Олексій Братущак журналіст

Російська ІПсО "Порошенко привітав Путіна"

09 липня 2020, 14:47

Тут один випускник Академії Мінбезпеки РФ (при вступі виш називався Вища школа КДБ, нині це Академія ФСБ) виклав чергові записи. Тепер це розмова, як він каже, "голосів, які схожі на Путіна та Порошенка". Нібито, навесні 2015-го Порошенко вітається з Путіним і так чемно спілкується.

Зрада-зрадная. Яку в прямих ефірах транслюють медведчуківські телеканали, а в соцмережах розганяють кремлівські консерви.Медведчуківський телеканал транслює брифінг ДеркачаУсе це ніщо інше, як ІПсО. Інформаційно-психологічна операція.

Можна довго розписувати і пояснювати: чому, для чого, як це взагалі діє. Але навіщо? 99% тих, на кого розрахована ця ІПсО, жодних пояснень не сприймуть. Вони реагують наче на лампочку, як засвітилася: Порошенко привітав Путіна. І понеслося...

Аби такі ІПсО мали менший успіх серед українців, людей потрібно змалечку вчити медіаграмотності. Хоча б елементарним речам.

1) Звертати увагу на джерело інформації. Переважна більшість джерел в ІПсО, скажімо так, мають сумнівну репутацію.

2) Звертати увагу на те, хто розганяє "інформаційні хвилі". Починається все з учасників ІПсО. І вже потім приєднуються уражені об'єкти.

3) Звертати увагу на повноту та емоційне забарвлення. Якщо, як у цьому випадку, дають нарізку записів, то це вже має викликати запитання: чому мені втюхують саме це?

Тут би ще згадати про роль спецслужб України, які б мали захищати українців від російських ІПсО. Але наша спецслужба і раніше якось імпотентно виглядала в таких справах. А за часів Зеленського усі російські ІПсО "Порошенко – зрадник" взагалі мають захоплену підтримку у владі. І пофіг, що це підриває суспільство, підточує державу. Криворізькі юристи цього тупо "нє даганяют".

І якось так співпало, що брифінгу Деркача передувала заява нардепки Верещук про привітання Путіна Порошенком. У Верещук трошки каряво вийшло, виявилося, що вона посилалася на заяву прессекретаря Путіна Пєскова. І хоч Верещук говорила про інше привітання, але і вона, і Деркач – учасники однієї операції. Для мене це очевидно.ЧИТАЙТЕ: Як виглядає гібридна війна? Кейс "Верещук"І адекватні "слуги" мають поставити питання про її перебування у комітеті нацбезпеки та керівництво робочої групи з протидії гібридній загрозі.

powered by lun.ua
Коментарі — 47
Log Log _ 12.07.2020 09:26
IP: 46.133.65.---
Анатолий Герасименко:
Видно, що це кодло застукали зненацька...
Це Ви про прокурорів на Вашому вовчому суді 8 липня?
Обіср*лися по вуха.
Шляпу їжте, "сука православная".
iip _ 12.07.2020 07:20
IP: 31.40.110.---
Grenader45:
в Україні має бути створений прецедент кримінального покарання найвищих посадових осіб, які, зловживаючи посадою, створили корумповану систему грабежу держави обмеженим колом осіб. Шоколадний барига, як на мене, ідеальна фігура для такого прецеденту. Аби його наступники мали перед собою його приклад, як запобіжник для себе.
Абсолютно. Але є "нюанси". Порошенко цю "систему" не створював – вона була створена до нього. І Порошенко у цій системі нагрібся набагато менше, ніж Коломойський, Пінчук, Ахметов тощо. Вішати "вожака" на Порошенка – безглуздо, якщо не буде покараний, наприклад, Коломойський. Це не справедливість – це звичайна бандитська розправа над недругами руками продажних правоохоронців. А Коломойського Зеленський не зачепить і пальцем, не те що притягнути його до відповідальності за вкрадені мільярди. "Наступники" вчергове переконаються тільки у одному – треба мати кишенькових продажних силовиків – і тільки.
Log Log _ 11.07.2020 08:35
IP: 128.124.160.---
Анатолий Герасименко:
"Ох и трудная это работа..." спілкуватися з ідіотом.
"Не тратьте, куме, сили..." (С).
Ваш кіт над Вами сміється.
Log Log _ 11.07.2020 08:29
IP: 128.124.160.---
Егор Шконда – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
что бы
Безграмотный недоумок, ЧТОБЫ тебе выучить РУССКИЙ язык нужно лет триста.
Ты не россиянин, а умственно отсталый житель ЭРЕФИИ, где правит кровожадный пигмей.
Кретин, который не прочитал в жизни ни одной книги, пытается пояснять историю выпускнику
исторического факультета. Тупой дегенерат, не смеши мои тапочки.
Пошел вон, и не позорься.
Анатолий Герасименко _ 11.07.2020 07:06
IP: 193.16.45.---
Егор Шконда:
Анатолий Герасименко:
Как то незаметно вдруг в украинских СМИ вместо названия Российская Федерация появилось "Российская империя", вместо сепаратистов Донбасса "российские оккупанты" и соответственно людям навязали всю некомпетентность украинских властей на вину в этом "Российской империи".
Многие эту наживку поглотили, и вы в том числе, хотя и образованный человек. Теперь ждете развала этой вымышленной империи как манны небесной.
Я не знаю, что там пишут СМИ, но под понятием Российская Империя я подразумеваю именно то образование, которое было сформировано Петром Великим и которое, как Вы знаете уже прекратило свое существование в 1917 году. Сегодняшняя Российская Федерация не является империей де-юре, хотя и имеет фантомные имперские амбиции. Ментальность россиян такова, что Россия может быть только Великой, или не будет никакой. Так ведь?
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 22:05
IP: 77.111.244.---
Log Log:
Анатолий Герасименко:
Егор Шконда:
Украина сегодня
З рівним успіхом можете звертатись до свого собаки.
Ідіот має інтелект чотирирічної дитини.
Вигукує набір слів як відомий герой Булгакова Шаріков.
"Мне Вас жалко" (С)
На жаль, в мене кіт. На добраніч
Log Log _ 10.07.2020 21:54
IP: 128.124.25.---
Анатолий Герасименко:
Егор Шконда:
Украина сегодня
З рівним успіхом можете звертатись до свого собаки.
Ідіот має інтелект чотирирічної дитини.
Вигукує набір слів як відомий герой Булгакова Шаріков.
"Мне Вас жалко" (С)
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 21:48
IP: 77.111.244.---
Егор Шконда:
Анатолий Герасименко:
Это в Вас ген украинца сидит, по поговорке "пусть у меня хата сгорит, но у соседа корова сдохнет".
Смотрите на мир шире, не зацикливайтесь на украинских СМИ.
Спасибо. У меня, к счастью, нет местечковости, на которую Вы намекаете. Я родом и воспитанием из СССР. Но не ностальгирую по нему, потому что понимаю, что все империи рано или поздно распадаются. И Советский Союз и Российская Империя и даже тысяычелетняя Римская Империя не исключение. Нет ничего вечного под Луной. И было бы глупо и недальновидно утверждать, что Россия будет вечной. И Украины через какое то время не будет. А через несколько миллиардов лет не будет и нашей Земли и Солнечной Системы. Это объективная реальность. Не больше и не меньше.
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 21:28
IP: 77.111.244.---
Егор Шконда:
Анатолий Герасименко:
Если Вы историк, то должны знать как образовывалась Россия и как она переживала смену царей. К примеру, даже в худшие времена сто лет назад, Россия смогла сохранить свои границы и единство народов. Желание украинца видеть Россию раздробленной это естественно, но это больше похоже на оправдание реалии раздробления самой Украины.
Украина сегодня не раздроблена. Украина, на самом деле разделена. И не столько территориально, сколько ментально. Мировоззренчески. И по моему убеждению, этому способствовала политика Порошенко и его провокативное "Армія. Мова. Віра". Один только Томос разделил украинских православных на многие десятилетия, не мене чем при Берестейской Унии 1596 г. А раскол России, ничего, кроме проблем Украине не принесет. Потому, что никто не знает, что получится в итоге. И никто в мире не заинтересован в расколе России. Это проблемы мирового масштаба. Я просто реалист и прагматик.
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 20:48
IP: 77.111.244.---
Егор Шконда:
Анатолий Герасименко:
Украина и украинец не способны жить самостоятельно, это искусственное государство, созданное из клоков земли из соседних государств.Закарпатье отойдет Венгрии, Прикарпатье Польше, Юг и Восток это Россия, Крым уже сделал свой выбор.
Справедливости ради стоит отметить, что и к примеру, Россия изначально не была такой, какая она есть сейчас.Много чего Россия поимела сами знаете, как... И центробежные тенденции в самой России всегда были намного сильнее, чем в Украине. При ослаблении центральной власти,вследствие например, смерти президента, будет много желающих установить на определенных территориях свой суверенитет. И даже речь не идет о Чечне. Первыми могут стать в очередь на выход Татарстан и Башкирия. Вот почему сейчас в спешном порядке хотят закрепить в Конституции невозможность выхода регионов из состава России. И это не прихоть Путина по реставрации СССР. Это объективная российская реальность сегодняшнего дня
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 20:20
IP: 77.111.244.---
Егор Шконда:
Ульянов, на самом деле не придумывал Украину. Он выступал, особенно до войны, за право наций на самоопределние и борьбу угнетенных народов против господствующего великорусского шовинизма. Так как считал его тормозом для сплочения пролетариата всех национальностей. А IV Универсал Центральной рады 1918 года уже подразумевал Украину самостоятельной державой, даже в условиях войны УНР и Советской России. Так что считать Ленина автором украинской независмости как-то не получается...
Влад Дорошенко _ 10.07.2020 19:10
IP: 93.72.24.---
Чому б Петі не написати "Приношу вибачення всім. Я дякую всім, хто був зі мною в моєму житті"?
Як пишуть порядні люди, як повідомила сьогодні Укрправда.
Сергей Папков _ 10.07.2020 19:04
IP: 93.73.23.---
Alex Kovtun:
Сергей Папков:
-----
а может власть Украины не считает, что воююет в Россией?
Цілком можливо. Саме тому продовжує бути актуальним питання: "А чи насправді українська влада (особливо нинішня) є українською?", бо інакше в неї сумнівів щодо війни з Росією, особливо після захоплення нею Криму, просто не виникало б.
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 16:58
IP: 193.16.45.---
Grenader45:
Ви абсолютно праві щодо того, що Порошенко має бути засуджений саме українським судом. Щоб наступники боялися. А те, що коїться в мізках порохоботів, не просто хаос, а нагадує агонію. Дійсно, дуже схоже, що пройшла команда: відмазувайте, як можете! А ні креативних тез, ні беззаперечних фактів ні хоча б чогось адекватного не надають. Видно, що це кодло застукали зненацька. Тому я і очікую цікаве продовження.
runner _ 10.07.2020 16:34
IP: 95.134.165.---
Розберіться, куди дівся з УП сюжет про розслідування про дачу президента.
Grenader45 _ 10.07.2020 16:17
IP: 77.123.93.---
_ABM_:
Grenader45:
... Ющенка ж ніхто не згадує, бо точно знають, що він на смітнику, а щодо Порошенка, то бачу є сумнів, ...тільки і розмови про нього. Ні економіка, ні COVID-19, ні росіянська агресія, ні курс валют не займає стільки уваги, як особистість Порошенка.
...чому і скільки я приділяю увагу, тобі знати не потрібно. По тій простій причині, що осмислити і оцінити мої інтереси ти не можеш із-за певних своїх інтелектуальних обмежень (не ображайся))
Принциповість моєї позиції що до Пороха, базується виключно на переконанні, що в Україні має бути створений прецедент кримінального покарання найвищих посадових осіб, які, зловживаючи посадою, створили корумповану систему грабежу держави обмеженим колом осіб, сумнівної розумової і моральної репутації. Шоколадний барига, як на мене, ідеальна фігура для такого прецеденту. Аби його наступники мали перед собою його приклад, як запобіжник для себе.
Не заскладно без смайликів?)
Є ще питання чи?...
_ABM_ _ 10.07.2020 15:47
IP: 77.222.153.---
Grenader45:
-...нічого, окрім політичного смітника, йому не загрожує...
То чого ти так розхвилювався? Ющенка ж ніхто не згадує, бо точно знають, що він на смітнику, а щодо Порошенка, то бачу є сумнів, ...тільки і розмови про нього. Ні економіка, ні COVID-19, ні росіянська агресія, ні курс валют не займає стільки уваги, як особистість Порошенка.
Це може означати лише одне – Зе-влада, медведчуки, Росія та їх прибічники бояться Порошенка. Кожен по своєму, але відчувають для себе небезпеку.
Цікаво, скільки з тих 73% спустились з зелених хмар на грішну землю?
Здається, що Зеленський дещо приземлився у своєму світогляді. Але ні, це тільки здається... А шкода, як-не-як, а президент великої Європейської держави. М-да, не Наполеон, ні Джордж Вашингтон, ні Черчилль і навіть...не Порошенко. Між ціми постатями він дивиться якось ближче до ❌уйла😈
Log Log _ 10.07.2020 15:14
IP: 91.196.178.---
Grenader45:
Простіше кажучи – паніка, "разброд і шатанія", і "відмазуйте хто як може".
...
Хаме, це Ви про Корецького?
Чекаємо реакції Зеленського.
_ABM_ _ 10.07.2020 15:11
IP: 77.222.153.---
Егор Шконда 🐐+🍷+☠✝✝✝...=🇷🇺:
- Вы готовы в Крыму убивать...
Швондер, в тысячный раз повторяю тебе: Крым на задании и успешно засунул РАссею на 105 место по качеству жизни населения. Работа в этом направлении продолжается, еще есть места куда вас засовывать. Четыре проблемы четко обозначены: вода, украинские паспорта, крымские татары и системная дань крымчанам.
Придет время и Крым спокойно и цивилизованно реинтегрируется в Украину. Естественно вся россиянская шобла с чемоданами будет наперегонки бежать НаРоссию. В истории это уже не раз было и опять повторится.
Grenader45 _ 10.07.2020 15:09
IP: 77.123.93.---
Анатолий Герасименко:
...Мені важливо що це є надбанням широкого загалу. І адепти, і сам Петро ніяк не можуть це спростувати. Думаю, далі буде ще цікавіше. Йду запастися попкорном.
...ну чого ж. От порохобот на зарплаті Луганський, видав комп'ютерну симуляцію голосів пукіна, Собчак, Познера, з понтом – "та лєгкатня паддєлать". І ні слова про те, як цю ж підробку, з допомогою того ж компа, можна легко визначити. Був би це фейк, порохоботська рать уже розклала б запис на букви, децибели, ноти, біти і волала б – АГА! ПАПАЛІСЯ! ФАЛЬСІФІКАТАРИ! А так, доводиться белькотіти хто на що здатен. От Братущак – про "ІПсО". Ще якийсь дякула про пранкерів. Луганський – комп'ютерна підробка.
Простіше кажучи – паніка, "разброд і шатанія", і "відмазуйте хто як може".
І таки так, далі буде цікавіше, але як на мене, у влади не вистачить волі віддати належне сивочолому і нічого, окрім політичного смітника, йому не загрожує...
Alex Kovtun _ 10.07.2020 14:47
IP: 91.199.93.---
Сергей Папков:
-------
а может власть Украины не считает, что воююет в Россией?
Сергей Папков _ 10.07.2020 14:07
IP: 93.73.23.---
Егор Шконда:
Запись Порошенко с Путиным это цветочки, ягодки это разговор Порошенко с Байденом, где Порошенко просил разрешения устроить терракт в Крыму. Вот за это Порошенко нужно судить.
А хіба влаштування під час війни диверсій на ворожій (чи окупованій ворогом) території – це якесь українське чи порошенківське ноу-хау?
Навпаки суспільство мало б запитати у влади: "Чому при наявності військ спеціальних операцій за 4 роки війни відсутні ці самі спецоперації (і не лише в окупованому Криму, а й на території РФ, де предостатньо "чутливих" для диверсій об'єктів (засоби комунікації та інфраструктури, АЕС, хімкомбінати тощо)? Чому немає "українського миколи кузнєцова", який би знищував лідерів колаборації та бонз путлерівського режиму?". Мало б давно бути "à la guerre comme à la guerre".
Log Log _ 10.07.2020 14:02
IP: 91.196.178.---
Анатолий Герасименко:
люди вірять Деркачу
"Сосед орет, что он – народ,
Что основной закон блюдет..." (С)

Деркач наводить своїм звинуваченням докази.
Шляпу з'їсте, коли буде спростовано?
Вчора Корецький розповів про "докази".
Коли Зеленський вижене Венедіктову?
Каятись будете за свою брехню, "православний"?
Анатолий Герасименко _ 10.07.2020 13:42
IP: 193.16.45.---
Log Log:
_ABM_:
На кого це розраховано? На дебілов?
На таких як Анатолий Герасименко і його Воронезький однодумець.
Дикую! Можете вважати, що до мене дійшло. А Вам, пустопорожньому балакуну повторюю: вся проблема того, що Порошенко став лузером, полягає в тому, що люди вірять Деркачу, але не хочуть вірити Братущаку і йому подібним тому, що Деркач наводить своїм звинуваченням докази. А адепти Петра просто кидають в інших лайно. Мені наприклад, як і усій країні, байдуже хто такий Деркач і де він узяв ці записи. Це вже речі другорядні. Мені важливо що це є надбанням широкого загалу. І адепти, і сам Петро ніяк не можуть це спростувати. Думаю, далі буде ще цікавіше. Йду запастися попкорном.
Log Log _ 10.07.2020 11:41
IP: 46.133.56.---
_ABM_:
На кого це розраховано? На дебілов?
На таких як Анатолий Герасименко і його Воронезький однодумець.
ONLINE
Україна та Європа1108 Зеленський48 Aтака Путіна1268 Уряд реформ415 Донбас21
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter