Олексій Братущак журналіст

Посіпаки ілюзії об'єктивності

20 листопада 2018, 15:22

Важливий текст Сергія Сидоренка. Я ледь не пропустив.ЧИТАЙТЕ: Як редактора "Європейської правди" наймали працювати на кремлівську пропагандуТекст про те, що росіяни готові платити українським "експертам", щоб створювати ілюзію об'єктивності на їхніх пропагандистських телеканалах. І експерти їздять.

Не новина. Але тут потрібен ще один висновок.

В Україні існують цілі телеканали, які працюють в рамках російської пропаганди. Зараз вони розгорнули цілу кампанію проти тиску на них "хунти". І ці телеканали теж маніпулюють, що вони – об'єктивні, дають можливість висловитись усім.

У чому вони відрізняються від своїх старших братів з РФ? Їм не потрібно платити гостям. Ті ходять до них безкоштовно, іноді навіть самі платять, щоб потрапити "в ящик".

По суті, ці "експерти" та політики лише допомагають створювати ту саму ілюзію об'єктивності, через яку у глядачів знімається запобіжник на відверту брехню та пропаганду, які розповсюджуються через ці телеканали.

Допомогу у створені цієї ілюзії як в Україні, так і в Росії "експерти" пояснюють необхідністю доносити до глядачів важливу інформацію. Ага. Насправді ж, ними рухають зовсім інші мотиви. Суто егоістичні.

Але чим кращі безкоштовні посіпаки створення ілюзії об'єктивності в ефірі "українських" телеканалах від своїх проплачених колег, які їздять до Москви?

powered by lun.ua
Коментарі — 5
runner _ 21.11.2018 13:46
IP: 93.73.50.---
Сандро
Треба дивитися ВР по каналу Рада
САНДРО _ 20.11.2018 21:36
IP: 176.115.103.---
ВІтаю Автора з лаконічним та реально ефективним Блогом.

Ну, і по друге вітаю (без всякої іронії) що не згадав у цьому блозі свою "улюблену" ЮВТ.
І правільно зробив- хай перепочине і вона і журналісти-блогери, і коментатари.

Натомість я все ж таки її згадаю в контексті рекламуємої прокремлівськими каналами утискаючої СВОБОДИ СЛОВА.

Полюбляю під час сесії ВРУ послухати виступи голів фракцій-свіжі думки (окрім Герасимова, у тог одна думка- Юля в усьому винна)

І що ж можна побачити на 112-у- як тільки виступає представник БАТЬКІВЩИНИ, миттю переключають на якісь чи новини, чи вислів якогось політтехнолога з другої сотні. І не важливо, говорить сама ЮВТ, чи хтось з її команди. Була команда ФАС- і хвалена редакція 112-го з огидою, але виконує цю команду.

А ми з такою ж огидою все це спостерегаємо.
А галас здійняли про напади на свободу слова на всю Європу

Отака ганьба у нашому Києві, у 21-у столітті
Anatol Zubenko _ 20.11.2018 20:15
IP: 94.153.158.---
Люда Стукинина:
- некто украинцы сложили пирамиду из ингредиентов их борщя, пирамида образовалась большая, там и капуста, и морковь, и тыква, и буряк и...Но как оказалось, варить его нужно всего 30 минут, ибо там нет мяса. "Прикрути " не разрешают украинцам варить борщ 2 часа с мясом, на всех газа не хватает!
Слава Украине!!!
Иди хлебай щи...лаптем!
Всеволод Речицкий _ 20.11.2018 16:57
IP: 93.77.77.---
Пане Олексію, як писав свого часу Карл Ясперс, аристократи – терпимі до чужого, люди з середнього класу, попри манери, переконані, що вони таки знають правду. Плебеї ж вміють наносити лише удари...
Vitaly Hapon _ 20.11.2018 16:51
IP: 35.235.231.---
От і зразу ж маєтє тролля, та ще й жирного! В підтвердження написаного.:)
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter