Олексій Братущак журналіст

Гібридна війна. Напад на нашого бійця у Херсоні

31 липня 2018, 18:35

Я познайомився з Катериною Гандзюк два дні тому. Посеред спекотного дня вона так раділа звичайному лимонаду. І майже дві години розповідала про ситуацію в Херсоні, як прихильники "руського міру" підіймають голови.

А сьогодні новина: невідомий вилив на Катерину кислоту.

Міський голова повідомив, що у Катерини більше 30% тіла в опіках.У новинах про напад Катерину називають активісткою. Але це не зовсім точне формулювання. Вона – справжній боєць. Боєць гібридної війни.

Ні, вона не військовослужбовець, не бігає і не стріляє з автомата. Але на гібридній війні далеко не завжди стріляють з танків та гармат. Ця війна може йти непомітно для багатьох.

І бойові дії в гібридній війні ведуться не лише на лінії розмежування на Донбасі. Ця війна щодня триває і в моєму рідному Херсоні.

Поки українці сваряться між собою у соціальних мережах, поки різні володьки та вітальки разом з різноманітними блогерами інформаційно знищують опонентів Порошенка, а юлєфани – критиків "нового курсу", росіяни працюють у полі. Вони створюють різноманітні структури – від політичних партій і громадських організацій до органів самоврядування населення.

У Херсоні покидьки, які зникли після 2014-го, повертаються один за одним. Вони не понесли покарання за сепаратистські акції. І тепер спокійно готуються до реваншу.


Катерина була однією з тих, хто відкрито і відверто викривав цих проросійських агентів впливу. Вона називала їхні прізвища, обурювалася бездіяльністю правоохоронців.

І от за нею прийшли.

Сподіваюсь, що Катерина видужає і повернеться до активної боротьби.

А поки українському Херсону варто подумати про створення своїх структур, які б могли врятувати місто від російських агентів.

Бо одна з проблем, яку Катерина озвучувала мені, це майже повна відсутність в місті організацій, які б системно протидіяли сепаратистам та російським агентам.

Це мали б робити СБУ та поліція. Але до їхньої роботи в Херсоні у активістів та Катерини багато запитань...

powered by lun.ua
Коментарі — 2
fes4214 _ 01.08.2018 07:36
IP: 35.235.227.---
"Бо одна з проблем, яку Катерина озвучувала мені, це майже повна відсутність в місті організацій, які б системно протидіяли сепаратистам та російським агентам"

- Це ж ти, Братущак, всі чотири роки після Майдану так завзято "боровся" проти українських радикальних організацій (С-14, Національних дружин тощо), а тепер скиглиш.
Orest Pecharskyy _ 31.07.2018 20:17
IP: 35.235.227.---
В стєпі под Хєрсоном високіє трави, в стєпі под Хєрсоном курган, лєжіт под курганом, зарозшім буряном, матрос Жєлєзняк – партізан...
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter