Олексій Братущак журналіст

Кремль надихає українців (+фото і відео)

18 вересня 2018, 20:49

Маленька історія під назвою "Кремль надихає українців".

Є в нас збірна України з футболу. Гарна команда. Уся країна за неї вболіває.

А у цієї команди є спонсори. Різні. Хтось акції "вірні пиву" влаштовує. А хтось "надихає". Так от "надихає" збірну така собі компанія "Glusco".Ви могли чути про цю компанію. З журналістських розслідувань.

Нагадаю.

Є така собі компанія "Роснефть". Так, російська. Так, державна. І мала вона свій бізнес в Україні. До 2016-го.

На третій рік війни "Роснефть" вирішила продати свої активи в Україні. Покупцем стала маловідома компанія "Glusco".

І, як виявили журналістські розслідування, покупець – це (тут починають грати фанфари) людина Мед-вед-чу-ка. Пам-пам-па-ра-рам.

Загугліть, це відома історія.ЧИТАЙТЕ: Російський нафтогазовий бізнес в Україні перейшов людині Медведчука – СхемиПо суті, РФ передала свій бізнес під управління кума Путіна. Цій компанії "Glusco".

І тепер ця "Glusco" "надихає" нашу збірну з футболу. А гравці – рекламують заправки "Роснефти", ой "Glusco".А гроші від цього бізнесу куди йдуть? Ну, окрім як на збірну. Які там ще у Медведчука проекти в Україні? "Український вибір" та "За життя"? 112-й та Newsone?

От вам і легальне фінансування. І як тут знайти російські гроші?

Та й хто тепер на цю "Glusco" буде наїжджати? Це ж тепер не російський бізнес в Україні. А цілий спонсор національної збірної з футболу.

Ось така вона гібридна війна. Коли російський бізнес ховається за українською збірною.От тільки одне питання.

Хіба в Федерації футболу України на чолі з нардепом БПП Андрієм Павелком не знали, що Медведчук-Путін стоять за "Glusco"?

powered by lun.ua
Коментарі — 3
lohik _ 19.09.2018 15:41
IP: 46.133.203.---
А ще є великі украінці – бізнесмени Суркіси з Ахметовим також приватизували fутбольні клуби та наживаються, торгуючи fутболістами...
Сергей Левин _ 19.09.2018 14:19
IP: 109.108.83.---
Денежки не пахнут...
Дмитро Соколовський _ 19.09.2018 06:19
IP: 185.11.29.---
А я – навпаки. Тобто, я погоджуюсь, але, зазвичай, в Олексія дуже цікаві розслідування, а тут – якийсь "капітан Очевидність". По-перше, зв'язок старих дружбанів "Суркіс – Медведчук". Притому, що ГМС конкретно виставили у коридор ФФУ, старі зв'язки не пітніють. По-друге, голова федерації Андрюша "А гдє Бєркут" Павелко, людина, в якої є 2 високоморальні орієнтири: власне бабло та власне відображення у дзеркалі. В таких декораціях жодний путін не потрібен.
І цейво. Не хочу "розколювати Україну" (с), але суто випадково на рекламі не просто 3 збірники, а 3 гравці Шахтаря із "міста-героя" Донецька. Ну, це так – вишенька на торті.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter