23 жовтня 2020, 12:10

Як Шарій з Медведчуком порширюють фейки про ''російську вакцину''

Шарій в парі з Медведчуком поширюють фейки. Цього разу про так звану "російську вакцину".Виявляти фейки – це як вирішувати якесь математичне завдання. Це може бути легко. Може бути складно. А може бути красиво. Пам'ятаю ще зі школи.

Так от, медведчуківці поширюють банальні фейки. Які викриваються за лічені хвилини, а то й секунди. У кілька кліків. Вони справжні бездарі з дезінформації. Але вдають з себе розумників, напевно, думають, що "красавчікі". Так філіграно промивають мізки. Ні. Роблять усе тупо.

Уже більше 2 тижнів медведчуківські політики та "експерти" ведуть в проросійських медіа кампанію з дезінформації щодо "російської вакцини". Грають на страхах українців щодо коронавірусу. Представляють цю "вакцину" єдиним рятувальним колом.

Це вже друга кампанія з дезінформації, яку вони проводять на фоні пандемії. Навесні українців лякали "таємними біохімічними лабораторіями США". І ось тепер Інститут масової інформації дослідив фейки та маніпуляції щодо "російської вакцини".ЧИТАЙТЕ: Дослідження ІМІ: Медведчук та Шарій. Кампанія фейків про "російську вакцину"Тепер кампанію з дезінформації використовують у виборчих цілях. "Влада не піклується про народ, не просить Путіна надати "вакцину", тому оберіть нас, і "російська вакцина" буде в країні вже завтра". Ага.

Проколюються колаборанти на дрібницях. У них елементарно не складається 2+2. Слухаєш Медведчука, рахуєш, і виявляєш: сама росія не може забезпечити своєю "вакциною" внутрішні потреби до кінця 2021-го. Їм би (росіянам) свої проблеми якось порєшать.

Росія входить у 5-ку країн з найбільшою кількістю заражених, щоденні випадки виявлення хворих – утричі більші, ніж в Україні, а померлих за весь час пандемії – у 4 рази більше. На цьому фоні масова вакцинація росіян досі не почалася.

Ба більше, так звана "російська вакцина" не пройшла усіх необхідних етапів дослідження, тож не може вважатися такою, що є безпечною. Навіть у самій Росії лікарі не поспішають довіряти цій вакцині.

І от зі всім цим в Україні знаходяться колаборанти, які розповідають, що треба просто попросити у Путіна, і він врятує Україну від коронавіруса. Ага.

І от що дивно. Десятки медведчуківців розповідають про "російську вакцину", а ніхто з них слідом за Медведчуком нею не скористався. Одна справа бреха про неї українцям, а інша – вколоти той шмурдяк собі. Я б теж не ризикнув скористатися цієї "вакциною", яка не пройшла всіх необхідних досліджень, і тому невідомо її справжня дія на організм людини.

Та й сам Медведчук зробив лише заяву без жодних доказів, що таки отримав щеплення від коронавірусу. Не виключає, що він і Путіну збрехав, що скористався "російською вакциною".

powered by lun.ua

"Эта любовь"? Ахметов просуває Гройсмана в прем'єри

Цими днями в повітрі літає Купідон. І якось з хмаринок влучає в самі серця. Ось і в Ахметова влучив. Здається, через це у олігарха склалися стосунки з двома експрем'єрами Яценюком та Гройсманом...

"Страна" випередила російських пропагандистів у маніпуляціх на темі мови

Люблю графіки з цифірками. Вони спростовують будь яку брехню. От є якесь медіа в Україні, яке переконує: нє-нє, ми нє такіє, ми – не проросійське медіа, ми – українські журналісти! А потім Інститут масової інформації проводить дослідження, і випливають цифірки, які показують: та вони навіть гірші за російські медіа...

"Подарунок" Зеленському. Медведчук, Порошенко та маргінали шатають "тарифний майдан"

Завтра у Зеленського День народження. І йому готують "подарунок" – протестну акцію. "Тарифний майдан". Уже три тижні по різним містам та містечкам тривають протести...

Шарій приховує це від партійців

Я кілька діб провів в інформаційній "бульбашці" прихильників Шарія. Куди більшість не потрапляє. А тому не знає, що відбувається в середовищі шаріївців...

Наш сайт заблокували в Росії

Наш сайт заблокували в Росії. На вимогу Генпрокуратури РФ. Бо Інститут масової інформації поширює "заклики до масових безладів, ведення екстремістської діяльності"...

Путін із ''Шаріте''

Побачив це фото з пресконференції Путіна. Стало цікаво. Чому це він не в залі, а на екрані? Поцікавився. Кілька висновків. Від менш важливого до більш важливого...