24 липня 2022, 15:32

"Понять и простить"? Ще раз про медведчуківських медійників

Ми стали забувати, як виглядають медведчуківські медійники. Але от колишній спікер вирішив нагадати.Цією світлиною Разумков дякував медійникам з закритих телеканалів Ахметова. У дописі багато пафосу і про вільну журналістику, і про плюралізм думок, і про боротьбу медіа Ахметова за свободу слова. Коротше, стандартний набір окозамилювання.

Але подяка їм "за все, що ви робили для нашої країни" – це взагалі за якойсь межею. Бо вони "для нашої країни" робили руzкую пропаганду, поширювали руzкії наративи, просували ОПЗЖ та Медведчука. Так, це було ще до їхнього переходу до Ахметова. Але роки роботи на руzкую пропаганду так просто не викинути і за пафосними словами про боротьбу за свободу слова не приховати.

І ми знову повертаємося до парадоксальної ситуації. У нас СБУ ганяється за таємними адміністраторами телеграм-каналів з копійчаними аудиторіями, бо ті розміщують проросійські постіки або зливають дуже таємну інформацію. Таким людям обшуки і справи по держзраді світять.

А коли інші роками публічно на національних телеканалах допомагають руzкій пропаганді, просувають руzкіх агентів впливу, готують грунт для приходу руzкіх, то їм у підсумку – ні-чо-го. Забули, пробачили, дали інший ефір, привітали команду професіоналів. А, і ще міністр закликав не цькувати.

Повний абсурд.

Широкомаштабне вторгнення, купа зрадників та колаборантів нічому так і не навчили. Знову наступаємо на старі граблі – толерантно ставимось до тих, хто відомий співпрацею з руzкіми агентами впливу. Не всі ми такі толерантні, але бачимо це на рівні держави.

ОП, міністри, депутати і політики, олігархи заради якихось власних інтересів готові і надалі закривати очі на рядки з біографії подібних медійників, тих же політиків, силовиків.

І ось медведчуківці вже не руzкіє пропагандисти, а борці за свободу слова. Учорашні депутати ОПЗЖ не партнери ЄдРа, а патріотично налаштована опозиція. Друзі Портнова з ОП не агенти впливу руzкіх, а ледь не найбільші реформатори судової та правоохоронної системи.

Як казав один колишній президент: "Це ж все було!"

Ми це вже проходили у 14-му. Пробачали регіоналів, пробачали тих, хто зустрічав руzкіх в Криму та на Донбасі, пробачали агентів впливу в політичному, експертному та медійному середовищі. І все це призвело нас до вибуху 24.02.2022.

І ось тепер ми знову пішли на те саме коло.

До речі, Разумков теж був серед тих, кого пробачили. Тож не дивно, що в нього стільки пафосу для медведчуківських медійників.

Благали про допомогу – врятовані! Неймовірна історія з Херсона

Неймовірна історія з хеппі-ендом. На лівому березі Дніпра під Херсоном застрягла жінка з хлопчиком та дівчинкою. Вода поступово підіймалася, вони рятувалися на другому поверсі, на даху будинку...

Я потрапив у Херсон

Я потрапив у Херсон. Одразу зателефонував своїй редакторці Жені Моторевській, сказав, що буде репортаж з окупованого міста. Але чомусь вона такій новині від мене не зраділа...

Гол усього життя. За це і воюємо

За такі моменти ми любимо життя. Наприкінці матчу Динамо проти Евертона на поле вийшов ось цей чоловік. Він – вболівальник з Евертона. Але на поле він не вибіг, як іноді роблять фанати...

Легенди ЗСУ. Позивний "34"

Герой України танкіст Сергій Пономаренко має позивний "34" – по номеру його танка в АТО. Цю цифру "34" добре запам'ятали російські окупанти...

Зеленський, Демченко і "Харківські угоди"

"Гасите этих казлов!" Саме цей заклик асоціюється у мене з ратифікацією т.зв. "Харківських угод". З такими словами регіонали.ру кидалися на тих депутатів, хто протестував проти продовження базування руzкого флоту в українському Севастополі...

"Понять и простить"? Ще раз про медведчуківських медійників

Ми стали забувати, як виглядають медведчуківські медійники. Але от колишній спікер вирішив нагадати. Цією світлиною Разумков дякував медійникам з закритих телеканалів Ахметова...