6 серпня 2020, 01:39

"Кат Майдану". Особиста історія про зашквар Зеленського – Татарова

Це був вересень 2014-го. Тоді я поїхав у рідний Херсон готувати сюжет про готовність міста відбивати потенційну атаку росіян з Криму. І так вийшло, що це співпало з історією призначення Татарова в Херсонську ОДА.

Нагадаю, тоді я працював журналістом 5 каналу. Це важливий момент)

Отже, я дізнався, що голова ОДА (такий собі місцевий чувачок Путілов) буде на якомусь заході якраз в той день, коли я буду в Херсоні. І саме цей Путілов (формально) призначав Татарова своїм замом.

Ще один відступ. Є в мене така риса професійна. У спілкувані з мудаками дати зрозуміти, що вони – мудаки. Але коректно, без прямих образ. Це мудаків ще більше зачіпає)

Так вийшло і з цим Путіловим. Він традиційно для високого чиновника регіонального маштабу почав забивати баки. Татаров виконує завдання в АТО і все таке.

Ну а потім був той момент, коли мудак мав зрозуміти, що він мудак. Цей момент є на відео.ДИВІТЬСЯ: "Кат Майдану". Плюнули в обличчя МайдануДалі найцікавіше.

5 канал. Власник – президент. Голова ОДА – його ставленик. Татаров по суті також. Ніби має бути все чікі-пікі. А тут цього Путілова журналіст 5-го мудаком виставляє.

Коротше, зателефонував цей Путілов "комунада". Прямо в Адміністрацію президента. Там в той час багато працівників були учорашніми моїми колегами по 5-му. І ось один з цих колишніх вирішив зателефонувати мені. Типу, фіга я на Путілова наїжджаю. Цікава була розмова.

Далі була вже ініційована мною розмова з іншим працівником АП. Загальний тон: "ви там уху з'їли телефонувати журналістам і розповідати, як треба працювати".

У підсумку. Вийшов цей Путілов зі "своїм" Татаровим у моєму сюжеті у всій красі. "Кат Майдану", проросійський чувак, якого в Херсоні могли допустити до секретної інформації про оборону області.Ну а далі історія відома.

Кадрова політика – одна з головних проблем Порошенка, яка його ж і згубила.

Ну що ж, пане Зеленський, велка ту клаб...

powered by lun.ua

"Халва". Як нам обіцяли вакцину

Вам яка "халва" солодша? Просто кілька заголовків новин, що нам обіцяли по вакцині останніми місяцями. І просто факт: на сьогодні 5 українців отримали дві дози вакцини...

Чорти чи янголи? Хто формує команду Зеленського

Очистити команду від засланих козачків. Хоче Зеленський, який з самого початку мав привести до влади команду мрії. То хто в цій Зе-команді янголів може бути чортом? І чомі ці янголи Зеленського все більше схожі на чортів, яких не можуть чи не хочуть позбутися...

Кличко погрожує киянам

Кличко заразився коронавірусом? Чи то він просто, як кажуть, "нюх втратив"? Погрожує киянам зупинити транспорт. З якого такого дива він перекладає відповідальність за натовпи у транспорті на киян? Він майже 7 років – мер, і увесь цей час у громадському транспорті Києва були натовпи...

Порошенко чи "АСАВ"? Хто організував "штурм" Банкової

Вину за "штурм" на Банковій влада одразу поклала на Порошенка. Але "хулаганами з Банкової" назвали інших. Ким же є ті, хто організував "пекельний двіж"? Чому написи "АСАВ" та свастика для них – традиційні атрибути (хоч сватику на будівлі Офісу президента могли домалювати і невідомі провокатори)...

"Мочите этих козлов". СБУ прийде за Ахметовим?

"Мочите этих козлов". Фраза, яка мені найбільше запам'яталася з засідання Ради 9-річної давнини. Тоді ратифікували харківськиі угоди, дозволили російському флоту і надалі залишатися в Криму...

Кума Путіна. Кому варто боятися Оксани Марченко

7 років українців лякають Путіним і кумом Путіна. Тепер з'явилася ще одна страшилка – кума Путіна. Оксана Марченко пішла в політику. Медведчуківські "експерти" на Ютуб каналх переконують, що Марченко буде конкурувати із самим Зеленським...