Олексій Братущак журналіст

Зав'язуйте з Майданом!

18 квітня 2017, 19:52

Політикам при владі та керівникам правоохоронних структур час зав'язувати з яскравими та порожніми промовами про Майдан та Революцію Гідності. Вони або чогось не зрозуміли з подій зими 2013-2014, або свідомо ігнорують прагнення українців до справедливості, зокрема, і у питання покаранні винних у злочинах проти учасників Євромайдану. Високопарні слова з їхніх вуст викликають лише огиду.

Президент, прем'єр, спікер, Генпрокурор. У такому складі 20 лютого 2017-го представники влади зустрілись з родинами Героїв Небесної Сотні.

Кожен обіцяв щось своє. Від заочного правосуддя до статусу УБД для загиблих майданівців. Усе це під соусом пафосних промов а-ля "високодостойні родини".20.02.2017. Зустріч представників влади з родинами Героїв Небесної СотніПорошенко з компанією говорили багато. От тільки не про головне – покарання винних. Бо тут вихвалятися особливо нема чим.

Мені взагалі здається, що на подібні зустрічі представники влади ходять під примусом. Бо є інформаційний привід. Бо про це будуть писати усі українські медіа. Тому треба якесь класне фото зробити, вигадати пару яскравих рядків, щоб отримати гарну пресу.Опозиція зразка 2013-го була частиною системи Януковича


Днями з'явився черговий привід згадати Майдан – четверо харківських беркутівців втекли в Росію. Минуло 5 днів, а від влади ані пари з вуст, ані допису у ФБ.

Спічрайтери на відпочинку? Та ні, викладають блоги на УП. Та й ФБ посадовців оновлюється. Але там лише про пасочки та ракушки...

Може це якісь рядові беркутівці, які особливо не відзначилися на Майдані, що їх і згадувати не варто? Може вони просто "выполняли свой конституционный долг на майдане", як каже один з втікачів Артем Войлоков?

Адвокат Євгенія Закревська виклала в ФБ шматок відео, яке нагадує, як ці беркутівці виконували свій "конституційний обов'язок".Євгенія Закревська: Артем Войлоков, Владислав Мастега обвиняются именно в этом эпизоде – избиение ребят (в т.ч. несовершеннолетнего) на коллонаде 19-го января 2014-го года.Чому ж представники влади вже кілька днів мовчать про втечу харківських беркутівців? Чому ніхто не обіцяє покарати причетних до втечі? Відповідь очевидна: після Майдану система не змінилася, просто одна її складова – опозиція замінила іншу – "злочинну владу", а сама система встояла.

Втеча харківських беркутівців – це підсумок цілого ряду обставин, до яких причетні десятки/сотні представників влади.ЧИТАЙТЕ: Справа N1. Влада не сприяє слідству у справі розстрілу Небесної сотні

Перша обставина – індульгенція для беркутівців.


Чому усі беркутівці, які на Майдані "виконували конституційний обов'язок", тобто скоїли злочини проти учасників Євромайдану, не втекли ще у лютому-березні 2014-го? Тоді до Росії перебралася лише частина з них. Інша – залишилася, дехто виїхав значно пізніше. Хіба вони не боялися, що прийде нова влада і буде змушена притягати їх до відповідальності?

Не боялися. Бо отримали обіцянку: їх не чіпатимуть, якщо вони допоможуть в АТО.

Про це в інтерв'ю "ГромадськеТБ" розповів колишній працівник спец роти київського "Беркуту" Олег Янішевський:

Підрозділу (київського Беркуту) запропонували прийняти участь (в АТО) за умови, що підрозділ отримає індульгенцію за події на Майдані. Це прозвучало від міністра Авакова. Перших двох працівників заарештували у квітні. І щоб цьому запобігти підрозділ добровільно поїхав у зону АТО.

Одноосібно обіцянку про індульгенцію Аваков не міг дати. Це спільне рішення кількох представників влади зразка весни 2014-го. Серед них не було Сергія Горбатюка, який пізніше очолив департамент спецрозслідувань Генпрокуратури. Його хлопці взяли і Янішевського, і його поплічників, і харківських беркутівців.Янішевський (стоїть) на лаві підсудних у Святошинському судіДруга обставина – беркутівцям допомогли втекти.


І Садовнику, і харківським беркутівцям, і іншим силовикам часів Майдану допомагали втекти. Це організовані втечі.

Так 19 вересня 2014-го керівництво Генпрокуратури не надало дозвіл на залучення спецпідрозділу для затримання Садовника. Тоді його ще можна було затримати. Після втечі командира спецроти київського "Беркуту" в Генпрокуратурі досі не можуть знайти, хто ж не допоміг слідчим затримати Садовника. Своїх ГПУ не видає...

Історія з втечею харківських беркутівців – це чергове підтвердження невідповідності займаним посадам Авакова та Грицака.

Скільки ще у першого у новій поліції залишилося працівників, які будь якої миті можуть втекти до агресора? А підтримати ворога всередині України? А скільки ще учасників злочинів проти Майдану продовжують працювати після реформи та переатестації?

Скільки ще під носом у другого російські спецслужби будуть вербувати українських "правоохоронців"?

Восени 2015-го Порошенко заявляв, що злочинцям вдалося втекти через "бедлам", який був у країна та правоохоронних органах у перші часи та дні після перемоги Революції Гідності, коли "нова влада перебирала контроль над силовими органами".

Можна було б припустити, що втеча харківських беркутівців вказує, що цей "бедлам" досі залишається у правоохоронних органах. Тільки це вже не "бедлам". Це нездатність помножена на небажання карати винних силовиків.Третя обставина – "Велика" справа Януковича.


Це вже привіт Луценку. Генпрокурор марить цією "Великою справою". Вирок Януковичу потрібен, це навіть не обговорюється. Але треба розуміти, що Янукович ніколи не повернеться в Україну.

При цьому в Україні досі залишаються ті, хто був частиною злочинної влади Януковича, та ті, хто причетний до злочинів проти учасників з Євромайдану. І притягнути їх до відповідальності також над важливо. Бо якщо їх не покарати сьогодні, то завтра вони повторять свої злочини проти України.

При цьому Луценко сконцентрувався на "Великій справі Януковича". А в цей час не вистачає ресурсів для розслідування "маленьких" епізодів злочинів проти Євромайдану.

Усе йде до того, що Луценко оголосить свою перемогу у "Великій справі Януковича", помахає ручкою, а країна буде чекати роками/десятиріччями вироків щодо інших епізодів.ЧИТАЙТЕ: Сергій Горбатюк: За "справою Януковича" ми забуваємо про виконавців в Україні

Четверта обставина – погані суди.


Так, суди в нас кращими не стали. Про це навіть говорити/писати довго не хочеться. Влада так і не спромоглася зробити суди по-новому.* * *

Лідер Євромайдану цілується з керівником тітушок з "антимайдану"


Пам'ятаєте трійку "лідерів Майдану"? Серед них був і Віталій Кличко? Саме йому в останній день Майдану довелося вислуховувати від журналіста Дмитра Гнапа обурення через підписану опозиціонерами угоду з Януковичем.21.02.2014. Дмитро Гнап. Я сказав Кличку таке: весь народ Майдану, всі люди, які вийшли на протести в Україні розчаровані сьогоднішнім вчинком трьох опозиційних лідерів. Вони вважають їх зрадниками.Тоді Кличко вибачився прямо зі сцену Майдану:

Якщо я когось образив тим, що потиснув руку Януковичу, я вибачаюсь. Але я роблю щиро все, щоб Україна перемогла. Я роблю все, щоб ця банда пішла.

Ми можемо лише здогадуватися, наскільки щирим тієї миті був Кличко...

Минуло три роки.

І от Кличко на камери цілується з Нестором Шуфричем. Так, це той Шуфрич, який керував тітушками під час знесення дальніх барикад. Але все те у минулому.

Тепер нічого не заважає Віталію Кличку на публіці демонструвати свої почуття до Нестора Шуфрича. Зустрілись на черговій вечірці, поцілувалися на камеру "Світського життя", потеревеніли приятельськи, підморгнули один одному. Ну як справжні... політики?

Кличко цілується з Шуфричем

(Стоп-кадри з програми "Світське життя" від 8 квітня 2017)
Якщо Кличко досі робить усе "щоб ця банда пішла", то йому варто цілувати Шуфрича взасос. Екс-регіонал такої ганьби не витримає і поїде до свого шефа в столицю "руского міра" подалі від "гейропи"...

Якщо ж серйозно, то Кличко один з тих, хто Революцію Гідності трохи не зрозумів. І це попри те, що одного разу зі сцени Майдану йому довелося вибачатися за свої незрозумілі дії."Порошенко, роззуй очі!"


Минулого тижня на Банковій відбулася акція "Порошенко, роззуй очі!". На третю річницю початку АТО два десятки активістів прийшли під АП звернути увагу, що при владі на Сході залишаються екс-регіонали, які весною 2014-го відкрито виступали в підтримку сепаратистів.У виступах люди запитували: чому після Революції Гідності проукраїнські сили на Донбасі не отримали підтримки Києва? Чому влада і далі робить ставку на екс-регіоналів, які нині зібралися під прапором партії "Наш край".

Також активісти нагадували, що подібні помилки після Пораманчевої революції в результаті призвели до реваншу.Також у виступах активісти нарікали, що за три роки ніхто не був покараний за підтримку сепаратистів та організацію сепаратистських акцій. Більше того, вони не втекли, залишаються при владі в Україні, і будь якої миті можуть знову згадати про гасло "путінвведі!".

* * *На фоні домовленостей з сепаратистами та учасниками злочинів проти Майдану, представники влади вигадують все нові і нові промови про Революцію Гідності. Для чого? Кого намагаються обдурити президент, міністри, депутати, керівники ГПУ, СБУ, МВС? Домовленості викривають суть влади яскравіше, ніж їхні слова. І ці дії не мають нічого спільного з прагненнями учасників Революції.

powered by lun.ua
Коментарі — 44
LYCIV_OLGA _ 20.04.2017 17:21
IP: 104.199.51.---
(закінчення)
Тож – ПРОПОНУЮ ВСІМ – згадати/перечитати (хоча б) статтю Тараса Возняка "Україна – незавершена революція" (тут на УП, у його блозі), та (наприклад) – Михайло Винницький, Валерій Пекар "Механіка революцій" (Хвиля нет), і усвідомити вибір – що стоїть перед усіма нами – те, що "кожна зміна в країні залежить від загальної суми дій кожного з нас особисто", і почати робити хоч щось (хто що може!), щоб ця наша революція РУХАЛАСЯ.
LYCIV_OLGA _ 20.04.2017 17:20
IP: 130.211.100.---
(продовження)
...А у народу, у нас з вами – теж зовсім інша, своя, окрема країна, де біль і сльози, важкі втрати, бажання перемогти, і жити по новому, але неодмінно (!!!), обов'язково (!!!) – без них!!!

Да, ми Майдан, Революцію гідності – програли! Але – "РЕВОЛЮЦИЯ В УКРАИНЕ НИКУДА НЕ УШЛА, ПОСКОЛЬКУ НИКУДА НЕ ИСЧЕЗЛА РЕВОЛЮЦИОННАЯ СИТУАЦИЯ. В Украине добегает до конца умеренный этап революции, что создало у многих иллюзию того, что можно сохранить Старый порядок. Это смертельно опасное заблуждение и очень многие в этом убедятся в 2017 году" (Ю.Романенко. "Третья годовщина Евромайдана: почему не закончились медленная украинская революция" (Хвиля нет) 21.11.16.)
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 20.04.2017 17:18
IP: 104.199.51.---
(продовження)
Як колись сказав Мочанов – "Ми стояли на Майдані, щоб знищити "Систему", а вони – поруч, щоб увійти до неї" Тож – Революція Гідності (поки що) – лише вистава/шоу для нас/більшості/бидла по м'якій/делікатній/ненав'язливій заміні "овочів" на "зефірини в шоколаді".
І ці – по юдейському хітрозроблені цинічні бариги з влади/банди/ОЗУ/мафії "Порошенко & C˚" – це просто звичайна кара Господня – за наші "хатинки з краю"/інфантильність/довірливість та коротку пам'ять (Більшість готова прощати і вірити навіть тим, хто не раз обдурив! Останні 10 років ми тасуемо одну і ту ж "колоду", нових людей практично немає, тому ми вперто продовжуємо обирати старих)...

ЗАРАЗ МАЄМО СПРАВУ З ДВОМА УКРАЇНАМИ: у них, – у нинішньої олігархічної влади (банди/ОЗУ/мафії) і її ставлеників у всіх гілках влади, – своя, окрема, власна країна, де всі вони ситі і щасливі брати і сестри в такому звичному їм кругообігу владного лайна у спільного "корита-годівниці"/країни...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 20.04.2017 17:16
IP: 104.155.87.---
"Президент, міністри, депутати, керівники ГПУ, СБУ, МВС", – як ставленники олігархату, – "намагаються обдурити" електорат, керуючись улюбленою приказкою олігархів – "Розводити хохлів – набагато простіше, ніж лохів"! Всі їх палкі промови про "вірність" ідеалам Майдану та Революції гідності – звичайнісінька ХУЦПА/ "локшина на вуха" нас з вами.

Вся ця нинішня "миздобульська" влада (колишня "опозиція" його величності януковоща) виконує зараз системний захист всіх "стовпів" та "ланцюгових псів" колишнього режиму та ворогів України. На всіх рівнях/в усіх гілках влади здійснюється відкрите і безсоромне "дахування" всіх антимайданівських та антиукраїнських сил.
Маємо справу з "повзучою контрреволюцією"!
І нічого дивного (!!!) – АЛЬТЕРНАТИВОЮ НЕЗАВЕРШЕННОЇ РЕВОЛЮЦІЇ ЗАВЖДИ Є ВІДТВОРЕННЯ ОЛІГАРХІЧНОЇ ДИКТАТУРИ!
(див.продовження)
lohik _ 20.04.2017 02:42
IP: 46.133.88.---
_ABM_:
Alex Wright:
Кто убил Героев Небесной сотни?
Россия!
Зальотними снайперами по приказу Януковича...Від безсилля, що Майдан не вдалось зачистити і розігнати силовим шляхом...А снайпери разом з Януковичем благополучно змились в Крим...Де почався запланований і узгоджений з Путіним захват Криму...Згідно письмовоі просьби Януковича ввести війська в Украіну...Госдума дала згоду...Цим листом розмахував Чуркін в ООН...
lohik _ 19.04.2017 22:42
IP: 46.118.141.---
В Украіні ключові посади у владі займають євреі...А москалі чому кричать, що " власть в Украине зазватили националистьі и бандеровцьі"?...
Anatol Zubenko _ 19.04.2017 17:57
IP: 94.153.158.---
:
Anatol Zubenko:
К вам с России только уголовники и мошенники едут.
Да, на донбасс их понаехало...Но наши тоже у вас всю Рублевку заселили...
Aleksandr Ruslanov _ 19.04.2017 17:29
IP: 77.52.51.---
Anatol Zubenko:
...Виктор Небоженко, "у Порошенко с Путиным общий страх Майдана"...
Anatol Zubenko _ 19.04.2017 15:46
IP: 94.153.158.---
mihaylenco:
Все почалося значно раніше. Не встигла висохнути земля на могилах Небесгої Сотні, як влада взялася відстрілювати патріотів. Сашко Білий був знищений за те, що намагався викинути з крісла потвору прошкурора, котрий відмазав від покарання гвалтівника-вбивцю дівчинки підлітка.

За десять днів до смерті Музичка записав і оприлюднив офіційне звернення, в якому заявив, що нова влада готує або його усунення, або здачу російським спецслужбам. "Керівництво Генпрокуратури поставило завдання керівництву МВС сформувати спецзагін для знищення своїх політичних опонентів. Насамперед, вони збираються знищити особисто мене. Знищити або захопити живим і видати спецслужб Російської Федерації, щоб потім все звалити на росіян. Так починає нова влада. Прошу вважати офіційним зверненням до СБУ", – сказав він.
Да это же очевидно, все на кого указал Кадыров, или Путин, уже в могиле, или в России в застенках, или подвергаются гонению здесь...
Anatol Zubenko _ 19.04.2017 15:42
IP: 94.153.158.---
Арсен Ратушко:
Anatol Zubenko:
Ви сперечаєтеся з ботом.
Я в этом слабо разбираюсь...
mihaylenco _ 19.04.2017 14:02
IP: 93.171.77.---
Все почалося значно раніше. Не встигла висохнути земля на могилах Небесгої Сотні, як влада взялася відстрілювати патріотів. Сашко Білий був знищений за те, що намагався викинути з крісла потвору прошкурора, котрий відмазав від покарання гвалтівника-вбивцю дівчинки підлітка.

За десять днів до смерті Музичка записав і оприлюднив офіційне звернення, в якому заявив, що нова влада готує або його усунення, або здачу російським спецслужбам. "Керівництво Генпрокуратури поставило завдання керівництву МВС сформувати спецзагін для знищення своїх політичних опонентів. Насамперед, вони збираються знищити особисто мене. Знищити або захопити живим і видати спецслужб Російської Федерації, щоб потім все звалити на росіян. Так починає нова влада. Прошу вважати офіційним зверненням до СБУ", – сказав він.
Aleksandr Ruslanov _ 19.04.2017 13:34
IP: 77.52.51.---
:
Совокупный объем Резервного фонда по состоянию на 1 января 2017 года составил 972,13 млрд руб.
По данным Минфина РФ, это 16,03 млрд долл., или 1,1% ВВП РФ.
В рублевом выражении фонд сократился за прошедший год почти в четыре раза. Для сравнения: 1 января 2016-го в нем находилось 3,64 трлн руб.
Судя по "Основным направлениям бюджетной политики", которые российский Минфин опубликовал в прошлом году, Резервный фонд будет исчерпан к концу 2017 года.
Россия "сожрала" только за один месяц – декабрь прошлого года – больше половины Резервного фонда (он сократился тогда на 58,2%).
Фонд национального благосостояния (ФНБ) за 2016 год сократился на 868 млрд руб.
На 1 января 2017 года он составил 4,36 трлн руб.
К 1 апреля 2017 года ФНБ сократился до 4,13 трлн руб...

Россия "доест" все свои резервы, и тогда наступит полная жопа. С этой радостной перспективой я тебя, Взадов, и поздравляю!
Mike_Kharkov _ 19.04.2017 13:32
IP: 188.163.83.---
"У виступах люди запитували: чому після Революції Гідності проукраїнські сили на Донбасі не отримали підтримки Києва?"
===
Пан Братущак, подібна до вашої огида від "порожніх промов" виникає й від подібних питань.
Нікому не потрібно розшифровка що таке " проукраїнське", нікому не потрібно що таке "Київ", а "активістам" потрібна "підтримка".
Даю стислий словничок пану Братущаку:
"Проукраїнське" = відповідаюче догматам українського націоналізму;
"Київ" = влада-провідник "проукраїнського" та вигодоотримувач від цього в готівці;
"Активісти" = фінансовані різними партіями особи (всі партії належать олігархам).
.
Ви б, пане, краще знайшли беззаперечні докази хто наказав та хто виконав те сакральне жертвоприношення. За що вбили безневинних 100 людей? за яку таку ідею? це ж навіть гірше за уголовщину.
Aleksandr Ruslanov _ 19.04.2017 13:09
IP: 77.52.51.---
:
Россияне тонут в кредитной кабале

Тема кредитной кабалы неожиданно всплыла на вчерашнем заседании президиума Госсовета, которое проводил президент Путин. "Высокая закредитованность населения вызывает беспокойство"
Если берется один кредит, чтобы погасить платежи по другому кредиту, а на остаток жить – это больше похоже на финансовую пирамиду, которую строит человек, потерявший занятость, либо чей доход резко сократился...

"Газета.Ru". Россия стремительно скатывается в нищету."За прошедший 2016 год реальные доходы россиян снизились. В таких условиях стоит ожидать не всплеска, а увеличения числа банкротств физлиц"
Социально-экономическая ситуация будет в дальнейшем лишь ухудшаться. Поскольку экономику РФ власть планирует ускорить изъятием 1,2 трлн руб из карманов россиян, о чем вчера поведало также российское издание Finanz.ru.
руслан49 _ 19.04.2017 13:08
IP: 37.52.18.---
:

- Процесс пошел и хохлам вряд ли теперь выбраться с этой жопы!
Ну то чого ти моралі українцям читаєш і розказуєш, які кацапи хороші. Для нас ти ворог. А процес дійсно пішов. І чим він закінчиться, в тому числі для Росії, ніхто не знає.
А я разве тебе мораль читал!?
- я тебе писал следствие вашей недальновидности и в конце естественно приговор.
Ти повинен знати, що твої "пісанія" українцям, це все рівно, що пісанія Гебельса громадянам СССР під час війни 1941-1945 рр.
Aleksandr Ruslanov _ 19.04.2017 12:51
IP: 77.52.51.---
:
руслан49:
А что же ты хотел, визжать на майдане "москаляку на гиляку" и за это ничего не получить в ответку.
Русские терпеливые, но если их достать, то получите по полной и американцы не помогут, хотя они этого в принципе и хотели.
- Процесс пошел и хохлам вряд ли теперь выбраться с этой жопы!
Доходы россиян рухнули до уровней 2007 года.
В России продолжается падение уровня жизни населения, сообщил во вторник Росстат.
В марте среднедушевой доход в целом по стране составил 29627 рублей. Это на 1148 рублей меньше уровня прошлого года и на 846 рублей ниже цифры 2015 года.
Света в конце тоннеля пока не видно, в 2017-м году, как считают в АКРА, падение уровня жизни продолжится.
Подушевой ВВП в России упал до 8,2 тысячи долларов – это шестой десяток стран, уровень Мексики...

Взадов, як там, виден ваш выход с этой жопы?
руслан49 _ 19.04.2017 12:41
IP: 37.52.18.---
:
руслан49:
А что же ты хотел, визжать на майдане "москаляку на гиляку" и за это ничего не получить в ответку.
Русские терпеливые, но если их достать, то получите по полной и американцы не помогут, хотя они этого в принципе и хотели.
- Процесс пошел и хохлам вряд ли теперь выбраться с этой жопы!
Ну то чого ти моралі українцям читаєш і розказуєш, які кацапи хороші. Для нас ти ворог. А процес дійсно пішов. І чим він закінчиться, в тому числі для Росії, ніхто не знає.
руслан49 _ 19.04.2017 12:31
IP: 37.52.18.---
:

Основна заслуга Майдану – це повернення вектору розвитку України із Сходу на Захід. Це геополітична подія для України. Але треба буде подивитися на результати цього років через 10, 20, 50, 100. Бо українці дуже схильні до маніпуляцій з собою і можуть зруйнувати це досягнення Майдану.
"Вектор развития" это просто пустой лозунг, никто не мешал украинской продукции проникать на западные рынки и одновременно продаваться с странах СНГ, сама Европа не ставит так вопрос, они торгуют со всеми и с Россией в том числе, хотя ввели санкции.
Вас просто банально решили превратить в банановую республику, как и Грузию
Чогось не виходило і з тими бути в хороших відносинах і з тими. Подивись на сьогоднішні лозунги в Росії – "такой страны, как Украина нет", "Украина – это Русский мир", "украинцев не существует, это ополяченные русские". Росія на самому високому рівні взяла курс на знищення України. І я дивлюся, пропаганда в Росії в цьому напрямку тільки посилюється.
Арсен Ратушко _ 19.04.2017 12:17
IP: 104.199.59.---
Anatol Zubenko:
Ви сперечаєтеся з ботом.
Aleksandr Ruslanov _ 19.04.2017 12:16
IP: 77.52.51.---
:
Письмо минобороны – губернатору Н. Меркушкину 1-30/5451 от 15.12.2016.
"Уважаемый Николай Иванович!
В соответствии с указаниями статс-секретаря – заместителя министра обороны Российской Федерации в Центральном военном округе организована и проводится совместная гуманитарная акция "Дети России – детям Сирии".
Основной целью проведения акции является оказание гуманитарной помощи населению Сирии и поддержание авторитета Вооруженных Сил Российской Федерации...

Письмо администрации детсада села Старая Бинарадка. президенту и в министерство образования
"Уважаемые дамы и господа!
Наш садик и наших детей еще не бомбили, как детей Сирии, но, может, вы все-таки нам тоже поможете?...
.Садик был построен в 1974 году, первые выпускники стали уже дедушками и бабушками, а в самом садике с тех пор ни разу не было капремонта...
Может, вы нам поможете? Не будете ждать, когда нас разбомбят или (не дай бог) рухнут стены".
руслан49 _ 19.04.2017 12:12
IP: 37.52.18.---
:
руслан49:
Не врите, украинец жил лучше россиянина и во всяком случае не хуже, так же его жизнь многим не отличалась от поляка. А то что Путин хотел уничтожить Украину, это вы наверное пошутили или хотите сами себя в этом убедить.
Между Украиной, СНГ и Россией были коммерческие отношения, Россия даже могла потерять там базу ЧМ Флота, американцы в Крыму были больше хозяева, чем украинцы и русские.
- скорее вы обмишурились с майданом, теперь ищите крайних, но не убедительно, себе хуже сделали.
Основна заслуга Майдану – це повернення вектору розвитку України із Сходу на Захід. Це геополітична подія для України. Але треба буде подивитися на результати цього років через 10, 20, 50, 100. Бо українці дуже схильні до маніпуляцій з собою і можуть зруйнувати це досягнення Майдану.
руслан49 _ 19.04.2017 11:53
IP: 37.52.18.---
:
руслан49:
:
руслан49:
- Да что вы говорите!?
Вы хотите сказать, что колхозник и интеллигент, так злы были на Яныка, что это они кидали коктейли Молотова в милицию!?
На Януковича були злі всі українці за те, що він перетворив Україну на Юго-Западний федеральний округ Росії.
– А как это вы сможете мне растолковать, если без лозунгов, а с экономической и политической точки зрения!?
- одна ремарка: украинец за энергоносители при Яныке платил намного меньше чем россиянин.
Українець може платив і менше за енергоносії, але і зарплата в українця була менше, чим в Росії. А газ, наприклад, обходився Україні в 550 доларів за 1000 кубів в часи Януковича. Це характеризує політику Путіна на знищення України, навіть при такому своєму вассалі, як Янукович.
руслан49 _ 19.04.2017 11:39
IP: 37.52.18.---
:
руслан49:
- Да что вы говорите!?
Вы хотите сказать, что колхозник и интеллигент, так злы были на Яныка, что это они кидали коктейли Молотова в милицию!?
На Януковича були злі всі українці за те, що він перетворив Україну на Юго-Западний федеральний округ Росії.
Anatol Zubenko _ 19.04.2017 11:37
IP: 94.153.158.---
руслан49:
Anatol Zubenko:
руслан49:
Т-а-ак! Вот уже, оказывается кто виноват, Парасюк! А остальные только подстраховали Януковича! Потихоньку все становится на свои места...
Можна сказати, що Кличко, Тягнибок і Яценюк "підстраховували" Януковича, а можна сказати, що вони не хотіли сотні убитих на Майдані. І можливо у них вже були дані про захоплення Криму Путіним і війни з Росією в разі радикальних подій в Києві. І ці політики не хотіли розгортання подій в ць Так может и Янукович знал, что так будет, и поэтому не подписал договор об ассоциации, зачем они мутили народ? Вы незадумывались, что своей поддержкой экс-регионалов, они подписывают себе смертный приговор?
руслан49 _ 19.04.2017 11:16
IP: 37.52.18.---
:
руслан49:
:
руслан49:
Если бы они думали, то не пошли бы на переворот, а решали бы всё конституционным путём, как весь цивилизованный мир.
Кто оні? На Майдані весь час було дві політики. Кличко стримував радикальних молодих людей і його за це облили вогнегасником. Порошенко зупиняв трактор біля АП. І в той же час молодь кидала пляшки в міліцію і штурмувала Раду. Повторюсь. Ці претензії Братущака до сьогоднішньої влади безпідставні. Ці діячі і тоді так само себе вели.
В конце концов варварство "Правого Сектора" кто то подготовил заранее и заметьте, на профессиональной основе, тут уж о "народном" восстании и речи нет.
"Правого сектора" на Майдані було аж 50 чоловік і вони займали один поверх в Будинку Профспілок.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter