Олексій Братущак журналіст

Україна вже Росія?

22 травня 2017, 02:39

Путін забороняє Facebook. Бо його контролюють "піндоси". І через FB координуються кольорові революції. Звичайно, що координуються та контролюються ЦРУ. На 100%.

Мільйони росіян слухають свого президента, скачують фоточки з FB і переходять у свої соціальні мережі. Мовчки, без галасу та протестів. Бо зрозуміли усю глибину рішення. Бо вони ж на передовій боротьби з "піндосами", США, НАТО, всесвітнім злом...

Нічого не нагадує? У дзеркало давно дивились?

До 20 млн українців користувалися кількома російськими сайтами. Президент заборонив нам це робити. Бо "піндоси" та ЦРУ, ой, росіяни та ФСБ контролюють ВК, ОК, мейл.ру, яндекс.

Як на заборону відреагували волелюбні українці? Створили Інтернет-самооборону? Вийшли на акцію протесту? Підпалили шини на Банковій? Усе як завжди, коли ми боремося за свої свободи?

Ні. Ми спостерігаємо типову російську реакцію.


Одні з піною у роті розповідають про геніальне рішення влади, другі ахають усе, що має ярлик "російське", треті мовчки качають фото і освоюють "незалежні" "безкоштовні" програми для обходу заборони.

А є такі українці, які дивляться на все це і офігівають.

Я серед останніх.

Десь наприкінці 2013-го я максимально обмежив свою присутність в ВК, перевів листування з mail.ru на gmail та ukr.net. Досі з 2014-го закріпленим постом у моєму профілі ВК є запрошення дружити в Facebook. Але навіть після цього я не припинив користуватися Вконтакте. І на це було дві причини.

1) Проект StudMP щодо розвитку студентського самоврядування.

Не секрет, що переважна більшість українських студентів свою активність у соцмережах проявляли саме в ВК. З 2013-го ця тенденція трохи змінилася у бік Facebook.

Але. Саме в ВК найбільшу популярність отримували протестні рухи КПІ, КНУ Шевченка, НАУ, інших найбільших університетів. Це до "якості" українських користувачів ВК. Адепти заборони переконані, що там самі ватники сидять, які піддаються російській пропаганді.

2) Пошук інформації з тієї сторони лінії фронту.

Прихильники заборони переконують, що російські соцмрежі на 100% контролюються ФСБ. От тільки чомусь російські солдати продовжують палити свої позиції з "навчань" в районі Донецької та Луганської областей.

Якщо ви шукаєте подібні речі або інформацію про невдоволення українців порядками на окупованих територіях, то де ви будете шукати цю інформацію? У цензурованих російських ЗМІ? Там її немає. А от у ВК була і досі залишається.

Путін – лох, не зміг обмежити доступ до цієї інформації українців з вільних територій. А Порошенко – молодець. Раз, і рішенням РНБО нам перекривають доступ до цієї інформації.

А інформаційну війну на території ворога ми, напевно, будемо вести шляхом розкидування листівок з патріотичного супутника? Бо якось після 17 травня Інформаційні війська Мінстеця засумували. Та й до того свої інформаційні атаки на ворога проводили "співучою" українською. Професійненько..."Атака" Інформаційних військ України в ВКЯкось ми забули, що свобода була однією з найбільших цінностей Революції Гідності. Коли диктаторськими законами вводилися у тому числі обмеження доступу до інтернет-ресурсів влада отримала реакцію у вигляді протистояння на вулиці Грушевського.

Коли цими днями обмеження доступу до інтернет-ресурсів торкнулося до 20 млн українців у відповідь влада отримала тишу. Ну добре, петицію на сайті президента та кілька десятків (сотень?) обурливих дописів в ФБ. Але все це потонуло у переможному ура-патріотичному угарі.

Свобода є у тому, що кожен сам визначає користуватися йому російськими соцмережами чи ні, постити там котиків чи шукати бойовиків, організовувати двірняк проти старих комуняк на чолі КНУ Шевченка чи черговий аукціон побачень в КПІ. Це та свобода вибору, яку я хочу бачити в Україні.

Коли за мене і 20 млн українців подібні итання береться вирішувати РНБО та президент, то це вже не свобода. Коли 20 млн мовчать, коли зазіхають на їхні свободи, це вже не Україна. Це вже Росія.Духа нет у вас быть свободными... Вас ждут новый указания, а у нас тут огни востания. У вас – "Царь", у нас – демократия. Никогда...

PS А Путін Facebook не забороняв...

powered by lun.ua
Коментарі — 176
Yaroslav Yurkiv _ 26.05.2017 22:37
IP: 35.187.187.---
Україна вже НЕ Росія, а Ви всьо єщьо хахол:)
-Vesna- _ 24.05.2017 21:46
IP: 104.199.41.---
Олег Чирва:
-Vesna- ДА ТОЛЬКО ОДИН ВОПРОС НЕ ВЫЯСНЕН – А КТО ЗАПЛАТИТ ЗА ЭТОТ ЧУДЕСНЫЙ БАНКЕТ? ****

На сегодняшний день за него уже заплачено 10000 убитых, двумя миллионами беженцев, утраченным Крымом, разрушенным Донбассом, баксом с 8 до 28, троекратным обнищанием народа, активной деиндустриализацией, добиванием науки... А банкет – в разгаре!

Или ведите себя хорошо – или кто-то будет стрелять (с).
Совков в рай не пускают.
Олег Чирва _ 24.05.2017 11:37
IP: 37.229.133.---
-Vesna- ДА ТОЛЬКО ОДИН ВОПРОС НЕ ВЫЯСНЕН – А КТО ЗАПЛАТИТ ЗА ЭТОТ ЧУДЕСНЫЙ БАНКЕТ? ****

На сегодняшний день за него уже заплачено 10000 убитых, двумя миллионами беженцев, утраченным Крымом, разрушенным Донбассом, баксом с 8 до 28, троекратным обнищанием народа, активной деиндустриализацией, добиванием науки... А банкет – в разгаре!

А может. ну ее – такую борзость?! Или тем, что как Весночка пробрались в число заказчиков банкета – по фигу – у них все хорошо?
Олег Чирва _ 24.05.2017 11:32
IP: 37.229.133.---
-Vesna- Да... ватники не ожидали такой борзости от Украины.
Уже и московский патриархат троллить начали, и таможенные квоты на рашопродакт вводить стали и старт на повыбрасывать с рынка портяночный софт.
Гибридная война, Историчка. Вата – минус. *****

ДА ТОЛЬКО ОДИН ВОПРОС НЕ ВЫЯСНЕН – А КТО ЗАПЛАТИТ ЗА ЭТОТ ЧУДЕСНЫЙ БАНКЕТ?
Олег Чирва _ 24.05.2017 11:00
IP: 37.229.133.---
руслан49 _ Ну так хохлів можна привітати. Їх елементарно наї/али. ****

Даремно переймаєтеся – це ще найкращий з можливих варіант. бо:

- економика України не потягнула б навіть десятої долі тіх СЯЗ, що мала на території. Додайте брак спеціалістів, спецзаводів та ін...
- відтак ці СЯЗ дуже швидко прийшли б у стан, небезпечний для України і усього світу. Тобто, їх прийшлося б ліквідувати за власний кошт;
- а якщо б не ліквідували – їх вимушені були б узяти під контроль інші держави – до збройного захвату включно.

Тому – ще легко відкараскалися від цього "чемодану без ручки".
Олег Чирва _ 23.05.2017 10:37
IP: 37.229.133.---
Блоги все скучнее, действительность – все забавнее...Если смотреть со стороны.
руслан49 _ 23.05.2017 10:21
IP: 37.53.227.---
valsh01:

Лєщенки і шабуніни потрібні США з однією метою. За що уряд США і платить їм зарплату. Щоб громадяни в їх країні не задавали питання – Як так, що США підписали Будапештський меморандум, з України на США вже не направлені сотні ядерних боєголовок, а США не виконує цей меморандум. Де в цьму меморандумі написано, що коли в Україні буде якийсь не такий уряд, то меморандум не треба виконувати
Я вам одну интересную вещь скажу. Гражданам США наплевать на нас и наши проблемы. Но им совершенно не наплевать, куда уходят их налоги, которые США дает Украине в качестве помощи.
Ну так хохлів можна привітати. Їх елементарно наї/али. Україна реально віддала сотні ядерних боєголовок і забетонувала пускові шахти ракет. А як прийшлося США виконувати Будапештський меморандум, то перевели вже на податки громадян США. Як їм тяжко виконувати меморандум. То не давайте гроші, захищайте військовим методом.
-Vesna- _ 23.05.2017 10:05
IP: 35.187.95.---
Petro Prigoda:
Родственные души:

Халифат вслед за Украиной решил запретить пользоваться соцсетями
Комитет делегатов "Исламского государства" решил запретить боевикам пользоваться соцсетями.
Да... ватники не ожидали такой борзости от Украины.
Уже и московский патриархат троллить начали, и таможенные квоты на рашопродакт вводить стали и старт на повыбрасывать с рынка портяночный софт.
Гибридная война, Историчка. Вата – минус.
tech _ 23.05.2017 10:01
IP: 195.200.245.---
Petro Prigoda:

Встановити тобі VPN, вконтачений?
tech _ 23.05.2017 08:32
IP: 195.200.245.---
Люди руки і ноги втрачають, а цей – ВКонтактик.
Anatol Zubenko _ 23.05.2017 08:29
IP: 104.199.41.---
Олег Чирва:
valsh01:
Олег Чирва:
Спорить с московитом по поводу украинских Майданов, это всё равно, что спорить с потомственным рабом про плюсы и минусы вольной жизни. Спорящие друг друга просто не поймут))
***

1. Если бы Вы в 15-17 вв назвали московитом рязанца или тверича – они бы решили, что Вы напились до положения риз...А если бы новгородца – немедленно схлопотали бы в табло.
2. Вообще-то русские значительно меньше пострадали от рабства, чем галичане – польское хлопство было самым несчастным в Европе.
3. Мы, настоящие украинцы с русскими в ходе споров прекрасно друг друга понимаем.
Да уж... понимаете...оно и видно...
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:42
IP: 35.187.95.---
так кто из блогеров рискнет жизнью и напишет про убийство Шеремета?
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:30
IP: 188.163.73.---
Кстати, тут на волне патриотичной активизации нашего парламента собираются установить квоту для украинского языка на ТВ 75% и визовый режим с Россией. Пане Братущак, вы что на этот счет думаете?
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:29
IP: 35.189.200.---
Andrey Kononenko:
Logic2009:
Andrey Kononenko:
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
А как Вы поясните этот бред.
Ваш аккаунт в ФБ взломан?
Что Logic2009:
Andrey Kononenko:
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
А как Вы поясните этот бред.
Ваш аккаунт в ФБ взломан?
Я всем пять раз уже пояснил: смотрим на мой украинский айпи – 188.163...
боишься, что за тобой придут? они в киеве, да...
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:28
IP: 35.189.213.---
а Порошенко было известно, что у Шеремета проблемы, потому и наружка там дежурила,
и после убийства в тот же день ему было известно, что это Азов, но только сделать он что то ой как боится, потому что как только он посадит хоть одного азовца, орда прошедших войну и до зубов вооруженных людей придет за ним.
поэтому он будет молчать в тряпочку.
и УП будет молчать в тряпочку.
хотя это уже давно секрет полишинеля
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:22
IP: 188.163.73.---
Logic2009:
Andrey Kononenko:
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
А как Вы поясните этот бред.
Ваш аккаунт в ФБ взломан?
Что
Logic2009:
Andrey Kononenko:
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
А как Вы поясните этот бред.
Ваш аккаунт в ФБ взломан?
Я всем пять раз уже пояснил: смотрим на мой украинский айпи – 188.163...
Andrey Kononenko _ 23.05.2017 00:22
IP: 104.199.44.---
почему поговорить с Шереметом накануне убийства приходили 4 -5 человек из Азова? да потому что они знали, что у дома наружка и что впетяром они отметелят любых 2-3 оперативников, потому и шли они боевым порядком с дозорным во главе,
потому так испугался один из оперативников попавшись им навстречу,
в стране они власть, а не Порошенко...
азовцы предупредили Шеремета, а он не поверил, думал что такой наглости у них не хватит
Logic2009 _ 22.05.2017 23:12
IP: 91.196.178.---
Andrey Kononenko:
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
А как Вы поясните этот бред.
Ваш аккаунт в ФБ взломан?
Andrey Kononenko _ 22.05.2017 22:14
IP: 104.199.44.---
valsh01:
Andrey Kononenko:
уверен после этого комментария меня заблокируют, потому что этот момент с убийством Шеремета вопрос жизни и смерти для самой УП.
можно писать, что угодно, но не про это.
это издание существует пока ему позволяют укро нацисты, поэтому гибель Шеремета никогда не будет раскрыта – это табу.
убили их коллегу, но обсуждать это нельзя.убьют еще, а потом закроют это издание
Забанят, забанят... Та кому вы на хрен нужны, пидaрас московский)) Будете и дальше тут срать, пока вам за это платить будут
Вы что-то путаете, я Андрей Кононенко и живу в Киеве, Вам паспорт сбросить? про то что я пи**рас слышу впервые, но все возможно...
Andrey Kononenko _ 22.05.2017 21:57
IP: 188.163.73.---
Игорь Мазур:
Гм, гм...
По ходу, уже даже не Россия, а, пардон, ИГИЛ. Руководство ИГИЛ запретило боевикам пользоваться социальными сетями. Абу Бакр аль-Багдади так прямо и сказал: "Мой бородатый народ проживет без шпионских соцсетей".
Бородатым народам ничего не нужно. На сегодняшний день по пути изоляции идут Россия, Северная Корея, Иран, Афганистан, Турция.
valsh01 _ 22.05.2017 21:49
IP: 31.31.105.---
Andrey Kononenko:
уверен после этого комментария меня заблокируют, потому что этот момент с убийством Шеремета вопрос жизни и смерти для самой УП.
можно писать, что угодно, но не про это.
это издание существует пока ему позволяют укро нацисты, поэтому гибель Шеремета никогда не будет раскрыта – это табу.
убили их коллегу, но обсуждать это нельзя.убьют еще, а потом закроют это издание
Забанят, забанят... Та кому вы на хрен нужны, пидaрас московский)) Будете и дальше тут срать, пока вам за это платить будут
Andrey Kononenko _ 22.05.2017 21:27
IP: 104.155.11.---
уверен после этого комментария меня заблокируют, потому что этот момент с убийством Шеремета вопрос жизни и смерти для самой УП.
можно писать, что угодно, но не про это.
это издание существует пока ему позволяют укро нацисты, поэтому гибель Шеремета никогда не будет раскрыта – это табу.
убили их коллегу, но обсуждать это нельзя.убьют еще, а потом закроют это издание
Олег Чирва _ 22.05.2017 21:24
IP: 37.229.133.---
Andrey Kononenko:
3 года прошло. а я до сих пор думаю, какая там была идея? ну хоть теперь никто не ворует как Янык *****

Да уж, Яник наверное сейчас слезами умывается – ему и в голову не приходило, что можно ТАК КРАСТЬ, так залезать в карман украинцу...
Andrey Kononenko:
3 года прошло. а я до сих пор думаю, какая там была идея? ну хоть теперь никто не ворует как Янык *****

Да уж, Яник наверное сейчас слезами умывается – ему и в голову не приходило, что можно ТАК КРАСТЬ, так залезать в карман украинцу...
А идею Майдана озвучили Фарион (бандеризуем Украину!) и Михальчишин ("Бандеровские армии перейдут Днепр, перейдут Донбасс!") – то есть силовым методом добиться доминирования Галичины, навязать украинцам свои кугутские взгляды, свою пещерную русофобию, свою муссолиниевско-донцово-ребетовскую идеологию, и самое главное – отомстить русским за оккупацию 1939 года а настоящим украинцам – за изгнание униатов в 1648-54 гг. ВОТ И ВСЕ...
Andrey Kononenko _ 22.05.2017 21:22
IP: 35.189.200.---
А конфликтовать с Азовом и прочими патриотами никто не будет, даже Порошенко. Потому что он у власти пока он нужен националистам, как только перестанет блокировать вк, блокировать торговлю с ордло и прочее – это будет конец его власти. Азов и прочие назначают президента в Украине.
А в блогах уп это запретная тема просто потому что могут повторить, только уже не с журналистом белоруссом, а с кем то поважней...
Олег Чирва _ 22.05.2017 21:20
IP: 37.229.133.---
Andrey Kononenko:
3 года прошло. а я до сих пор думаю, какая там была идея? ну хоть теперь никто не ворует как Янык *****

Да уж, Яник наверное сейчас слезами умывается – ему и в голову не приходило, что можно ТАК КРАСТЬ, так залезать в карман украинцу...
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter