Олексій Братущак журналіст

А слабо "друзям Зеленського" покарати "друга Ахметова"?

14 вересня 2020, 22:43

Є такий міністр охорони здоров'я пан Степанов. Назвемо його умовно "друг Зеленського".

Днями він обурився, як святкували день міста в Одесі.

А потім – як святкували день міста в Дніпрі.

Що зібралися тисячі людей і не дотримувалися правил карантину. Степанов навіть нагадав, що маштабні концерти нині взагалі заборонені.ЧИТАЙТЕ: Степанова обурило святкування дня Одеси: Це за межею здорового глуздуА ще є "друзі Зеленського" у правоохоронних органах. І ось вони повідомили президенту, що порушили кримінальні провадження за ці концерти. Організаторам святкування світить штраф у 170 тисяч гривень.

Коротше, "друзі Зеленського" вважають, що політичні опоненти Зеленського у Дніпрі та Одесі мають відповідати "за всією суворістю закону".ЧИТАЙТЕ: "Бенкет під час чуми": Степанов обурений масштабним святкуванням дня міста у ДніпріА тепер давайте згадаємо "друга Ахметова". Бориса Колеснікова.

Між святкуваннями в Одесі та Дніпрі відбулося таке саме святкування дня міста Костянтинівка у Донецькій області. Там свято було "за підтримки фонду Колеснікова". Виступали Могилевська та Полякова.ДИВІТЬСЯ: "Фонд Колеснікова" підтримав концерт у КостянтинівціАле "друзі Зеленського" порушень у Костянтинівці не помітили. От взагалі. Ані пари з вуст.Фото з Facebook Бориса КолесніковаЯк же так? "Друзі Зеленського" сповідують подвійні стандарти?

Чи там працює принцип "друг мого друга"?

Чи просто не всі у Зеленського "не лохі", щоб висловити обурення на адресу "друга Ахметова"?

powered by lun.ua
Коментарі — 0
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter