Олексій Братущак журналіст

Турчинов – спільник депутатів-фальсифікаторів

11 грудня 2014, 21:31

Фальсифікація голосування нардепами (так зване кнопкодавство) стало сьогодні причиною блокування трибуни. спочатку вийшли "нові обличчя" Світлана Заліщук, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм. Згодом підтягнулися й інші. Тож спікер був змушений виконати регламентну норму – поставити постанову на переголосування.

Фальсифікація N1

"Офіційно" за фальсифікацією (голосуванням за двох депутатів) був спійманий Ігор Бриченко з Народного фронту. Ця інформація виявилася неповною. Але про все по черзі.

Бриченко кнопкодавив-фальсифікував під час трьох голосувань.

Під час першого я помітив його за кнопкодавством.

Під час другого записав факт кнопкодавства на телефон.

Під час третього – ми записали на професійну камеру.Фальсифікація голосування. Камера 1

На відео видно, як Бриченко намагається приховати фальсифікацію на одному місці, потім пересідає на сусіднє і вже відкрито голосує. Депутат з дворічним стажем досі не знає, що електронне табло РАДА висвічує з якого місця та як голосували. І в цьому випадку табло невблаганне: зелені лампочки горять на двох місцях, де під час голосування встиг вмоститися Бриченко.Останній ряд зліва від центрального проходу – ряд "зелених" місць, де Бриченко сидів на двох стільцях

Одразу після третього випадку кнопкодавства Бриченком 4 депутати у сесійній залі отримали СМС-повідомлення про факт фальсифікації: 2 з БПП, 1 з НФ, 1 з Самопомочі. Оголосила про порушення лише Світлана Заліщук. Це так, до принциповості боротьби з кнопкодавством.

Одне з питань, яке виникло у депутатів – хто той другий, за кого сфальсифікував голосування Бриченко. Пошук відповіді на це запитання привів до нових викриттів: одночасно з Бриченко фальшували/кнопкодавили ще 2 депутати Народного фронту.

Фальсифікація N2

На тому ж таки відео з Камери 1 можна побачити, що на початку голосування ліворуч від Бриченка 2 порожніх місця. На табло ці "порожні місця" загорілися зеленим. Тобто окрім Бриченка у цьому ж ряді ще хтось кнопкодавив. Ось ця особа на скріншоті:Цей чоловік схожий на Володимира Соляра з Народного фронту:Якщо це дійсно Соляр, то цікаво було б почути від нього відповідь на запитання: за що стояв Майдан?

Цікаво, бо Володимир Соляр був сотником 18-ї сотні Самооборони Майдану.

Фальсифікація N3

Щоб виявити третій факт кнопкодавства варто подивитися на те ж саме голосування з іншої камери. Це камера телеканалу Рада.Фальсифікація голосування. Камера 2

На цьому відео (13-15 секунди) видно, як одночасно з Бриченком за його спиною у ложі з місця на місце пересідає ще один депутат. У цій ложі 4 місця, депутатів під час голосування було 3, електронне табло показує 4 "зелених" результатівТри випадки кнопкодавства: 1 – за участі Бриченка, 2 – за участі Соляра, 3 – за участі невстановленого депутата

На відміну від ситуацій з Бриченком та Соляром у цьому третьому випадку не можна визначити кнопкодава. Натомість можна встановити: за кого цей кнопкодав натиснув кнопку.

Одне місце у цій ложі займає голова фракції Народного фронту Олександр Турчинов. Саме він був відсутній на своєму місці під час голосування. Так, він не кнопкодав-фальсифікатор. Він "просто" спільник: залишив свою картку, щоб за нього натиснув кнопку його колега (чи як називають таких людей у фракції НФ?).


На відео з Камери 1 можна побачити реакцію депутатів НФ на виявлений факт кнопкодавства Бриченком. Його соратники тупо ржуть. У тому числі і Турчинов, який з'явився вже після голосування.

Для "найкращого спікера Ради" Туричнова кнопкодавство – звичайна справа. Після зміни влади у лютому цього року він жодним чином не реагував на фальсифікації у сесійній залі.

* * *

Насправді не варто пишатися і сьогоднішнім досягненням. Переголосування питання "через кнопкодавство" – це не те, як мають реагувати на порушення Конституції пост майданні представники народу.

Бо переголосування – це зведення проблеми кнопкодавства до звичайної технічної помилки системи. Ніби відбувся збій – давайте ще раз проголосуємо.

За порушення Конституції має бути відповідальність. Політична – щонайменше. Депутат-фальсифікатор має або сам йти з політики, або ставати ізгоєм у своїй політичній силі. Бо в іншому випадку в суспільстві буде накопичуватися невдоволення та відчуття несправедливості.

Якщо бабця проголосує на виборах за іншого – вона може сісти. Спійманий за аналогічні дії у сесійній залі депутат – лише посміється зі своїми колегами. Але сьогоднішній сміх соратників Бриченка – це як танці на Титанику. Наш корабель вже заповнює водою невдоволення, а політики продовжують "жити по-старому".

Цинізм же цієї ситуації у тому, що голосування з трьома кнопкодавами-фальсифікаторами було за виключення з керівництва парламентських комітетів "депутатів 16 січня". Коаліціанти згадували сьогоднішнім опозиціонерам голосування руками, а разом із цим самі порушували Конституцію.

powered by lun.ua
Коментарі — 35
Adam Viter _ 25.12.2014 21:32
IP: 91.124.250.---
Путін з 2004 року ламає Україну через коліно.
Потрібно посилити РНБОУ так, щоб перемогти у війні.
Це прямий обов'язок депутатів, яких обрали для організації перемоги у війні, а не у ВР.
Лозунг повинен бути "ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ".
Якби в Україні було реальне, а не бутафорське РНБОУ і Міністерство єдиної інформаційної політики, то ми б давно були в Євросоюзі і НАТО, а натомість у нас гібридна війна Путіна.
Як її зупинити?
Потрібно щоб у ворога "інформаційно" під ногами земля горіла.
А у нас що?
Через особисту зарозумілість окремих осіб затягується час жахів гібридної війни.
Можна зрозуміти окремих регіоналів, які хочуть погибелі Держави Україна, а решту депутатів як зрозуміти?
Інформаційні щупальця спрута імперії зла все глибше і глибше занурюються в наш медіа простір і смертельно душать Україну.
Хто і коли буде організовувати протистояння пропаганді Геббельса фюрера Путіна в гібридній війні проти України.
Люба Людина, яка розуміє виклики війни, готова на все, за ради перемоги.
антивірус _ 13.12.2014 15:32
IP: 37.55.244.---
А чому "брат...ки" винесли ім*я Турчинова у заголовок?...Щоб цим компроментувати?
Дмитрий Кармазин _ 13.12.2014 07:57
IP: 74.125.18.---
"Для Туричнова кнопкодавство – звичайна справа...він жодним чином не реагував на фальсифікації у сесійній залі"

Этот Алексей или популист или идиот.

Если бы не кнопкодавство в прошлой раде, не было бы законов про люстрацию, открытые реестры и т.д.
ya-ya79 _ 12.12.2014 14:53
IP: 74.125.181.---
І козак наш Гаврюша сидить, дивиться і нічого не робе...
вже в цьому россолі скис?
дограються зрадники...
dengidengi _ 12.12.2014 13:12
IP: 212.115.242.---
антивірус:
dengidengi:
А еще цикаво, пламенная богиня, наша зирочка Юля, за каким чертом в Раду пробралась? Опять сачкует?
А при чому тут знову Юля?...Хіба це її депутати кнопкодавили?...У вас якась каша в голові...Чи ви зомбований?
Так то я вопрос задал, может кто в курсе дела, чего богиня сачкует пленарные заседания? Неинтересна ей работа повседневная. Они ж там и так не сильно перетруждаются. Пару часов в день да по два дня за две недели выходит присутствия. Вот я и спрашиваю, для чего туда лезть было, если в зале не сидится? А???
Юрий Воронов _ 12.12.2014 08:59
IP: 74.125.18.---
антивірус:
Михаил Ведич:
.
Да, за ДАРЕНИЕ Крыма вместе с войсками, оружием, боеприпасами, запасами ГСМ, и 4,6 млрд грн – надо давать героя!!!
За падение уровня жизни в полтора раза – ещё одну звезду героя Украины!!
За рекордное падение промышленного производства – ещё одного героя
За голод на Донбассе и тысячи погибших, из-за его некомпетентности и тормозов. Когда НИЧЕГО не делалось месяцами для защиты страны – за это ещё героя!
Сколько заплатили за пост?
Ви перечислили наслідки правління злочинного режиму Януковича...Не треба звалювати їх на Майдан... Це, напевно, вам платить Янук з Ростова за пости...По собі не судітьі, Міша?...
Брешеш, гебнюченко, мов той Сiрко на скобi.
Було доволi часу в Турчинова як Верховного Головнокомандуючого вiдвести усi українськi збройнi сили на Джанкойську лiнiю, був час надати наказ уciй авiацiї перелiтiти до континенту, усьому флоту – йти до Одеси... оголосити воєний стан тощо.
Гоцка _ 12.12.2014 08:32
IP: 46.149.89.---
Знаєте, коли мандати до ВР отримують невиховані люди, тоді всього можна чекати там. Із грязі князі ніколи не будуть.
Юрий Воронов _ 12.12.2014 08:25
IP: 74.125.18.---
Сколько ж гэбья набежало защищать высокопосаженных нарушителей Закона и Конституции, уже неприкрыто предающих цели и идеалы Революции Достоинства?!
А вчера еще эта же самая поденная погань с пеной у рта защищала бандюковичей...
Называется "круговорот гэбья в политике".
ingul _ 12.12.2014 05:08
IP: 74.125.18.---
Кто- там защищает Турчинова. Правильно сказал Собаков, дураков много.
Yuri Yurieff _ 12.12.2014 01:32
IP: 46.200.145.---
Турчинов был "верным соратником" Тимошенко.
Потом нашел себе нового хозяина,
стал "верным соратником" Яйценюка.
А звание "героя" дать ему можно.
Есть же у нас спикер – "герой" Литвин,
так чем хуже Турчинов.
Обычно в коррумпированных странах много "героев".
Михаил Ведич _ 12.12.2014 01:01
IP: 95.215.36.---
антивірус:
Михаил Ведич:
.
Да, за ДАРЕНИЕ Крыма вместе с войсками, оружием, боеприпасами, запасами ГСМ, и 4,6 млрд грн – надо давать героя!!!
За падение уровня жизни в полтора раза – ещё одну звезду героя Украины!!
За рекордное падение промышленного производства – ещё одного героя
За голод на Донбассе и тысячи погибших, из-за его некомпетентности и тормозов. Когда НИЧЕГО не делалось месяцами для защиты страны – за это ещё героя!
Сколько заплатили за пост?
Ви перечислили наслідки правління злочинного режиму Януковича...Не треба звалювати їх на Майдан... Це, напевно, вам платить Янук з Ростова за пости...По собі не судітьі, Міша?...
Сколько тебе платят за пост?
ПЕРВЫМИ словами Турчинова когда он дорвался до власти были: Майдан мае розходитись!!
Bogdana Babych _ 12.12.2014 00:39
IP: 93.74.191.---
Дякую за розслідування. Наступним кроком мають бути правки до закону (введення біометричної кнопки) бо дешевший варіант – кримінальна відповідальність за фальшування голосування
Олег Гущин _ 12.12.2014 00:19
IP: 93.74.214.---
Как же задолбало это нытьё с "кнопкодавами". В стране проблем больше нет, всё!
bartman _ 11.12.2014 23:44
IP: 74.125.18.---
>Цікаво, бо Володимир Соляр був сотником 18-ї сотні Самооборони Майдану.<
а ще цікавіше що Володимир Абрамович Соляр був сотником знаменитої жидівської сотні, про яку навіть Йерусалем Пост писала.
bartman _ 11.12.2014 23:35
IP: 74.125.18.---
антивірус:
Турчинову треба дати Героя України за його діяльність в післямайданний період, а не паплюжити всякими братущаками...Їм до Турчинова, як раку до неба.
макакіс вульгаріс міг робити цю роботу, і не за героя україни а за банан.
за два банани макака не віддала би крим і билася би до смерті
антивірус _ 11.12.2014 23:32
IP: 94.178.245.---
Михаил Ведич:
.
Да, за ДАРЕНИЕ Крыма вместе с войсками, оружием, боеприпасами, запасами ГСМ, и 4,6 млрд грн – надо давать героя!!!
За падение уровня жизни в полтора раза – ещё одну звезду героя Украины!!
За рекордное падение промышленного производства – ещё одного героя
За голод на Донбассе и тысячи погибших, из-за его некомпетентности и тормозов. Когда НИЧЕГО не делалось месяцами для защиты страны – за это ещё героя!
Сколько заплатили за пост?
Ви перечислили наслідки правління злочинного режиму Януковича...Не треба звалювати їх на Майдан... Це, напевно, вам платить Янук з Ростова за пости...По собі не судітьі, Міша?...
Михаил Ведич _ 11.12.2014 23:14
IP: 95.215.36.---
Якщо бабця проголосує на виборах за іншого – вона може сісти. Спійманий за аналогічні дії у сесійній залі депутат – лише посміється зі своїми колегами."
Вот реалии наши: (
Михаил Ведич _ 11.12.2014 23:10
IP: 95.215.36.---
Andriy Trofimov:
Михаил Ведич:
автор робе висновки про людину від того сміється вона чи ні,в даному випадку, до чого Турчинов в цій статті? я не захищаю його, просто журналісти реально ох.уєвші останнім часом, де ці всі братущаки були в часи яника? правильно сиділи і сопіли в дві дирки. а тут сенсації "клепають")) іншими словами якщо є докази що Турчинов "спільник", це одна справа, а якщо ні то потрібно за слова свої відповідати.
Турчинов просто нарушил закон... всего лишь
он дал другому человеку свою карточку.
какая мелочь
Далее, сравниваешь со временем янека.
ну и чем отличается "новая" власть от прежней.
Давай КОНКРЕТНО, по-пунктам, с примерами.
Михаил Ведич _ 11.12.2014 23:08
IP: 95.215.36.---
антивірус:
Турчинову треба дати Героя України за його діяльність в післямайданний період, а не паплюжити всякими братущаками...Їм до Турчинова, як раку до неба.
Да, за ДАРЕНИЕ Крыма вместе с войсками, оружием, боеприпасами, запасами ГСМ, и 4,6 млрд грн – надо давать героя!!!
За падение уровня жизни в полтора раза – ещё одну звезду героя Украины!!
За рекордное падение промышленного производства – ещё одного героя
За голод на Донбассе и тысячи погибших, из-за его некомпетентности и тормозов. Когда НИЧЕГО не делалось месяцами для защиты страны – за это ещё героя!
Сколько заплатили за пост?
Andriy Trofimov _ 11.12.2014 23:08
IP: 46.200.181.---
Михаил Ведич:
автор робе висновки про людину від того сміється вона чи ні,в даному випадку, до чого Турчинов в цій статті? я не захищаю його, просто журналісти реально ох.уєвші останнім часом, де ці всі братущаки були в часи яника? правильно сиділи і сопіли в дві дирки. а тут сенсації "клепають")) іншими словами якщо є докази що Турчинов "спільник", це одна справа, а якщо ні то потрібно за слова свої відповідати.
Олександр Антипець _ 11.12.2014 23:05
IP: 74.125.18.---
повідривати я й ц я
Andriy Trofimov _ 11.12.2014 23:04
IP: 46.200.181.---
от власне для таких як ти і потрібно мінінфо щоб відповідати за те що ви пишите і як, а то взагалі відчуваєте себе недоторканими, гірше депутатів, в нормальній країні за таку х.уюню тебе би вже по судах затаскали
Михаил Ведич _ 11.12.2014 23:04
IP: 95.215.36.---
Автор написал как "народные" депутаты с "народного" фронта реагируют на нарушение Конституции...
какие могут быть вопросы
да... ложили они на Конституцию, законы, народ Украины.
НА ВСЁ они ложили, аж пока их за это не накажут!
ВСЕ преступники-рецедивисты продолжают совершать преступления!
Неужели кто-то думает, что взявания к совести... прекратят грабёж простых украинцев????
БЕЗНАКАЗАННОСТЬ РОЖДАЕТ ЧУДОВИЩ
Andriy Trofimov _ 11.12.2014 23:02
IP: 46.200.181.---
журнашлюки як завжди, ти невдаха просто от і все))) за те яка назва статті)))) га.ндон ти короче "альоша"
Теодор Дяків _ 11.12.2014 22:55
IP: 74.125.18.---
Дебіли не можуть усвідомити простоі речі – Є ЗАКОН! Ці дебіли поплатяться за свій дебілізм, але так і не зрозуміють в чому справа...
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter