11 березня 2021, 18:28

"Мочите этих козлов". СБУ прийде за Ахметовим?

"Мочите этих козлов". Фраза, яка мені найбільше запам'яталася з засідання Ради 9-річної давнини. Тоді ратифікували харківськиі угоди, дозволили російському флоту і надалі залишатися в Криму.

Усе це супроводжувалося бійками. Точніше, побиттям. Проросійські депутати з лав Партії регіонів "мочили" тих депутатів, хто намагався перешкодити по суті повзучій окупації Криму.Тепер СБУ має перевірити, як тоді депутати голосували за ратифікацію харківських угод. Чи не було там держзради.

А голосували цікаво. По суті голосування було сфальсифіковано. Бо було масове кнопкодавство.

А хто ж голосував? Кого можуть запідозрити у держзраді?

Усі одразу згадують спікера Володимира Литвина. Але там були і інші не менш цікаві персонажі.ЧИТАЙТЕ: "Герої 27 квітня"От, напркилад, система зафіксувала, що "за" продовження перебування російського флоту у Криму голосував народний депутат Рінат Леонідович Ахметов. Ага, той самий, який за кілька років на захист Донецька від росіян вмикав гудок. Це ж тепер його має допитати СБУ на предмет держзради. Спочатку як свідка.

Також СБУ має запросити "на чай" Андрія Деркача, якого США вважає російським агентом. 27 квітня 2010-го він теж голосував "за". І Давида Жванію, який останнім часом також просував якісь російські папірці.

А що робити з суддею Конституційного суду Сергієм Головатим? Тоді він був у лавах "регіоналів". Тепер теж під на допит в СБУ?

У Партії регонів було багато охочих допомогти росіянам з флотом в Криму. Як от олігарх столичного маштабу Василь Хмельницький, якого нині представляють як просунутого урбаніста.

Уже тоді "зеленою кнопочкою" відзначився нардеп Святослав Олійник. На останніх місцевих виборах він очолював список "Слуги народу" до Дніпропетровської облради. Що він тепер розкаже про держзраду?

А Сергій Гриневецький, якого Зеленський призначив головою одеської облдержадміністрації? Він також голосував за ратифікацію харківських угод.

І ще. Державна зрада вважається особливо тяжким злочином. Строк давності притягнення до відповідальності – 10 років. Тобто у СБУ є рік.

А для фігурантів потенційної справи про держзраду варто нагадати. Стаття передбачає покарання від 12 до 15 років позбавлення волі та ще й з конфіскацією майна. Але є одна лазівка: якщо особа добровільно зізнається про зв'язок з іноземною державою та ніяких дій не вчиняв. Тобто, "то не я проголосував, то хтось інший моєю карткою голосував" може прокатити)

powered by lun.ua

Ахметова закликали повернутися на Донбас

Ахметову нагадали його ж слова, що його футбольний клуб "Шахтар" має бути на Сході. І не формально мати юридичну адресу у Маріуполі, а й фізично перебувати у місті...

Мендель допоможе Ахметову валити деолігархізацію

Мендель приєднується до "медіаборделю" Ахметова на телеканалі "Україна-24". Там вже прописалися колишні медійники Медведчука, як-то Влащенко та Голованова, ціла група політичних заробітчан на чолі з Яценюком-Гройсманом, ну і "експерти" а-ля Гордон чи Співак...

Шарія кинули всі. Втече до Москви?

У проросійському болоті велика заруба. Чубляться Портнов/Лукаш і Шарій. Ще вчора вони були найліпшими друзями, а сьогодні вже один одного тваринками називають...

"Олігархія". Байден відповів, чому Україна досі не в НАТО

Чому Україна досі не в НАТО? Ось Байдена і запитали по суті про це. Якщо відкинути бла-бла-бла про критерії, то в сухому залишку залишиться корупція та олігархи...

Кейс "Патріот від футболу". Як українцями маніпулювали з футболкою збірної

Це фото просто прєкрасне! Ліворуч – чувак, який не так давно ганяв різних "розбійників". Праворуч – фігурант антикорупційного розслідування НАБУ...

"Страна" – лідер з поширення проросійських наративів

Одним блокуванням каналів Медведчука російська пропаганда не зникла. Медійники та "балакаючі голови" перейшли на канали Наш та Україна-24. А от з онлайн-медіа ситуація наступна...