Олексій Братущак журналіст

Прилипайли до Че. Проблема зростання Гриценка

14 січня 2019, 19:59

Обрубувати руки корупціонерам. Таку обіцянку дав Анатолій Гриценко на Форумі демократичних сил.

Робити це лідер чесних планує у разі перемоги на президентських виборах. Невідомо, чи збирається Гриценко реально руки рубати, чи скоріше казав це образно. Але перевірити його справжні наміри можна ще до дня голосування.Останні місяці Гриценко переживає традиційну проблему для лідерів політичних рейтингів. Це проблема зростання. Коли напередодні виборів навколо лідерів без розгалуженої національної структури починають з'являтися різноманітні попутники.

Серед попутників зустрічаються прилипайли. Які розраховують на плечах рейтингового політика пролізти чи-то в парламент, чи-то на посаду у виконавчій владі. І далеко не завжди ці попутники чесні особи, на підтримку яких розраховує Гриценко.


У пана Анатолія не спостерігається масового напливу прилипайл, як свого часу було у Тимошенко (починаючи з 2006-го) чи Порошенка (у 2014-му). Але окремі яскраві особистості таки намагаються потрапити до команди Че. Кілька таких довелося побачити на останньому Форумі.

Зверну увагу лише на найбільш яскравого з них.Лисий чоловік за молодим хлопцем – відома особистість в освітніх колах Києва. Це Ярослав Козачок. Екс-проректор Національного авіаційного університету. Ключова особа у схемах більш відомого Максима Луцького – саме того екс-нардепа-регіонала та кума Дмитра Табачника.ЧИТАЙТЕ: "А Козачок-то... засланный!"Я не знаю, в якій якості Козачок був присутній на Форумі у Гриценка. Як і кілька інших осіб з сумнівним бекграундом. Але команді Гриценка варто подумати над тим, як не дати подібним особам потрапити до кола чесних.

Тут варто казати, що проблема зростання у Гриценка виникла не лише через його діяльність або недостатню діяльність у побудові структур. Тут ще і хитка позиція багатьох активістів та політиків, яких вважають потенційними союзниками Гриценка.Пам'ятаєте вислів "демократи об'єднуються за 5 хвилин до розстрілу"? Це є однією з причин проблеми зростання у лідерів демократичних сил.

Для перемоги на виборах можна об'єднатися за 5 хвилин до них. Недовга політична історія незалежної України знає такі приклади. Але подібні об'єднання часто-густо вилізають боком. Бо після перемоги у командах переможців виявляються випадкові люди, які потрапляли туди чесними і не чесними шляхами коли виборчі штаби створювалися в авральному порядку за кілька місяців до виборів.

Щось подібне зараз можна спостерігати і з Гриценком.На Форум прийшла певна кількість потенційних союзників. Серед них Сергій Лещенко та Мустафа Найєм, Олександр Солонтай та Віталій Шабунін. От тільки вони були лише в якості спостерігачів. Про приєднання до команди чесних цих політиків та активістів на Форумі не йшлося. Може пізніше, у перспективі.

От тільки коли пізніше? Почати працювати в єдиній команді потрібно було навіть не місяці, а роки тому. Тоді б і ймовірність потрапляння "засланих козачків" була б меншою.А так ми знову почули "от якщо Гриценко, Садовий та Вакарчук об'єднаються"... от тоді і ми приєднаємося, а поки – спостерігаємо.

І поки чесні та достойні спостерігають або залишаються в резерві на задніх рядах, вакантні місця у виборчих штабах намагаються заповнити сумнівні прилипайли.Цікаво, якщо Козачок заявиться на наступні партійні заходи Гриценка, що зроблять з його руками?)

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Oleksander Matvienko _ 15.01.2019 08:43
IP: 188.231.190.---
Обрубувати руки корупціонерам Гриценко буде фігурально, про що сказав на Форумі демократичних сил, – продивіться уважно його виступ. Програма кандидата в президенти Гриценка подана до ЦВК і розміщена на його сторінці у ФБ.
Борис Макаренко _ 15.01.2019 06:48
IP: 35.235.225.---
Головна проблема кандидатів у президенти – це обіцянки, які вони не зможуть виконати.
Згідно до конституції України повноваження президента дуже обмежені, в основному це питання оборони та міжнародних стосунків.
Згідно з конституцією президент не може підміняти собою судову гілку влади, або якимсь чином впливати на ціноутворення. Тому ті хто дають такі обіцянки або:
- Свідомо брешуть
- Не розуміють повноваження президента
- Планують узурпувати владу
Сергій Борис _ 15.01.2019 05:51
IP: 46.211.110.---
Чесний – це слабкий атрибут. І порожній. Виглядає так, що піарщики просто не вродили сильнішого слогана, бо кандидат надто невиразний. Тому це чесний звучить більше як сірий, а не сильний.
stork _ 14.01.2019 22:59
IP: 35.235.228.---
Reflectiver:
А хто як не прилипайли Віктор Чумак, Микола Катеринчук, Микола Томенко? З розрахунком на парламентські вибори...
Взявши рівень томенок і катеринчуків, Гриценко чітко позначив свій рівень...
Покищо ці люди не мають темних п'ятен на своїх репутаціях. Хто б не примкнув до А.Гриценка, ви назвете його прилипалою. А на якій підставі? Лише тому, що хочете людей очорнити?
Владимир Чуприн _ 14.01.2019 22:45
IP: 35.235.226.---
У Гриценка, на жаль, немає головного – внятної моделі майбутнього України, якою він її бачить, а також програми конкретних дій з реалізації цієї моделі. У нього було багато часу, щоб розробити та опублікувати таку модель та програму. Все ж таки кандидат наук. Бувший керівник широковідомого центру стратегічних досліджень ім. Разумкова. А фахових публікацій з політико-економічних питань немає. От же не знає куди вести бідолашну Україну.
Олександр Юренко _ 14.01.2019 21:54
IP: 92.113.61.---
Все правильно Олексiй написав. Але дуже делiкатно.Далеко не всiх "прилипадл" присутнiх там названо.
Олександр Юренко _ 14.01.2019 21:48
IP: 92.113.61.---
meua:
100%.
Таня Казимірчик _ 14.01.2019 21:05
IP: 35.235.227.---
який глибокий аналіз, вам би психологом піти. звeрхність і примітив думки у автора. і крапка
Віктор Совщак _ 14.01.2019 21:00
IP: 188.163.12.---
Взагалі то серед бруду чистим не будеш. І йдучі до цілі, більшість людей все таки декого штовхнули на декому обперлися і т.п. Головне ціль, ну і звісно результат. Все інше ку-ка-ріку і не більше
Reflectiver _ 14.01.2019 20:33
IP: 35.235.226.---
А хто як не прилипайли Віктор Чумак, Микола Катеринчук, Микола Томенко? З розрахунком на парламентські вибори...
Взявши рівень томенок і катеринчуків, Гриценко чітко позначив свій рівень...
meua _ 14.01.2019 20:21
IP: 93.72.11.---
Уже понятно, что Садовой ни с кем объединяться не будет: возможно, ему придется это делать перед выборами в ВР, поскольку САМОПОМИЧ вряд ли сумеет преодолеть 5%-барьер. В результате он работает как спойлер – на ПАП и ЮВТ.
Вакарчук находится в спячке и вряд ли думает оттуда уходить.
Поэтому все эти деятели, которые ждут "объединения" других, фактически работают на президента и Тимошенко – хотят или не хотят...
А страна тем временем разваливается.
Україна та Європа1004 Річниця Майдану76 Майдан 2013524 Уряд реформ366 Aтака Путіна1153
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дар'я Каленюк

30 підозрюваних в Австрії у розслідуванні за заявою Центр Протидії Корупції

16
Юрій Луценко

Справа по розстрілах на Майдані готова для передачі в суд. Рішення – за парламентом

Сергій Лямець

Даст ли Шепелев показания против Тимошенко? Вспоминаем депутата-миллионера, хищения из ''Родовида'' и заказные убийства

3
Віктор Уколов

Росіяни фінансували передвиборчу піраміду для Тимошенко?

Аксинья Куріна

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

Андрій Білецький

Дві історії до роковин розстрілу Майдану

23
Ольга Богомолець

20 лютого... Фрагмент книги ''Майдан. Не за них''

Олеся Яхно

Время собирать ''Большой пазл''

20
Ярослав Юрчишин

ProzorroПродажі та історія однієї квартири

1
Юрій Мірошниченко

ПРИКЛАДИ ПОРУШЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНІ НАШОЮ КОМАНДОЮ, ПІД ЧАС ПОТОЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ

2
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter