Олексій Братущак журналіст

На коліна перед регіоналами!?

27 травня 2017, 11:52

У четвер 25 травня у Верховній Раді сталася цинічна, але показова для нинішнього парламенту ситуація. Ображені екс-регіонали з групи "Відродження" вирішили помститися і не голосувати за важливий законопроект. Навіть публічні вибачення урядовця-реформатора за своъ слова на їхню адресу не допомогли. У результаті коаліції не вистачило голосів для ухвалення документу.

Того дня Верховна Рада розглядала законопроект N2126а "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України" у другому читанні.

- Це є необхідним кроком для початку побудови реальної системи кібербезпеки в державі, – переконував депутатів необхідність ухвалення Закону Голова Комітету інформатизації та зв'язку Олександр Данченко (фракція "Самопоміч").

- У час гібридної війни Російської Федерації проти України питання кібербезпеки є одне з ключових, бо на цьому фронті ідуть одні з найбільш дошкульних і небезпечних атак на Україну, – доповнював Андрій Парубій.

Коротше, закон потрібний був ще вчора. Руки дійшли лише зараз.

До другого читання до законопроекту були запропоновані поправки, які і зіграли злий жарт і з авторами, і з парламентом. 1-ий заступник Міністраеконом розвитку Максим Нефьодов публічно виступив проти поправок екс-регіонала Віктора Бондаря (нині – група "Відродження").Позиція Нефьодова щодо поправок Бондаря підтримали і цілий ряд організацій.

Зранку четверга Нефьодов анонсував битву у Верховній Раді.Битва розпочалася успішно для представників влади. Поправки Бондаря провалювали одну за одною. Але все було ще попереду.

- Шановні колеги, багато нісенітниці і бруду було сказано за останні декілька тижнів щодо правок до цього законодавства, які я вніс і надавав, – розпочав Віктор Бондар свій виступ у сесійній залі. – Якщо комусь привиділось, що хтось хоче закрити ProZorro чи зупинити, це абсолютний бред, я це відверто говорю... Але якщо хтось вважає, що їхні корупційні ризики набагато перевищують бажання захищати державні ресурси, давайте, пропускаємо, йдемо далі, але насправді все одно ми до цього питання колись повернемося.

Коли Парубій поставив на голосування законопроект у цілому, табло висвітило лише 186 голосів "за". Дві коаліційні фракції дали лише 133 голоси.

Максим Нефьодов спробував закликати депутатів проголосувати консолідовано "на підтримку нашої обороноздатності". У відповідь прямим текстом почув: проси пробачення.

- Шановні колеги, по-перше, враховуючи, скільки завміністр економіки вилив бруду за останній тиждень, я думаю, що він мав би вибачитися в першу чергу перед депутатами, що так некоректно себе поводить, – заявив екс-регіонал Віктор Бондар.

Після двох наступних провальних голосувань Нефьодов таки попросив вибачення перед екс-регіоналами:


- Я хотів би сказати, що якщо мої слова образили когось чи були сприйняті некоректно, то це точно не те, що я мав на увазі... звичайно, прошу вибачення, якщо я образив когось чи мої слова були сприйняті некоректно.

Публічного вибачення екс-регіоналам виявилося замало. Ще 8 раз Парубій намагався зібрати необхідні 226 голосів. Усе марно.

Протягом цього часу у секторі екс-регіоналів лунало: "Антон, он же попросил прощения".

Антон – це Антон Яценко, відомий тим, що раніше контролював державні тендери.

Головою групи "Відродження" є екс-регіонал Віталій Хомутиннік. Також до групи входять колишні регіонали Гєллєр, Клімов, Писаренко, Пресман, Святаш, Шкіря та інші."Відро" з залишками регіоналівУ результаті закон так і не ухвалили, відправили на повторне друге читання.

Трохи голосами допомогли колишні партнери по коаліції, трохи – окремі випадки кнопкодавства (зокрема, за фальсифікацією голосування помічений депутат БПП Куніцин).

Невідомо, коли тепер цей закон повернеться до сесійної зали.

Але ця історія показова в іншому. У ролі і статусі екс-регіоналів у парламенті. Тепер вони "оплот коаліції". Вони настільки важливі для влади партнери, що можуть відверто та зухвало качати права.

Це у перші дні, тижні і місяці після лютого 2014-го регіонали у Раді були власною тіню. Тоді вони готові були голосувати за що завгодно, аби тільки їх не люстрували прямо у парламенті. А тепер вони відігруються.

Цього тижня вони змусили публічно принижуватися Нефедьова: мої слова – це не те, що я мав на увазі. Завтра підвищуватимуть суму чеку та розширюватимуть перелік "хотєлок". Ну а після завтра можуть змусити вибачатися перед ними на колінах. За всі ті приниження, які їм довелося пережити у перші дні після зміни влади у 2014-му.

Загрузка...
Коментарі — 47
Сергей Папков _ 28.05.2017 22:20
IP: 35.187.95.---
Коаліції перш за все треба не вибачатися перед колишніми 2регіоналами", а розібратися зі своїми депутатами і своїм урядом: коли за урядовий чи "коаліційний" законопроект голосує лише 60% копдіційних депутатів, ТО Є НЕНОРМАЛЬНО.
Або ж уряд не повинен вносити законопроекти у вигляді, який не підтримує більшість в кожній коаліційній фракції, або ж керівники коаліційних партій мають дуже популярно пояснити тим своїм членам, які саботують прийняті більшістю рішеннями, що на цьому їх політична кар'єра напевно і закінчиться (принаймні в цих політичних силах).
Олег Чирва _ 28.05.2017 18:02
IP: 37.229.133.---
-Vesna-:
Олег Чирва:

Питання до автора з Весною:
-а що, регіонали мають менші права в порівнянні з членами інших так званих партій?
Регіанали – посіпаки Кремля, який напав на Україну.
Не задавайте дурних питань.
От за що я люблю комуняк навиворіт – так це за їхню індіанську простоту: наклеїли ярлика "посіпаки Кремля" – і "продукт" можно негайно подавати до крематорської печі...

А чому б не назвати "Свободу" посіпаками Капітолія, який вирішив здійснити Україною вбивчій для неї таран РФ? І відразу настає найповніша ясність...:))
-Vesna- _ 28.05.2017 14:09
IP: 104.155.11.---
Petro Prigoda:

youtu.be/LKwiTVytq6k (смотреть с 24.20)

А теперь сами знаете где он.
... изучайте вопрос тщательней.
deniskazansky.com.ua/sudba_ruslana_onishenko/
-Vesna- _ 28.05.2017 13:31
IP: 35.189.213.---
Petro Prigoda:
До потери человеческого облика. Проситесь в отставку. Иначе свои же перекрутят на Вискас.
Вы, как настоящая коммунистка, дальше клише существовать не способны.

Консервы с девушек. Вдохновляйтесь.
youtube.com/watch?v=W9dIlItvpXo
-Vesna- _ 28.05.2017 13:23
IP: 104.155.11.---
Petro Prigoda:
-Vesna-:
Petro Prigoda:
-Vesna-:
Petro Prigoda:
Ужасные "существа". Требуют вернуть то, что у них украли.

.
Я не могу вернуть вам здравый рассудок...
youtube.com/watch?v=MQ_-p67tcDo
Чечериной тоже нереально вернуть психическое здоровье.
Там уже инвалидность 1 группы.
Тут как бы больше о Вашем психическом здоровье и здравом рассудке.
... Историчка... идите уже со своими снегирями и полоумной Чечериной.
Юродивость на России в цене.
Олександр Перший _ 28.05.2017 13:17
IP: 188.163.12.---
Petro Prigoda:
youtube.com/watch?v=MQ_-p67tcDo
Вам особенно вредно смотреть геббельс-пропаганду путинского разлива. Про распятого мальчика фейк уже не работает, потому перешли к убитой раша-фашистами девочке. Кстати, недавно по первому каналу РТ показали беседу с профессиональной "беженкой из Украины". Она – очевидец того, что в Украине из-за крайней нищеты с водителями маршрутных такси рассчитываются пачками соли, солью же водители иногда дают сдачи пассажирам. Берегите свою психику, не читайте "советских газет".
-Vesna- _ 28.05.2017 13:08
IP: 104.155.11.---
Petro Prigoda:
-Vesna-:
Petro Prigoda:
Ужасные "существа". Требуют вернуть то, что у них украли.

.
Я не могу вернуть вам здравый рассудок...
youtube.com/watch?v=MQ_-p67tcDo
Чечериной тоже нереально вернуть психическое здоровье.
Там уже инвалидность 1 группы.
mihaylenco _ 28.05.2017 10:24
IP: 93.171.65.---
Олександр Перший
Игорь Мазур:
1. Розумні люди не пов'язують анексію Криму та війну на Донбасі з втечею Януковича з України, тому що їм абсолютно ясно...

ясно, що північний сусід завжди був найзапеклішим ворогом українців. Путін довго не наважувався, але ненависть таки взяла гору, й напав на Україну. Тут все елементарно. Не вистачило терплячки в кремлівського карлика.
-Vesna- _ 28.05.2017 10:19
IP: 104.155.11.---
Игорь Мазур:
При таком куцем выборе, таки да – я бы предпочел, чтобы они жили в стране бандитов и воров.
коментарі зайві.
Олександр Перший _ 28.05.2017 10:11
IP: 188.163.12.---
Alex Wright:
Оппоблок – оппозиция, и по определению не должен голосовать за законопроекты власти.
Если оппозиция борется за власть, пренебрегая интересами государства (например, в вопросах безопасности, здравоохранения или экологии), то это не оппозиция, это пятая колонна, внутренний враг. В цивилизованных странах такая оппозиция никогда бы не имела шанса прийти к власти.
Logic2009 _ 28.05.2017 09:49
IP: 91.196.178.---
Игорь Мазур:
с неконституционным свержением законно избранной власти.
Уролог, в русский мир за это враньё Вас всё равно не возьмут.
По этническим параметрам не проходите.
И любой Семижопов будет Вас обзывать "чуркой", "хачиком" и т.д.
Живите где хотите, но на УП этот Киселёвский бред не аргумент.
Читайте Конституцию и стенограммы заседаний ВР.
А для поклонника ПР ещё незабываемый ролик о А. Ефремова,
где он поносит Януковича.
Олександр Перший _ 28.05.2017 09:47
IP: 188.163.12.---
Игорь Мазур:
1. Розумні люди не пов'язують анексію Криму та війну на Донбасі з втечею Януковича з України, тому що їм абсолютно ясно, що цей факт був лише приводом для агресора: зелені чоловічки готувались роками до того, плани були розроблені заздалегідь, як і війна проти Грузії, як провокація з о. Тузли, як і машина геббельс-пропаганди. Це розуміють всі цивілізовані країні в світі, які засудили цю агресію і в ЄС, і в ООН, і застосовують проти агресора санкції.
2. Не можливо жити з гідністю під абсолютною владою бандюків, крадїв, вбивць і мародерів. Саме тому народ піднявся на Революцію Гідності, завдяки якої в Україні йдуть глобальні зміни надзвичайно швидкими темпами. Звісно, що "імперія зла" цьому протидіє. За волю і гідність завжди доводиться платити. Тому – героям слава! А жирним пінгвінам – ганьба!
Dmitro Savchenko _ 27.05.2017 21:41
IP: 35.188.100.---
Срать мы хотели на пинчуковского подсоса Нефедова!
mihaylenco _ 27.05.2017 21:17
IP: 93.171.64.---
Viktor Oponasenko
А есть то место на карте, где от патриотив уровень жизни улучшился!?

Конотоп.
Олександр Перший _ 27.05.2017 21:08
IP: 188.163.12.---
Є люди, які не можуть зв'язати причину та наслідок. Наприклад, 86% росіян не пов'язують падіння рівня життя та санкції проти РФ з анексією Криму та розв'язанням війни на Донбасі. У нас теж є особи, які не розуміють, що зараз країна розплачується за владу Януковича і його банду, які за три роки вкрали у народу України 40 млрд. доларів. Ці люди мало розвинути.
Але більш дивовижна річ, це те, що є досить розумні та освічені люди (наприклад, Вєня з Миколаєва/Ігорь Мазур), які згодні жити без совісті і гідності під владою бандитського угрупування лише б їх не чіпали та дозволили мати певний матеріальний достаток. Невже своїм дітям ви б бажали жити пристосуванцями в країні бандитів і крадіїв?
13м _ 27.05.2017 20:34
IP: 35.187.95.---
Исправьте заголовок блога, пане журналіст, недоманіпулятор))
-Vesna- _ 27.05.2017 20:18
IP: 35.189.218.---
Petro Prigoda:
Ужасные "существа". Требуют вернуть то, что у них украли.

.
Я не могу вернуть вам здравый рассудок...
Эдуард Техов _ 27.05.2017 20:08
IP: 188.163.72.---
Игорь Мазур: для Донецка вообще были золотые времена при ПР, это точно!
Туда шли со всей страны денежки.
Такой жизни там уже больше не будет НИКОГДА – ни через 20, ни через 100 лет!
13м _ 27.05.2017 20:05
IP: 35.187.95.---
Если речь о В. Бондаре, как об екс регионале, так неплохо б добавить, что сначала – екс НУНС "Наша Украина" (руководящие посты и начало полит. каръры), потом, екс "Единый центр" (руководящие посты), а если, корнкретно по сути, была б каолиция, таких вопросов, просто не возникало, не имеют смелости пойти на выборы, будут такие посты и блоги, опасаються каких-то реваншей, что ж, это реальность и результат их деятельности.
Тема, высосана из пальца.
Юрій Горяйнов _ 27.05.2017 19:48
IP: 46.211.229.---
А де ж голоса "патріотичних" Батьківщини, Самопомочі, Ляшка? Чи їм інтереси держави пофіг, головне це влада? Після таких "голосувань" вони спдіваються на наші голоси на виборах?
Logic2009 _ 27.05.2017 19:42
IP: 91.196.178.---
Игорь Мазур:
Уролог, все знающие Вас на УП давно поняли,
что Вы за чечевичную похлёбку готовы продать всё.
Я рад, что Вы хорошо запомнили мой тезис.
Вот и опять он подтвердился.
-Vesna- _ 27.05.2017 19:38
IP: 35.189.213.---
Игорь Мазур:
-Vesna-:
-Vesna-:
і до речі регіанали з Кремлем сильно приклалися до того – що в ніколашки упав "уровень жізні".
А уровень вашей жизни стал выше? Неужели мерчендайзерам подняли в три раза зарплату?
... бедное ты существо...
-Vesna- _ 27.05.2017 18:41
IP: 104.199.44.---
-Vesna-:
Олег Чирва:

Питання до автора з Весною:
-а що, регіонали мають менші права в порівнянні з членами інших так званих партій?
Регіанали – посіпаки Кремля, який напав на Україну.
Не задавайте дурних питань.
... і до речі регіанали з Кремлем сильно приклалися до того – що в ніколашки упав "уровень жізні".
-Vesna- _ 27.05.2017 18:40
IP: 35.187.95.---
Олег Чирва:

Питання до автора з Весною:
-а що, регіонали мають менші права в порівнянні з членами інших так званих партій?
Регіанали – посіпаки Кремля, який напав на Україну.
Не задавайте дурних питань.
Олег Чирва _ 27.05.2017 18:26
IP: 37.229.133.---
-Vesna-:
Сапожник судит не выше сапога (с).
Падай на колени перед рыгианалами – тебе не привыкать перед ними пресмыкаться.
****

Питання до автора з Весною:
-а що, регіонали мають менші права в порівнянні з членами інших так званих партій?
-а що, вони є узурпаторами парламентських місць, чи все ж таки їх туди обрали громадяни України?
-а що, завдання парламентської більшості – становити опозицію на коліна?

Якісь дивні поняття в наших західних співгромадян про демократію... Якісь схронівські.
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter