Олексій Братущак журналіст

Запрошую студентів Києва долучитися до Моніторингу "Відкрито"

10 вересня 2015, 20:53

Запрошую студентів Києва долучитися до Моніторингу роботи парламентських комітетів "Відкрито".

Ми шукаємо однодумців. Молодих людей, які мають бажання долучитися до розвитку парламентаризму в Україні.

Ми – це двадцять п'ять відчайдух, які вірять, що можуть ініціювати якісні зміни у роботі Верховної Ради. Ми зібралися взимку 2015-го і започаткували Моніторинг роботи парламентських комітетів "Відкрито".
Це учасники Моніторинг Відкрито під час нашої першої акції. Минулої зими вони повірили, що можуть впливати на зміни порядків у Верховній Раді. І разом з десятками інших молодих людей потроху довбали наших депутатів.

Аня Рожкова (у центрі) навчила комітети давати правильні відповіді на запити про доступ до публічної інформації. Нажаль, не всіх. Щодо деяких комітетів довелося звертатися до суду та уповноваженого з прав людини.

Рома Нейтер був одним з найактивніших учасників Моніторингу. Разом з ним ми бігали за депутатами-прогульниками, вручали їм повістки на засідання комітетів. Депутатам це, звичайно, не подобалося. Тож декому довелося хоч формально приходити на засідання комітетів, щоб не потрапляти у списки ганьби.

Юля Корзенюк за короткий проміжок часу з рядового спостерігачі виросла до координатора спостерігачів Моніторингу. Їй доводилося у прямому сенсі відкривати комітети. Бо є комітети, які всупереч закону не надають можливості нашим спостерігачам бути присутніми на відкритих засіданнях. Знову таки нажаль залишаються клєрки у комітетах, які не користуються і-мейлами та вимагають бамажек, щоб спостерігачі потрапили на засідання. І це намагаємося виправляти.

Ще не так давно ані цю трійцю, ані десятки інших молодих, амбітних та активних я взагалі не знав. Вони з'явилися у моєму житті, коли виявили бажання гуртом працювати над змінами, довбати депутатів. Просто заповнили анкету учасника Моніторингу і стали частиною команди.

Ми не перевернули світ. Але невеличкий внесок у зміни порядків зробили.

До чого це я усе це пишу. Ми продовжуємо роботу нашого Моніторингу. Запрошуємо і закликаємо студентів Києва долучатися до нас.

А розпочати з заповнення анкети:

АНКЕТА


І да, для тих, хто спить і мріє побачити живого депутата: не витрачайте час, такі у нас дуже швидко відсіюються.

Більше інформації:

ФБ-паблик

сайт

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter