Олексій Братущак журналіст

Звернення "слуг" до Зеленського щодо "мінської зради". Що не так?

14 березня 2020, 14:29

6 десятків нардепів "Слуги народу" вдалися до демаршу – відкритого звернення до Зеленського щодо дій Єрмака у Мінську.

Підписів могло бути більше. З іншого боку українці могли і не побачити цього публічного звернення.

Що не так в цій історії?



Група "Майдан"


Підписів могло бути більше. Принаймні, на десяток.

У фракції існує неформальна група, яку називають "Майдан". До цієї групи приписують патріотів, учасників Майдану, "соросят". Коротше тих, хто має позицію.

Чому не всі вони поставили підписи під зверненням? Зеленський попросив. Він попросив спочатку вислухати Єрмака, а вже потім вирішувати, як сприймати рішення у Мінську.

І все йшло до того, що до зустрічі з Єрмаком це звернення не оприлюднять. Ну а далі – в залежності від переконливості керівника Офісу президента.

Але стався ще один демарш. І стався він не через патріотичні почуття, а через банальні образи і чвари всередині Зе-команди. А саме – через розбіжності у поглядах на майбутні місцеві вибори у Києві.



Зе-війна


Розкол відбувся (саме так – вже відбувся, і давно) по лінії Ткаченко-Тищенко (читай – Ткаченко-Єрмак).

Ткаченко вирішив не чекати на зустріч нардепів з Єрмаком, а оприлюднювати це звернення до зустрічі. По суті це – відкрита війна Ткаченка з Єрмаком через Київ.

Ткаченко бачив себе мером ще під час президентських виборів. По суті, він вже кілька місяців веде свою виборчу кампанію.

Але нещодавно Шефір зібрав столичних мажоритарників і поставив їх перед фактом: Тищенко буде начальником виборчого штабу на виборах у Києві. І хоч кандидата на мера ще не назвали, ніби ще будуть якісь там праймеріз, але всі все розуміють. Тищенко теж бачить себе мером...

Насправді, війна Ткаченка проти Тищенка-Єрмака почалася ще минулого року. Восени Плюси мочили цю пару. Але тоді Ткаченко програв.

"Що за фігня?", – приблизно з таким запитанням з Банкової звернулися до Коломойського. У результаті наприкінці року на Плюсах відбулася революція місцевого масштабу. "Зіц-преєдсєдатєля", якого після себе залишив на каналі Ткаченко, Коломойський прибрав. Тоді ж Ткаченко втратив значний вплив на інформаційні програми Плюсів.

Він ще має вплив на інформаційні ресурси калібром поменше. Як от УНІАН, де цього тижня вийшла новина проти Тищенка.



Активну участь у "мочилові" Тищенка мав брати Дубінський. Але Єрмак поспілкувалася з Коломойським. Тож, кажуть, мама з сином пригальмують)

Чи пригальмує Ткаченко? Він значно втратив у впливі. Але все ще має кількох вірних мажоритарників. Стати лідером у групі "Майдан" йому не вдається, бо його все ще сприймають як людину Коломойського.

Але і Тищенка далеко не всі у Зе-команді сприймають. Бо замашки оболонського братка з 90-х нікуди не поділися. У розмовах з іншими нардепами Тищенко хамить, що мало кому подобається.



Період напіврозпаду


Протиріччя у команді Зеленського лише наростають. І це на фоні падіння рейтингів. Тож люди з його команди, які мають подальші політичні амбіції, мають думати про своє майбутнє.

От Ткаченко який після війни з Єрмаком кандидатом на мера від Зеленського не стане. Що йому робити? Як балотуватися? Йти самовисуванцем? Чи від групи "Новий Київ"? Тоді це відкритий розкол.



Про якусь суб'єктність має думати і група "Майдан". Але в їхній історії є поганий приклад "Голосу". Та й не зовсім зрозуміло, що це може бути за новий політичний проект. Сьогодні ж цих людей хвилює, що їхній демарш і відхід від Зе-команди може призвести до політичної кризи. Чого вони, як патріотичні та відповідальні (принаймні, так кажуть) своїй країні не бажають.

Хвилюватися варто і Зеленському. Бо в разі, якщо 70 нардепів остаточно відколються (поки що так питання не стоїть, але в перспективі це можливо), то в парламенті президент матиме значні проблеми з голосуванням. І навіщо тоді Єрмаку щось там узгоджувати у Мінську, якщо потім це не проголосують у Раді?

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Олександр Тяпко _ 16.03.2020 08:19
IP: 91.232.158.---
Архип Тарасов:
Ахахах!!!
Log Log _ 15.03.2020 20:16
IP: 178.133.156.---
Архип Тарасов:
нашего президента.
Ваш ПЕРЕСИДЕНТ сидит в Кремле, и мечтает править до смерти.
Не гримируйтесь под украинца, IP Вас выдал.
Архип Тарасов _ 15.03.2020 17:50
IP: 77.111.247.---
Глубоко ошибаетесь! Все депутаты которые против идей Зеленского,это купленные Порошенком твари которые при избрании в парламент за деньги Порошенко работают в команде Зеленского против него. Я думаю мудрости хватит у нашего президента как избавится от таких людей. Петрухе не поможет ни вышиванка ни пение гимна.
Log Log _ 15.03.2020 14:13
IP: 91.196.178.---
Grenader45:
...схоже, що решту депутатського корпусу усе влаштовує. Включно з ЄС, "Голосом", "Батьківщиною", ОПЗЖ.
"Ну Вы, блин, даёте".
Ясне діло, ОПЗЖ (ідіотська назва, по-українські це "будьмо") аплодує.
Всі решта з першої хвили не припиняють говорити про це.
Ви десь не там читаєте.
Grenader45 _ 15.03.2020 11:37
IP: 77.123.93.---
David Cat:
Тищенко – примітивний, неосвічений українофоб – дикун. Як він насмілився навіть думати, що може очолити Київську мерію? Компанія авантюристів, злочинців, дебілів має йти в небуття. Вже час! Бо терпець громадян скоро увірветься.
Карло Чіполла. Закон N1: Ми завжди недооцінюємо кількість дурнів, які нас оточують. Неважливо, скільки навколо вас ідіотів, писав Чіполла. Насправді, їх набагато більше, ніж ви думаєте. Вся справа в тому, що ви помилково припускаєте наявність здорового глузду у деяких людей, ґрунтуючись на таких другорядних факторах, як місце роботи, рівень освіти, які ніби як виключають їх з числа дурнів...
Grenader45 _ 15.03.2020 11:29
IP: 77.123.93.---
"6 десятків нардепів "Слуги народу" вдалися до демаршу – відкритого звернення до Зеленського щодо дій Єрмака у Мінську."
...схоже, що решту депутатського корпусу усе влаштовує. Включно з ЄС, "Голосом", "Батьківщиною", ОПЗЖ.
Де грізний спіч Порошенка – "Не допустимо зради!"?
Де Вакарчук що оголосив "голу дівку" під плакатом "No pasarán!"?
Де Тимошенко із закликом "Земля потім, спочатку здолати зраду"?
Один Білецький мандрує маршами, побиває Сивохо і робить мужні селфі на патріотичному фоні (але це по за конкурсом).
Одні "слуги" впряглися боронити незалежність? Та й то не всі. Та чи і боронити? Та й то не зрозуміло ким вмотивовані (може навіть хублом, тссс)?
Так що ж не так у цій історії, Льоха? Що не так? Де, мля, врешті "зрада"?
Василь Барвінок _ 15.03.2020 11:27
IP: 213.111.95.---
А що, в Раді проголосували за "мінські домовленості"? Але ж ми їх сумлінно виконуємо.
David Cat _ 15.03.2020 10:50
IP: 93.74.179.---
Тищенко – примітивний, неосвічений українофоб – дикун. Як він насмілився навіть думати, що може очолити Київську мерію? Компанія авантюристів, злочинців, дебілів має йти в небуття. Вже час! Бо терпець громадян скоро увірветься.
David Cat _ 15.03.2020 10:43
IP: 93.74.179.---
Тищенко – примітивний, неосвічений, українофоб – дикун. Як він насмілився навіть думати, що може очолити київську мерію? Вся компанія авантюристів, злочинців, дебілів має йти в небуття. Час прийшов.Бо терпець у громадян скоро увірветься.
Log Log _ 15.03.2020 10:37
IP: 128.124.116.---
Володимир Харланов:
Але чого ж тебе так бісить, що щира, порядна і чесна людина...
По-перше не "тикайте", ми з Вами брудершафтів не пили.
Ну насмішили, "порядна" людина говорить про "кумів, армійських друзів...",
а сам навкруги розставив "95-й квартал".
Нема бажання аналізувати дії непорядного невігласа, здатного тільки розганяти.
Нічого путнього у нього не виходить.
Володимир Харланов _ 15.03.2020 08:25
IP: 92.60.179.---
Log Log:
Quintus Horatius:
Хамло Дебілус, гавкайте далі. Рейтинг Недоросля падає, і він діє безглуздо,
бо ні в чому не тямить, як і Ви.
Так, він не тямить. Але чого ж тебе так бісить, що щира, порядна і чесна людина, нехай і помиляючись, перший раз за 29 років давить крис і падлюк? Мабуть, сам криса? Чи падлюка? А що не тямить – справа наживна. Дуже швидко вчиться...
Володимир Харланов _ 15.03.2020 08:14
IP: 92.60.179.---
Valery Moyseenko:
Что они хотятъ? Опять "котлы"? Украина съ пейсами коренному русскому народу не нужна (под видомъ патріотизма въ виде мовы, знаютъ какъ охмурить). Спасибо за заботу, за истребленіе 20 млн. населенія, за уничтоженную наполовину экономику, за вывозъ природныхъ ресурсовъ къ себѣ за границу, но больше помощь не нужна, сами справимся.
Ой, спасибо! Моисеенко присоединился к Абрамовичу в деле спасения рускаго народа! Шоп ми бес вас делали! Благодетели ви наши! А не пойдете ли вы, судари, прочь? Или куда-нибудь к Моисею? На 40 лет.
Юрій Дрозд _ 15.03.2020 07:30
IP: 62.216.56.---
Бабицкий Андрей:
А вот вылез заострённый Андрюша. Ожидает очередного, такого же заострённого Черновецкого? Или сам решил претендовать на эту роль?
Valery Moyseenko _ 15.03.2020 04:57
IP: 93.171.234.---
Что они хотятъ? Опять "котлы"? Украина съ пейсами коренному русскому народу не нужна (под видомъ патріотизма въ виде мовы, знаютъ какъ охмурить). Спасибо за заботу, за истребленіе 20 млн. населенія, за уничтоженную наполовину экономику, за вывозъ природныхъ ресурсовъ къ себѣ за границу, но больше помощь не нужна, сами справимся.
Log Log _ 14.03.2020 23:31
IP: 178.133.89.---
sensor+2:
Более 70-80% жителей ОРДЛО не видят себя в составе независимой от Москвы Украины. Им не нужно украинская государственность, более того – они желают её уничтожения. И дело не в 2014. Так было давно, начиная скорее всего уже с середины-конца 90-х.
Подібну маячню я чув в радянські часи від німця з НДР.
Ясне діло він був членом правлячої партії.
Я казав, що це один народ, і потрібно об'єднатися, а він доводив своє.
І де тепер всі його доводи?
Ніякого іншого народу нема на Донбасі. Це тіж самі українці.
sensor+2 _ 14.03.2020 19:36
IP: 178.137.147.---
Более 70-80% жителей ОРДЛО не видят себя в составе независимой от Москвы Украины. Им не нужно украинская государственность, более того – они желают её уничтожения. И дело не в 2014. Так было давно, начиная скорее всего уже с середины-конца 90-х. Достаточно проанализировать результаты всех выборов. Фактически это другой народ, ненавидящий абсолютно все шаги Украины если они идут вразрез с политикой страны, которую они считают родной.

И дело не только в пропаганде, не надо всё валить на неё и на присутствие рос. военных и посланников Кремля. Дело бОльшей частью в самих жителях.

Совместное проживание людей с диаметрально противоположными взглядами на устройство общества – это пытка для всех, стреноживающая даже минимальное развитие. Бесмысленная потеря времени на попытки эфемерного примерения, которое можно потратить с куда большей пользой на практически реализуемые цели. Когда появится украинская партия, одной и целей которой будет сопротивление попыткам пришить гангрену?
Log Log _ 14.03.2020 19:05
IP: 178.133.125.---
Quintus Horatius:
втік.
Хамло, а шляпу з'їсте, якщо це брехня?
Quintus Horatius _ 14.03.2020 18:38
IP: 37.139.191.---
Log Log:
Quintus Horatius:
Хамло Дебілус, гавкайте далі. Рейтинг Недоросля падає, і він діє безглуздо,
бо ні в чому не тямить, як і Ви.
Ну його переобрали б цим рейтигом і тепер. Та ну того жида в сраку, є інші проблеми, свиночоле лайно втік.
Майже _ 14.03.2020 16:37
IP: 193.201.217.---
Сергей Папков:
Адже Ткаченко це насамперед "плюси"
Плюси для Ткаченка – як службове авто для водія. Колись міг позловживати. Тепер, як каже Братущак, таких можливостей менше. Машиною рулить наступний водій
Сергей Папков _ 14.03.2020 16:20
IP: 93.73.23.---
"По суті це – відкрита війна Ткаченка з Єрмаком через Київ" (Братущак).
Дай то боже, щоб ця війна виявилася реальністю (байдуже з яких причин).
Адже Ткаченко це насамперед "плюси", і у випадку війни можна починати відлік часу до кінця "зе-епохи", який може статися набагато раніше весни 2024 р. Бажаючих скинути Вову вже зараз більше, ніж необхідно для здійснення такої процедури. Залишилося лише обвалити ще й його рейтинг, щоб суспільство сприйняло зміну влади, як мінімум, нейтрально. А з цим "плюси" справляться успішно.
Log Log _ 14.03.2020 16:05
IP: 128.124.43.---
Quintus Horatius:
Хамло Дебілус, гавкайте далі. Рейтинг Недоросля падає, і він діє безглуздо,
бо ні в чому не тямить, як і Ви.
Quintus Horatius _ 14.03.2020 15:29
IP: 37.139.191.---
Вафляк-братущак не пиши більше. твого свиночолого шукай в Ростові, не заплатить більше. По суті ну маневр...
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter