21 грудня 2020, 14:49

Путін із ''Шаріте''

Побачив це фото з пресконференції Путіна. Стало цікаво. Чому це він не в залі, а на екрані?Поцікавився. Кілька висновків. Від менш важливого до більш важливого.

1. Вперше за останні роки Путін не провів пряму лінію з народом.

Причина банальна – народу він стає все більш нецікавим. Це демонстрували рейтинги попередніх телеефірів. Дудя в Ютубі дивляться більше, ніж Путіна на телебаченні. То навіщо давати опонентам факти падіння рейтингів вже самого Путіна.

Ну і плюс народ лізить зі своїми проблемами. Це потребує величезних підготовчих ресурсів. Фільтрувати запитання від медійників простіше.

2. Російська вакцина – черговий фуфломіцин.

Великої пресконференції теж не вийшло. По картинці – так. Але реально – ні. Бо Путін сидів у своєму "бункері" в Ново-Огарьово з обмеженою кількістю медійників. А його прессекретар – у Москві з більшою кількістю представників російських медіа. І спілкувалися вони з екраном. Як і ряд інших регіонів. Бо коронакриза.

Але стоп. Це ж президент країни, яка першоювинайшла вакцину від COVID-19! Там вже ніби і масова вакцинація йде. І нам цю "вакцину" парять різні медведчуківці, ніби лише вона нас врятує.

А тут Путін у бункері, боїться вийти до людей. Та якби він мав вакцину, йому б шеплення робили у прямому ефірі. Де ж той "мачо", який з оголеним торсом ловить рибу та вожак стерхів? Усе, нема його. І вакцини російської теж нема.

Хоча він там намагався щось пояснити, що сам ще не вакцинувався. Бо російська "вакцина" розрахована для людей до 60 років. "Я прислушиваюсь к рекомендациям специалистов. И поэтому пока эту вакцину не поставил", – пояснив 68-річний Путін.

Йой! Легше, чувак! Твоєму куму Медвечуку 66, що ж його не попередили, що в такому віці не можна колотися цим шмурдяком?)

Усе просто. Ніякої російської вакцини нема. Є фуфломіцин, який видають за винахід людства.

3. Бункер в Ново-Огарьово – це наче "Шаріте" для Путіна.

Путін майже безвилазно сидить у своєму бункері в Ново-Огарьово. Вкрай рідно виїжджає на якісь заходи. А так – все з бункеру.

І це не лише умовна самоізоляція через коронакризу. Він хворий. Про це вже неодноразово писали. Колись я викладав відео, як у нього "ноги пляшуть" через хворобу.ДИВІТЬСЯ: Ноги Путіна "пляшуть"На пресконференції ноги сховали під столом. Але навіть по рукам видно, що дідусю погано. Плюс постійне кхм-кхм.

Песков може скільки завгодно спростовувати інформацію про серйозну хворобу Путіна. Але сам Путін своєю поведінкою лише підтверджує – погано. А в тоталітарних режимах хворий диктатор – це початок кінця.

І Путін готується. Сьогодні затвердив Госсовет на чолі з собою. Нове утворення після внесення змін до Конституції РФ. Держорган для колишніх президентів.Ново-Огарьово перетворилося на "Шаріте" для дідуся. Там йому ще якось підтримують життєдіяльність. Але кінець буде як у харківського гопа.

На останок. Цікаво, а у нас розробляють якісь сценарії на випадок передчасного відходу Путіна? Як це змінить ситуацію з ООС на Донбасі? Що зміниться по Криму? Ну хоч Медведчука затримають до вильоту його літака?

powered by lun.ua

"Эта любовь"? Ахметов просуває Гройсмана в прем'єри

Цими днями в повітрі літає Купідон. І якось з хмаринок влучає в самі серця. Ось і в Ахметова влучив. Здається, через це у олігарха склалися стосунки з двома експрем'єрами Яценюком та Гройсманом...

"Страна" випередила російських пропагандистів у маніпуляціх на темі мови

Люблю графіки з цифірками. Вони спростовують будь яку брехню. От є якесь медіа в Україні, яке переконує: нє-нє, ми нє такіє, ми – не проросійське медіа, ми – українські журналісти! А потім Інститут масової інформації проводить дослідження, і випливають цифірки, які показують: та вони навіть гірші за російські медіа...

"Подарунок" Зеленському. Медведчук, Порошенко та маргінали шатають "тарифний майдан"

Завтра у Зеленського День народження. І йому готують "подарунок" – протестну акцію. "Тарифний майдан". Уже три тижні по різним містам та містечкам тривають протести...

Шарій приховує це від партійців

Я кілька діб провів в інформаційній "бульбашці" прихильників Шарія. Куди більшість не потрапляє. А тому не знає, що відбувається в середовищі шаріївців...

Наш сайт заблокували в Росії

Наш сайт заблокували в Росії. На вимогу Генпрокуратури РФ. Бо Інститут масової інформації поширює "заклики до масових безладів, ведення екстремістської діяльності"...

Путін із ''Шаріте''

Побачив це фото з пресконференції Путіна. Стало цікаво. Чому це він не в залі, а на екрані? Поцікавився. Кілька висновків. Від менш важливого до більш важливого...