Олексій Братущак журналіст

"Усі проти Зеленського". Як Порошенко, Тимошенко, Медведчук та Разумков використовують кризу

09 листопада 2020, 16:38

Минає другий тиждень політично-конституційної кризи. Депутати водять козу у Раді: реєструють все нові і нові законопроекти, обмінюються гучними заявами та звинуваченнями, але не спроможні ухвалити жодного рішення.

Пауза затягнулася до непристойного. І вказує вона на ігнор в першу чергу Володимира Зеленського.

Більш детально про це у відео:Відкрито проти президента грають не лише Порошенко, Медведчук та Тимошенко. Фрондою пішов і "свій" Разумков. Чим роздратував Зеленського.

Відкрито президент спікера не звинувачує. Але поза очі вірні Зеленському кажуть: на настуні парламентські Разумков піде окремою колоною, у нього буде вся "вата" з фракції "слуг".

Щодо інших парламентських лідерів.

Показово, що Порошенко та Тимошенко в конституційній кризі багато говорять про Зеленського. А от про роль Медведчука – ані пари з вуст.

Якось "порохоботи" накидували Зеленському, що він не згадує у своїх промовах Путіна. Здається, цю "хворобу" підхопив і Порошенко. Тільки він не вимовляє прізвище кума Путіна.

Тимошенко взагалі так "нє палєвно" під шумок кризи хоче не лише ринок заемлі скасувати, а й підіграти Ахметову. Якось непомітно пройшла подія – ще одне звернення тимошенківців та ахметівців до Конституційного суду щодо НКРЕКП. Ця держструктура заважає олігарху на енергоринку. От руками нардепів та суддів вкотре хочуть прибрати цю перешкоду.

І на цьому фоні послідовність демонструють лише медведчуківці. Вони прямо і відверто говорять, що хочуть через КСУ скасувати усі досягнення реформ. "Отряды Путина" працюють як на послаблення Зеленського, так і країни в цілому.

А що рядові депутати? Показово збирають підписи під законопроектами, розписують ручки на різних папірцях.

Можна говорити не лише про конституційну кризу. А й кризу відносин президента і парламенту.

Подібні історії були і у його попередників. У Ющенка – з парламентською більшістю регіоналів. Тоді Раду відправили на дострокові вибори.

У Кучми – з комуністичною більшістю. Тоді президенту влаштували виїзне засідання парламенту зі зміною керівництва.

Та й Кравчук був у конфлікті з депутатами. Тоді на дострокові пішла і Рада, і президент.

Коротше, після Конституційного суду Зеленському треба щось вирішувати і з Радою...

powered by lun.ua
Коментарі — 14
Пётр Днепровский _ 11.11.2020 02:34
IP: 91.243.213.---
Wesyl Blatt:
Старі політики 😍 набридли Україні
– не варто обирати за критерієм "старий-новий",а правильно обирати за критерієм "гарний-поганий; досвічени-неук; чесний-нечесний".У олігархів (з України,та у міжнародних корпорацій) є безліч "нових соросят, які ладні продати Україну будь-кому, хоч Росії,хоч євреям,хоч Китаю, якому продали "Мотор Січ"". Гасло "давай нових" олігархічні ЗМІ підсовують "примітивним людям,які ледве вчилися в школі".***На кожних виборах висувають "нового Тигіпка та Яценюка" (президентські вибори-2010),на виборах-2014 "нового Кличка та Самопоміч", на виборах-2019 "нових Зеленського,Вакарчука,Шарія". Але усі ці "нові" швидко провалюються,і тоді олігархи дають "нових,які ще гірші".***Обрана в 2014 Верховна Рада була "найновішою з попередніх",обрана в 2019 Верховна Рада стала "новою на 80%",але ці ради виявилися слабкими з їх "реформою Супрун" тощо.Якщо вам доведеться оперувати апендицит,то оберете наймолодшого лікаря?
Пётр Днепровский _ 11.11.2020 02:31
IP: 91.243.213.---
Wesyl Blatt: Старі політики 😍 набридли Україні
– тільки тупарі обирають за критерієм "старий-новий",а адекватні обирають за критерієм "гарний-поганий; досвічени-неук; чесний-нечесний".У олігархів (з України,та у міжнародних корпорацій) є безліч "нових соросят, які ладні продати Україну будь-кому, хоч Росії,хоч євреям,хоч Китаю, якому продали "Мотор Січ"". Гасло "давай нових" олігархічні ЗМІ підсовують "примітивним людям,які ледве вчилися в школі".***На кожних виборах висувають "нового Тигіпка та Яценюка" (президентські вибори-2010),на виборах-2014 "нового Кличка та Самопоміч", на виборах-2019 "нових Зеленського,Вакарчука,Шарія". Але усі ці "нові" швидко провалюються,і тоді олігархи дають "нових,які ще гірші".***Обрана в 2014 Верховна Рада була "найновішою з попередніх",обрана в 2019 Верховна Рада стала "новою на 80%",але ці ради виявилися слабкими з їх "реформою Супрун" тощо.Якщо вам доведеться оперувати апендицит,то оберете наймолодшого лікаря?
Wesyl Blatt _ 10.11.2020 20:10
IP: 62.149.29.---
Старі політики 😍 набридли Україні
Віктор Совщак _ 10.11.2020 15:20
IP: 188.163.12.---
Пётр Днепровский:
Ви добре потрудилися, пишучи...Але... читайте мої дописи уважно...Там же написано; "Віповідь дайте не "загалом", типу все буде добре і всмі буде комунізм, а конкретно: хто, скільки і т.п." Ви ж все і про всіх... Це не відповідь. Вибачте
Пётр Днепровский _ 10.11.2020 03:12
IP: 46.98.141.---
Віктор Совщак: В травні-2016 заступник голови СБУ Трепак передав в НАБУ "гросбухи Партії регіонів" в яких стояли підписи за видачу 2 млрд дол (млрд!!) за 2007-2012 роки на політичну діяльність, насамперед проти Юлії Тимошенко. Зеленський відзняв 196 серій брехливого серіалу "Сказочная Русь", де виставляв Тимошенко в карикатурному світлі. Але справжня Тимошенко не із Зе-серіалів – тільки вона швидко підвищувала зарплати-пенсії-стипендії, тільки вона повернтала Україні колосальні об'єкти (в квітні-2008 повернула нафтогазовий шельф Чорного моря, який в квітні-2007 вкрали Ющ-Янук для Фирташа-Ахметова); і "газову кризу січня-2009" організували Ющенко-Фірташ,
Тому відповідь очевидна – Тимошенко є найбільш послідовним проукраїнським політиком, який вміє толерантно, але твердо керувати Україною.
Є ще Тягнибок та Білецький; але Тягнибок на през виборах-2010 на догоду "соросятам" був в кампанії "Проти всіх", ця кампанія привела до влади Януковича. А БІлецький інколи плутається.
Пётр Днепровский _ 10.11.2020 03:05
IP: 46.98.141.---
Віктор Совщак:
Я вам відповім. Людина обирає ту владу, яка відповідає її розумову рівню, а також тому наскільки ця людина брехлива чи проплачена.
Більшість населення України це "трієчники, яким важко давалося навчання навіть в школі", вони не мають знань та розуму, щоб обрати владу – і це ми бачимо за результатами "30-річного занепаду України". Тож сподіваюсь, що ви не "трієчник".Це була передмова, а тепер по суті.
В Україні існує три політичних течії: проукраїнська, проросійська, соросята. Дві останні прагнуть гнобити Україну в інтересах або Росії, або "світових корпорацій та частини єврейства". Проросійську відразу викреслюємо, як непридатну. Соросята це Зе (а також С-Лещенко,Бігус,Майкл Щур, Вересень,Ганапольський, Гордон,Шустер,Портніков,Кость Бондаренко,Шабунін) – це типові соросята, вони хочуть продати Україну на користь Заходу. Порошенко – напів соросьонок (він "за" продаж землі,підприємств,"за" розвал армії – Україна за його влади перестала випускати нові танки,
Олег Гехтман _ 09.11.2020 22:20
IP: 87.133.142.---
Сказочный долбоёб, – этот мальчик Лёша Братущак! Даже за грязное, дармовое бабло ничего толкового состряпать не может!
Віктор Совщак _ 09.11.2020 21:53
IP: 188.163.12.---
Alexander Vasilevsky:
Наскільки мені відомо життя може закінчитися і закінчується у конкретної людини, а люди (загалом) продовжують жити... До Вас питання, а як будемо жити без "клоуніві" і ХТО бкде ккерувати в державі...Віповідь дайте не "загалом", типу все буде добре і всі буде комунізм, а конкретно: хто, скільик і т.п. Ну і порявняємо Вашу п рспективу з сьогоднішнім днем...Чекаю...
Иван Новак _ 09.11.2020 20:38
IP: 185.32.63.---
"І на цьому фоні послідовність демонструють лише медведчуківці. Вони прямо і відверто говорять, що хочуть через КСУ скасувати усі досягнення реформ".

Ржунимагу. Что это за реформы, достижения которых можно скасуваты через КСУ? Можно ли себе представить, чтобы реформы, которые проводились, например, в Китае при Дэн Сяопине, или в Сингапуре при Ли Куан Ю, или даже в той же Польше при Мазовецком, можно было упразднить решением местных судов, пусть даже и конституционных? Конечно, нет – потому что реформы эти были реальными и направлены на то, на что и должны быть направлены реформы: на улучшение жизни населения. А в постмайданной Украине настоящие реформы были заменены их симулякрами в виде создания кучи контролирующихся из-за внешнего контура антикоррупционных органов. И теперь это фуфло украинцам пытаются скормить под видом каких-то опупенных реформаторских достижений Майдана. Ржунимагу – еще раз.
Иван Новак _ 09.11.2020 20:36
IP: 185.32.63.---
Ржунимагу. Что это за реформы, достижения которых можно скасуваты через КСУ? Можно ли себе представить, чтобы реформы, которые проводились, например, в Китае при Дэн Сяопине, или в Сингапуре при Ли Куан Ю, или даже в той же Польше при Мазовецком, можно было упразднить решением местных судов, пусть даже и конституционных? Конечно, нет – потому что реформы эти были реальными и направлены на то, на что и должны быть направлены реформы: на улучшение жизни населения. А в постмайданной Украине настоящие реформы были заменены их симулякрами в виде создания кучи контролирующихся из-за внешнего контура антикоррупционных органов. И теперь это фуфло украинцам пытаются скормить под видом каких-то опупенных реформаторских достижений Майдана. Ржунимагу – еще раз.
Юрий Смирницкий _ 09.11.2020 20:22
IP: 78.27.160.---
Найкраще, що може зробити бубочка – піти з посади.
Alexander Vasilevsky _ 09.11.2020 19:46
IP: 93.73.67.---
Схоже влада клоунів добігає свого логічного кінця
Пётр Днепровский _ 09.11.2020 19:12
IP: 46.98.141.---
"Украинская правда" это всегда "Неукраиснкая брехня", поскольку это соросятинский сайт. Сережа Лещенко уже себя изжил. Авторитетность его близка к нулю.*** А по поводу данной статьи, то автор, видимо, за продажу земли (поскольку за это критикует Тимошенко), и за весь "курс Зеленского", который заключаетс в том, чтобы "под шумок Вечернего квартала" распродать всю Украину: землю, стратегические предприятия; сделать очень дорогой медицину и высшее образование; легализовать проституцию и наркоманию – всё это дела против интересов народа. Поэтому народ прозревает, и скоро будет гнать соросят точно так, как гнал януковича.
Log Log _ 09.11.2020 18:58
IP: 46.133.164.---
Ещенко Юра:
нищите
Новояз от Унитаза.
Русофоб из Воронежской области продолжает издеваться над русским языком.
"Сосиська" безмозглая опять плюхнулась мордой в дерьмо.
Вазелин нагрел?
Украине слава, а тупой скотине позор.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter