muziejus", що знаходиться у місті Анікщяй.

Сьогодні,18 травня я з великим задоволенням відкриватиму виставку, для якої було відібрано 36 унікальних ікон і 3 скульптури з колекції Музею українських домашніх ікон і старожитностей "Душа України".

Я переконана, що неповторна та цікава експозиція продемонструє відвідувачам як на протязі багатьох століть в Україні співіснували православний, католицький, старообрядний іконопис, їх вплив на народну домашню ікону, а також розкриє багатство філософії світосприйняття українців, яке передавалося поколіннями, та покаже гармонію українського мистецтва.

Безперечно, формувати бренд "Україна" на міжнародній арені це велика честь та відповідальність, але саме через культуру ми зможемо озвучувати чіткі позиції країни міжнародній спільноті.

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter