Олексій Братущак журналіст

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

12 липня 2020, 15:29

Що українцям до протестів проти Путіна у далекому Хабаровську?

А ось що. Подивіться на цю карту. Їй рівно 100 років. І ось та територія за 9000 км від України позначена як "Державна колонія України". Вона більш відома як "Республіка Зелений Клин".Якихось сто років тому українці Зеленого Клину навіть ухвалювали якісь рішення, щоб вважати Республіку колонією вільної незалежної демократичної України. Уже тоді в тій республіці жили близько 300 тисяч українців. Для порівняння: це як населення Херсона, або Полтави, або Чернігова, або три Слов'янська. Нова Полтава, Мала Чернігівка, Київка, Львівка – це все населені пункти під Хабаровськом та Владивостоком.

Так, потім прийшли до влади червоні і почали переслідувати українців Зеленого Клину. Репресії, асиміляція, русифікація і все таке.

Минає 100 років, і "російські скріпи" програють українським корінням. Так, протестувальники можуть не ідентифікувати себе українцями, довгий час українцям доводилося приховувати свою ідентичність. Але дух свободи – наче "код нації" нікуди не подівся)

І ось тепер давайте дамо відповідь: а що нам до протестів проти Путіна у Хабаровську? Виявляється, є що. Будь-яке послаблення ворога йде нам на користь.

То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни.

Якщо хтось в Росії виступає з гаслами "Москва, уходи!" та "Путин зассал!", то як нам не підтримати таких людей?)"Путин зассал!". Відео Радіо Свобода

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Сергей Папков _ 13.07.2020 11:16
IP: 93.73.23.---
"То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин? Висловити стурбованість через події у Хабаровську. Застерегти від переслідувань етнічних українців. Вимагати більшої автономії для цілого краю. Десь тролити, десь грати на слабкостях, десь підтримувати протести. Це ж і є елементами гібридної війни" (Братущак)

А дійсно, чому б? На будь-якій війні і обороняються, і атакують – це елементи тактики, спрямовані на досягнення стратегічної мети – перемоги. То може вже Україні настав час потроху і атакувати, а не лише оборонятися, як ми робимо всі останні 4 роки?
Grenader45 _ 12.07.2020 20:12
IP: 77.123.93.---
...) Братущакова ІПсО "Не займайте ПОПа і ПЕС із ним".
Але якось куцо, Льоха. Що ж ти про одну Закитайщину то? Мало того, що "Зелений Клин" звучить компліментарно до сучасних українських реалій)), то ще і ні слова про "Жовтий Клин" (Поволжя), "Малиновий Клин" (Кубань), "Сірий Клин" (Сибір і Казахстан)... Чим не вгодили тобі українці цих регіонів?)) Часу мало вникати в деталі, Льоха?)).
А це, типу "потужна" під_обка? "То чому б офіційним особам України не нагадати Кремлю про Зелений Клин?" Авжеж!)) Порох то, по п'ять раз на дню із року в рік нагадував Пукіну про "Зелений клин" по телефону, правда?) Скоро Деркач виложить записи і всі утруться.)
Повторюсь: маніпулятор з тебе, Братущак, як з лайна куля.
Log Log _ 12.07.2020 18:15
IP: 128.124.220.---
Иван Новак:
"І ось та територія за 9000 км від України позначена як "Державна колонія України". Вона більш відома як "Республіка Зелений Клин"".

Н-да, какие только чудеса не найдешь на глобусе Украины...
Семижопов 2.0, постеснялся бы демонстрировать своё невежество.
Но что возмёшь жителя ЭРЕФИИ с совковым менталитетом.
Ясное дело, для Вас авторитетом является пигмей из бункера,
который врёт не краснея.
ONLINE
Корупція1386 Зеленський50 Україна та Європа1109 Уряд реформ416 Донбас22
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter