Олексій Братущак журналіст

"Буду відвертим". Пане Зеленський, ви взагалі про що і про кого?

09 серпня 2020, 00:09

"Буду відвертим". Такий початок останнього ФБ-посту Зеленського виглядав обнадійливо. Я одразу налаштувався на мега-викриття.

От зараз нарешті наш президент все і всіх розкладе по полицях. Ну, як відомий "слуга народу" Голобородько на початку відповідного серіалу.Так "відверто" виглядало у ГолобородькаАле з кожним реченням ФБ-посту Зеленського моя надія згасала. Я все ніяк не міг зрозуміти: про що і про кого у своєму відвертому пості пише президент? Ну хоч натяк, ну хоч на когось із тих п*****сів, про яких відверто говорив Зеленський-Голобородько. Так же ж ні.

Просто якийсь набір географічних назв країн: США, Україна, США.

Коли ж я дочитав до "громадянам України слід утримуватися від діяльності, пов'язаної з виборами у США", то я нарешті зрозумів, про кого цей відвертий пост Зеленського. Це ж про мого сусіда дядь Колю.

Він як нап'ється, то кожного ранку починає щось там про Трампа та "соросят" кричати.

Хоча, звідки Зеленський може знати про алкоспічи дядь Колі? То, скоріше, у Зеленського є свій подібний сусід. Умовний "дядь Вася". І щось мені підказує, що цей "дядь Вася" ще й далекобійник.

Бо відверто Зеленський може хіба що про далекобійників говорити. І хіба що їхні прізвища Жваніченко та Деркаченко відверто називати. На інших його "відвертість" не розповсюджується.

А от нам би хоч на один тиждень "Василя Голобородька" на місце Зеленського відправити. От тоді б ми нарешті побачили і почули справжню відвертість.

Він би влаштував! "Кортежі – на фіг, пільги – на фіг, дачі – на фіг"!

Тільки от за вивчення історії у школі трохи хвилююсь. Бо після ротації вчитель-президент Голобородько всіх би фігами обкладав, а Зеленський учням жодного прізвища в історії країн США та України не зміг би назвати. Бо хоч і не лох, а образити конкретних людей сцикотно...

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Володимир Войтко _ 09.08.2020 18:18
IP: 91.124.119.---
Президент хороший, як говорив Лукашенко. Просто в офісі президента є такі упирі, які надають секретні плівки Деркачу. А президент не може їх вирахувати.
Log Log _ 09.08.2020 17:40
IP: 46.133.48.---
Влад Дорошенко:
Не вступайте у діалог з Воронезьким ідіотом Егор Шконда.
Розумово відстале не знає рідної російської, бо ніколи не читало книжок.
Намагається загримуватися українцем, але ні у чому не розуміється.
Маячня дегенерата з інтелектом чотирирічної дитини.
Nadya Bombushkar _ 09.08.2020 16:26
IP: 213.174.21.---
Зеленський – бездарний президент! Він не має ні вміння, ні бажання для проведення реформ! Основна риса його президенства – некомпетентність!
Oleh Lychak _ 09.08.2020 15:43
IP: 178.93.154.---
А чого ще чекати від пархатої гниди? Тільки БРЕХНЯ – ото і є їхня зброя.
Влад Дорошенко _ 09.08.2020 13:55
IP: 94.158.95.---
Цей фрагмент "Слуга народу" треба прокручувати перед кожним засіданням Верховної Ради, бажано і в новинах перед інформацією з Офісу Президента.
В ньому є енергетика правди і щирості,
а ще він відповідає, як уявленню народу про сучасну владу, так і реальній дійсності, що свого часу досконало розуміла людина, що є головним героєм цього фрагменту і яка показала бажання саме народу і служити.
Добре, що є такі щирі фрагмети, які варто регулярно нагадувати за будь-якого президенства, поки вони не втратять актуальності.
Здається, в деякій країні Улоф Пальме дійсно їздив на роботу на велосипеді?
Alex Kovtun _ 09.08.2020 12:05
IP: 91.199.93.---
Более правдоподобная версия, что обнародование пленок спецоперация, только не ФСБ, а порошенко. Запись делал порошенко, потом, чтобы понравиться Трампу передал записи через Луценко Джулиани, а уже тот передал их Деркачу для обнародования. Генерал Смешко единственный из политиков кто потребовал возбудить дело об утечки информации из офиса порошенко. Больше никто. Все и так все знают. Дело не расследуют) А разведка сделала заявлене, но а что им ещё остается? Обратите внимание, ни президент, ни госдеп, ни генеральный прокурор, а какая то разведка которая не имеет собственно никаких политических полномочий
Но не ожидайте никаких публикаций про это это от "честного" "журналиста" Боатущака.)
Віктор Совщак _ 09.08.2020 11:27
IP: 188.163.12.---
...Це ж про мого сусіда дядь Колю... Брату...щак Я Сов...щак... Тобто майже брати... От як " брату" скажу (раніше теж казав)... Ти "брате" не дурний і добре все розумієш... Тоді що, гроші закінчилися чи обмаль...Розясню... Світова політика це не справа дяді Миколи... До речі, не памятає такого... Але не важливо... Світова політика це як мінімум Смешко, Грищенко, Фесенко. Телешун і їм подібні... Ну вже не кажу про світових лідерів, ...Ну і наших державних мужів...Те, що вони кажуть там, де необхідно казати... Наприклад, на давоському форумі... "Братане" ну не будь таким жадним -всі гроші не заробиш... А от "по морді" можна отримати... І мені, від чистого серця, не хотілося б цього...
Alex Kovtun _ 09.08.2020 09:10
IP: 91.199.93.---
Дык, а чё там на тех пленках Деркача? О чем признался Жвания? Там про Украину, преступления порошнко ничего не было? Скажите, пожалуйста, откровенно или за это не заплатили?.
Grenader45 _ 09.08.2020 00:58
IP: 77.123.93.---
"Я одразу налаштувався на мега-викриття."

Льоха, ти такий дотепний, як у твого батька діти.
Іди..., ні не туди де тобі саме місце, а на цензор. Та почитай такого собі "дядь Васю" Рибнікова, і зрозумієш, шо людині не дарма платять за те, за що з тебе треба вираховувати.
Ти, бідото, аж зі штанців пробуєш вискочити аби вгодити відомо кому, при цьому не розуміючи, що твоя "стеля" – це роль і місце "Табакі" (ти "журналіст", ти знаєш)).
Думаю тобі природно, органічно і комфортно у цій іпостасі.
ПиСи. Ти вже набив пику Муждабаєву?)) Відомо за що. Чи сцикотно?...
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter