Олексій Братущак журналіст

У сусідньому купе знову гвалтують жінку. Чому Україна ховається за дверима?

11 серпня 2020, 12:14

Нещодавно ми обурювалися, як в потязі гвалтівник побив жінку. У вагоні не знайшлося тих, хто б їй. Ніхто в усьому вагоні не відчинив двері, не зупинив злочинця.

"Найгірше те, що ніхто не зреагував", – згадувала пізніше постраждала.

Так от той вагон сьогодні – це наша планета. У сусідньому купе озвірилий рецедивіст б'є та гвалтує жінку – Білорусь. А що робимо ми?

У Білорусі йде силове захоплення влади. Реакція України неадекватна.

Лукашенко не просто програв вибори. Він відторгнений власним народом.


Диктатор втратив зв'язок з реальністю. І спустив на людей силовиків. Калічити усіх, хто вже не в змозі терпіти "бацьку".

"Перемога" Лукашенка на виборах гартується не підрахованими бюлетенями. А кийками та гранатами підконтрольних "чорних та зелених чоловічків".

Ще вчора можна було висловлювати стурбованість та занепокоєння. Сьогодні цього вже замало.

Потрібна чесна оцінка того, що коїть "останній в Європі диктатор". Ми бачимо цю оцінку у західних політиків. Але не бачимо у своїх українських.

Від "старих" політиків ми цього і не побачимо. 26 років вони залишалися у теплих стосунках з диктатором. Комусь це було вигідно, комусь приємно. Вони на словах говорили нам про свободи і права людини, а ментально були однодумцями Лукашенка, захоплювалися "порядками" в Білорусі.

"Нові" політики довгої історії стосунків з Лукашенком не мають. Партія влади не має якихось таємних зобов'язань перед диктатором. Але і вони ховаються за формулюванням "підтримуємо позицію президента Зеленського". Як були "політичними ніхто", так і залишилися...

Лише одиниці з політичного класу України намагаються давати відповідну оцінку диктатору. А є й такі, хто захоплюється і відкрито підтримує Лукашенка...

Відмовчуватися сьогодні – це злочин. Злочин перед окремими людьми з сусіднього купе, сусідньої країни, злочин перед людством. Мовчати, коли калічать сусідів – це бути мовчазним співучасником злочину.

Сьогодні наша держава поводиться по відношенню до жінок, чоловіків та дітей Білорусі так само, як пасажири потягу, в якому гвалтівник бив жінку. Керівники країни відмовчуються за закритими дверима. Ховаються за формулюваннями "самі розберуться, не наша справа".

Наша.

Президент має негайно скликати РНБО. Верховна Рада зібратися на позачергове засідання.

Відкрити двері білоруській родині не складно. Складно потім пояснити своїм дітям, чому ти ховався за тими дверима, коли гвалітвник калічив людей.
Фото Misha Friedman

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Max Mykhaylenko _ 12.08.2020 18:34
IP: 31.134.105.---
Зелений нікчема боїться геть усього, чекати від нього чогось немає ані сенсу, ані потреби.
Нашихбють _ 12.08.2020 12:28
IP: 95.164.45.---
Іноді слухаєш особу, і складається хибне враження що вона розумна та адекватна,але не так стається як гадається.

Тому що, насамперед потрібно писакам, а також депутутатам-вискочкам, іншим губошльопам "пояснити своїм дітям, чому ти ховався за тими дверима" коли варвари та крадії грабували та знищували рідну Україну, зокрема промисловість, сільське господарство, інфраструктуру тощо, а також, чому ці злочини відбуваються по сьгоднішній день, а злочинці не покарані?

Лукашенку, на відміну від наших негідників, є що оставитьи нащадкам Білорусі, факти уперта річ. Спочатка наведи лад в своєму домі, а потім можеж лізти з порадами до сусідів.
Log Log _ 12.08.2020 10:48
IP: 46.133.168.---
Егор Шконда – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Обладатель трёх самолётов, тридцати яхт, трёхсот автомобилей.
Только сосиски никогда в магазине не покупал, пишет "сосисЬка".
Слабоумный за полсотни лет не выучил родного языка.
Хвалится, что работает в школе, но в любой школе от третьеклассника до директора
по полу будут кататься со смеху, если почитают все его "почему то", "из за",
"пособников ненцев", "за чем", "сосиська", ""Цеймах", "Бендера",
"Синкевич", прохоботы". Дегенерат в жизни книги в руках не держал.
Пукает в церкви за копейку от Пригожина.
Log Log _ 11.08.2020 21:51
IP: 128.124.93.---
Егор Шконда – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
почему то
Не "мля", а тля одноклеточная. Ты за полвека родной язык не выучил,
а лезешь в другую страну... Ты шести слов за свою жизнь не прочитал,
а не шесть томов.
Пошел вон, в задницу Путлера из которой вылез.
Grenader45 _ 11.08.2020 19:59
IP: 77.123.93.---
wed
Сподобалась барвна репліка...
...) не сподобалось словосполучення "барвна репліка" і взагалі увесь "потік свідомості", що за нею полився.
все ж безнадійний бот, шкода... бо навіть з часом не показуєш якісь проблиски свідомісті (збережена авторська орфографія)) та елементи логіки... навіть через кілька місяців ти не почнеш робити самостійні висновки, оскільки обмежений клановими рамками, і не навчишся пов"язувати їх між собою і будувати вірогідні гіпотези).
Навіть не пробуй осмислити глибину сарказму і, тим більше, оцінювати з точки зору естетики цей пост. Тому що – не дано.)) Адью, бот.
wed _ 11.08.2020 18:31
IP: 83.5.165.---
Єдине, що дивує в позиції Литви – що вони захищають (вже майже очевидно) рос. агентку Ціхановську. Від неї вже мало що залежить (втекла, кинувши напризволяще своїх прихильників). Її репутацію навпаки слід всіляко підважувати, а не підтримувати... але сподіваюся, що вони швидко розберуться.
wed _ 11.08.2020 18:23
IP: 83.5.165.---
Grenader45

Сподобалась барвна репліка, хоч не погоджуюсь – Лука стільки помилок за день наробив, що те, що було зваженою позицією вчора, сьогодні вже стає позицією "моя хата скраю".

Тим більше, що страйк справді дає як і шанси на перемогу (при достатньому масштабі, але його схоже досягнуть швидко), так і шанси на (надмірне з точки зору Москви) затягування внутрішнього конфлікту в Білорусі. Тобто дає шанси на те, що московитам доведеться боротися з іншими серйозними гравцями за вплив на протести, і свій контроль над ними вони можуть втратити швидко...

Хоч ясно, повна совковість білорусів робить аналогії (навіть) з Україною дуже химерними і ненадійними.
Log Log _ 11.08.2020 18:22
IP: 46.133.176.---
Alex Kovtun:
собление.
А чому не "соблЯдение"?
Обуховський Семижопов, в Україні державна мова українська, і якщо вже
звертаєтесь так офіційно, то, будь ласка, на державній.
wed _ 11.08.2020 18:15
IP: 83.5.165.---
Імхо, природня реакція від Братущака.
Можна сперечатися, як саме має реагувати Україна... але реагувати якось має.

Бо Лукашенко діє не тільки негуманно, але й невміло! Скоріш за все, моск. спецслужбам вдалося його переконати у його всесильності (або перенесений коронавірус на мозок все ж впливає), і він допустив кілька значних помилок – стараючись проявити силу, він надмірно розтягнув свій ОМОН і створив передумови для того, щоб їх регулярно ганяли чи били... тобто явно виявив межі своїх можливостей і показав, як з ним боротися. Надмірно жорсткі розгони...

Це дало поштовх до масового страйку, який справді може його скинути.

Тобто тепер в України появляються додаткові аргументи, щоб не ставити нічого суттєвого на перемогу (вже майже) токсичного диктатора.

Вчора була добра ініціатива спільної позиції та дій Польщі, Литви та України – ці країни об"єднують як і цінності, так і політичні інтереси. Варто цього триматися і діяти разом.
Grenader45 _ 11.08.2020 14:48
IP: 77.123.93.---
Льоха, твої яскраві, масштабні аналогії звичайно вражають твої ж гіпертрофовані амбіції, але рекомендую ще більш розширити твої вузьколобі горизонти.
Заглянь не тільки у сусіднє купе, пройди тамбури і перевір сусідні вагони на предмет: "тутай нікого не гвалтують, а то я допоможу". Більш того, перевір вагон ресторан – там подекуди такі оргії...Ну ти в курсі.)
Далі рекомендую встромити писок до локомотива і поспитати у машиніста чи йому не пофіг, що твориться у потязі. Ну і завершити невеличким сабантуєм з начальником потяга та незакомплексованими провідницями, підсумовуючи результати своєї суворої інспекції.
Вилізай з купе, Льоха. На світі стільки потягів, жінок і гвалтівників, а "бетменів", на зразок тебе – ніц нема.))
Alex Kovtun _ 11.08.2020 13:52
IP: 91.199.93.---
Уважаемая Украинская правда! Вы уж как-то конролируйте собление законодательства Вашими авторами.
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter