Денис Богуш Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій

ТОКСИЧНІСТЬ РЕПУТАЦІЇ (ПРО РЕЙТИНГ МЕРІВ)

28 листопада 2017, 08:30

Як можна цілком добру справу, в якій приймають участь сотні достойних мерів міст України та досить поважна комісія, нівелювати точковими токсичними прізвищами мерів-корупціонерів? (підтримую Наталю Соколенко з її статтею "Як мери-корупціонери потрапили до рейтингу мерів-інноваторів?" http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/5a1c54823ff7e/)

І цілий рейтинг і, головне, добра справа "коту під хвіст". Один мер міста з токсичною репутацією понизив авторитетність всього проекту. Цікаво, що керівники проекту відхрестились від того що вони його обирали! А хто тоді обирав???

Подивіться уважно відео Громадського радіо! https://www.youtube.com/watch?v=Ypr5rCHDiAY

Деяких мерів міст, які потрапили у цей рейтинг я знаю особисто, як Юрія Бову і Мішеля Терещенко і, розумію, чому вони, цілком логічно, потрапили саме в ТОП-20 найкращих мерів-інноваторів. Але як там опинився Володимир Карплюк, про корупційні схеми якого не говорив тільки лінивий? Чи конкурс оцінював інновації в корупційних схемах міста? Таке відчуття, що цей рейтинг і придумали для відмивання його репутації. Тоді інші мери приймають участь у масштабній маніпуляції! Дуже хотілося би помилятися мені у своїх словах!

Останні пару років, у зв'язку з децентралізацією, у місцевих громад з'явилося значно більше коштів для розвитку міст і територій. Але до цього багато керівників на місцях поставилися по-різному. Деякі мери та громади почали більше вкладати в різні соціальні проекти, інфраструктуру, дитячі садки, школи, лікарні, а хто розуміється на підвищенні власного рейтингу – тільки у площі і парки, як "картинку міста". А хтось ошаленів від великих коштів і закрутив кучу корупційних схем з дерибану місцевих ресурсів!

Сьогоднішні мери та місцеві громади мають на порядок більше можливостей для розвитку міст ніж їх попередники. Тому що банально просто: більше грошей – більше можливостей. Беріть і розвивайте свої міста, села! Будуйте інфраструктуру, дороги, покращуйте умови життя своїх мешканців, будуйте школи, лікарні, дитячі садочки, розвивайте парки, будуйте нові проекти, впроваджуйте інновації!

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Святослав Богданов _ 22.03.2018 22:51
IP: 35.190.192.---
Цікавить думка про вибори в Україні. Кого з кандидатів може підтримати США?
Данута Костура _ 04.12.2017 19:33
IP: 192.162.134.---
Наскільки я розумію, Мирославо, ці тисячі га лісів були роздерибанені, в основному, ще років так 9-12 тому. Яку тоді силу представляв головний ірпінський землероздавач, мабуть здогадуєтесь. Зараз шум щодо майбутнього будівництва цілого комплексу на поймі р. Ірпінь. Теж ниточки тягнуться у 2005 – 2009 роки.
Мирослава Свистович _ 02.12.2017 21:30
IP: 35.195.91.---
новаторство Карплюка можна описати одним прикладом: "продала нирку зробила пластичну операцію..." роздеребанено і забудовано тисячу га лісів лісів в наслідок чого громада втратила: невідновлювальний рекреаційний ресурс, мільярд грошей, які не надійшли до бюджету за роздеребанені землі. натомість отримала кілька так званих парків (по суті сквери в яких вирубали половину дерев поставили лавочки та постелили доріжки плиткою з заводу мера) а також отримала цілу купу соціальних проблем у вигляді катастрофічної нестачі шкіл, дитячих садочків, мдичних закладів і т. п... корків на дорогах, збільшення злочинності і т. п.
Данута Костура _ 02.12.2017 12:56
IP: 192.162.134.---
Прикро, п. Денисе, що і Ви разом з Наталею Соколенко повелися на неправду. Звинувачуючи, все ж слід було би глибше вивчити питання. Приірпіння дуже приваблює забудовників. От у цьому і корінь зла. Моя Вам порада – ознайомтесь з аргументами іншої сторони.
Denis Bohush _ 02.12.2017 02:41
IP: 93.73.190.---
Прокуратурою Київської області буде доведено кримінальне провадження до кінця незважаючи на те, що перший заступник Ірпінського міського голови Д. Христюк, який спільно з В. Карплюком та іншими особами підозрюється у вчиненні низки кримінальних правопорушень, в черговий раз намагався уникнути від процесуальних рішень при розслідуванні вказаних кримінальних проваджень, наразі щодо участі у судовому засіданні для розгляду клопотання про обрання йому запобіжного заходу
...

Прокурором Київської області повідомлено про підозру Ірпінському міському голові, який, перебуваючи на посаді директора ТОВ "Сарафан", не маючи усіх необхідних дозволів та ліцензії на будівництво житлового комплексу, порушив правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, внаслідок чого одна людина загинула, а іншій спричинено тяжкі тілесні ушкодження
...

див. На сайті прокуратури Київської області
rtoyp _ 01.12.2017 16:39
IP: 91.202.104.---
"Токсичность" мера Карплюка-как точно подмечено! И вопящий карманный политтехнолог Карплюка Максим Плешко -тому подтверждение! Приезд Терещенка в Ирпень это часть пиар компании застройщика Карплюка для продажи своих домов! Это использование известных людей "в слепую"! За такое использование должно быть стыдно а не бравурно...
Максим Плешко _ 28.11.2017 18:08
IP: 46.211.126.---
Мішель Терещенко, про якого ви згадали приїздив у Ірпінь за досвідом. Я осбисто з мером Карплюком проводив йому екскурсію. Терещенко в захваті від наших успіхів та інновацій. Він вчився у нас. А "шановний" експерт посилається на страшні корупційні справи, "про які тільки ледачі не говорили". На парканах теж пишуть. Пане Богуш, дуже примітивні у вашому статусі такі опуси.
Volodymyr Parkhomenko _ 28.11.2017 12:48
IP: 195.162.90.---
Карплюк – мер корупціонер? Був такий вирок?
Не знаю, що це означає. Знаю лише, що після обрання Карплюка мером розпочався і триває бурхливий розвиток, благоустрій міста, де я живу тепер з особливим задоволенням. Влаштовані декілька прекрасних парків, Повністю реконструйований центр міста, відремонтовані вулиці і тротуари, стадіон, автостанція, поліклініка, дитсадки, розвинута торгівельна мережа... До Ірпеня їздять з усієї України переймати досвід.
А ви лайте "корупціонера", який працює для міста і його жителів. Замість лаяти мерів, у містах яких нічого не відбувається.
Ну да! Чого чекати від "політтехнолога", яким представляється автор. Справді – наїзди на мерів Ірпеня і Бучі – чистої води "політтехнологія. Адже, кажуть, ці мери – не "діляться".
Богдан Бондаренко _ 28.11.2017 11:27
IP: 104.155.117.---
А житомирский Сухомлин – избранный при участии Розенблата (двоюродный брат которого контролирует медицину и образование), а черниговский Атрошенко – владелец сетки на округах N205 (Березенко-Корбан) и N206 (застройщик Микитась), не "токсичны"???
Yvanka Skryvanka _ 28.11.2017 08:50
IP: 93.74.194.---
Політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій – приймають участь?
Orest Jj _ 28.11.2017 08:32
IP: 104.155.29.---
По сей день не смогут собрать трупы бойцов ВСУ, которые на недели "улучшили своё положение около Луганска".
- интересно кто их погнал на смерть?
всё тот же кровавый Турчинов или американец Волкер, что от него не слышно порицаний в украинскую сторона на несоблюдение "минских".
Україна та Європа1085 Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter