21 грудня 2020, 14:49

Путін із ''Шаріте''

Побачив це фото з пресконференції Путіна. Стало цікаво. Чому це він не в залі, а на екрані?Поцікавився. Кілька висновків. Від менш важливого до більш важливого.

1. Вперше за останні роки Путін не провів пряму лінію з народом.

Причина банальна – народу він стає все більш нецікавим. Це демонстрували рейтинги попередніх телеефірів. Дудя в Ютубі дивляться більше, ніж Путіна на телебаченні. То навіщо давати опонентам факти падіння рейтингів вже самого Путіна.

Ну і плюс народ лізить зі своїми проблемами. Це потребує величезних підготовчих ресурсів. Фільтрувати запитання від медійників простіше.

2. Російська вакцина – черговий фуфломіцин.

Великої пресконференції теж не вийшло. По картинці – так. Але реально – ні. Бо Путін сидів у своєму "бункері" в Ново-Огарьово з обмеженою кількістю медійників. А його прессекретар – у Москві з більшою кількістю представників російських медіа. І спілкувалися вони з екраном. Як і ряд інших регіонів. Бо коронакриза.

Але стоп. Це ж президент країни, яка першоювинайшла вакцину від COVID-19! Там вже ніби і масова вакцинація йде. І нам цю "вакцину" парять різні медведчуківці, ніби лише вона нас врятує.

А тут Путін у бункері, боїться вийти до людей. Та якби він мав вакцину, йому б шеплення робили у прямому ефірі. Де ж той "мачо", який з оголеним торсом ловить рибу та вожак стерхів? Усе, нема його. І вакцини російської теж нема.

Хоча він там намагався щось пояснити, що сам ще не вакцинувався. Бо російська "вакцина" розрахована для людей до 60 років. "Я прислушиваюсь к рекомендациям специалистов. И поэтому пока эту вакцину не поставил", – пояснив 68-річний Путін.

Йой! Легше, чувак! Твоєму куму Медвечуку 66, що ж його не попередили, що в такому віці не можна колотися цим шмурдяком?)

Усе просто. Ніякої російської вакцини нема. Є фуфломіцин, який видають за винахід людства.

3. Бункер в Ново-Огарьово – це наче "Шаріте" для Путіна.

Путін майже безвилазно сидить у своєму бункері в Ново-Огарьово. Вкрай рідно виїжджає на якісь заходи. А так – все з бункеру.

І це не лише умовна самоізоляція через коронакризу. Він хворий. Про це вже неодноразово писали. Колись я викладав відео, як у нього "ноги пляшуть" через хворобу.ДИВІТЬСЯ: Ноги Путіна "пляшуть"На пресконференції ноги сховали під столом. Але навіть по рукам видно, що дідусю погано. Плюс постійне кхм-кхм.

Песков може скільки завгодно спростовувати інформацію про серйозну хворобу Путіна. Але сам Путін своєю поведінкою лише підтверджує – погано. А в тоталітарних режимах хворий диктатор – це початок кінця.

І Путін готується. Сьогодні затвердив Госсовет на чолі з собою. Нове утворення після внесення змін до Конституції РФ. Держорган для колишніх президентів.Ново-Огарьово перетворилося на "Шаріте" для дідуся. Там йому ще якось підтримують життєдіяльність. Але кінець буде як у харківського гопа.

На останок. Цікаво, а у нас розробляють якісь сценарії на випадок передчасного відходу Путіна? Як це змінить ситуацію з ООС на Донбасі? Що зміниться по Криму? Ну хоч Медведчука затримають до вильоту його літака?

powered by lun.ua

Нова "людина Ахметова" у Зеленського. Що не так?

Чувак ліворуч від сьогодні працює на Зеленського. Це Ростислав Шурма. Він був одним із ключових менеджерів Ахметова. І цілий ряд фахівців написали, що це – людина Ахметова в команді Зеленського...

Путін готує війну. Усе найважливіше про це

Усе більше розмов та запитань щодо можливості масштабного вторгнення Росії в Україну. Ось тут можна знайти частину відповідей: Американці попереджають про загрозу масштабного наступу Росії на Україну...

"Гордони" майбутнього. Хто є лідерами "антиваксерів"

Хто є лідерами українських антиваксів? Я б їх назвав умовно "гордонами". Так-так, за аналогією з одним улюбленцем головного олігарха країни. Свого часу цей "улюбленець" починав з того, що рекламував та просував різних "віщунів" та "цілителів"...

"Велика цензура" країни мрій Зеленського

Зробів собі таку футболку минулого тижня. Саме готував матеріал hromadske.ua про те, як телеканали один за одним за вказівкою, ой, листом з Банкової видали в ефір піарний фільм про Єрмака і К...

Країна в сматфоні, Рада – "в заборе"

Спікер Разумков обіцяв відкрити для журналістів роботу у кулуарах Ради. А замість цього вигадава нові обмеження. Нагадаю. Під приводом коронавірусу журналістам заборонили працювати у кулуарах Ради...

Росія лякає: "Забьем колышек". Підсумки зустрічі у США

Зустрілися Байден і Зеленський, а палає у Кремлі. Що ж такого сталося у Вашингтоні, чого можуть боятися у Москві? Розбираю у новому випуску "Втемі"...