11 березня 2021, 18:28

"Мочите этих козлов". СБУ прийде за Ахметовим?

"Мочите этих козлов". Фраза, яка мені найбільше запам'яталася з засідання Ради 9-річної давнини. Тоді ратифікували харківськиі угоди, дозволили російському флоту і надалі залишатися в Криму.

Усе це супроводжувалося бійками. Точніше, побиттям. Проросійські депутати з лав Партії регіонів "мочили" тих депутатів, хто намагався перешкодити по суті повзучій окупації Криму.Тепер СБУ має перевірити, як тоді депутати голосували за ратифікацію харківських угод. Чи не було там держзради.

А голосували цікаво. По суті голосування було сфальсифіковано. Бо було масове кнопкодавство.

А хто ж голосував? Кого можуть запідозрити у держзраді?

Усі одразу згадують спікера Володимира Литвина. Але там були і інші не менш цікаві персонажі.ЧИТАЙТЕ: "Герої 27 квітня"От, напркилад, система зафіксувала, що "за" продовження перебування російського флоту у Криму голосував народний депутат Рінат Леонідович Ахметов. Ага, той самий, який за кілька років на захист Донецька від росіян вмикав гудок. Це ж тепер його має допитати СБУ на предмет держзради. Спочатку як свідка.

Також СБУ має запросити "на чай" Андрія Деркача, якого США вважає російським агентом. 27 квітня 2010-го він теж голосував "за". І Давида Жванію, який останнім часом також просував якісь російські папірці.

А що робити з суддею Конституційного суду Сергієм Головатим? Тоді він був у лавах "регіоналів". Тепер теж під на допит в СБУ?

У Партії регонів було багато охочих допомогти росіянам з флотом в Криму. Як от олігарх столичного маштабу Василь Хмельницький, якого нині представляють як просунутого урбаніста.

Уже тоді "зеленою кнопочкою" відзначився нардеп Святослав Олійник. На останніх місцевих виборах він очолював список "Слуги народу" до Дніпропетровської облради. Що він тепер розкаже про держзраду?

А Сергій Гриневецький, якого Зеленський призначив головою одеської облдержадміністрації? Він також голосував за ратифікацію харківських угод.

І ще. Державна зрада вважається особливо тяжким злочином. Строк давності притягнення до відповідальності – 10 років. Тобто у СБУ є рік.

А для фігурантів потенційної справи про держзраду варто нагадати. Стаття передбачає покарання від 12 до 15 років позбавлення волі та ще й з конфіскацією майна. Але є одна лазівка: якщо особа добровільно зізнається про зв'язок з іноземною державою та ніяких дій не вчиняв. Тобто, "то не я проголосував, то хтось інший моєю карткою голосував" може прокатити)

powered by lun.ua

Чому "слуги" тримають Шевченка?

Чому "слуги" тримають у фракції неадеквата Шевченка, який сьогодні лобизався з Лукашенком? Неоднарозово запитував це у притомних депутатів. Попереднього разу – тиждень тому...

"Халва". Як нам обіцяли вакцину

Вам яка "халва" солодша? Просто кілька заголовків новин, що нам обіцяли по вакцині останніми місяцями. І просто факт: на сьогодні 5 українців отримали дві дози вакцини...

Чорти чи янголи? Хто формує команду Зеленського

Очистити команду від засланих козачків. Хоче Зеленський, який з самого початку мав привести до влади команду мрії. То хто в цій Зе-команді янголів може бути чортом? І чомі ці янголи Зеленського все більше схожі на чортів, яких не можуть чи не хочуть позбутися...

Кличко погрожує киянам

Кличко заразився коронавірусом? Чи то він просто, як кажуть, "нюх втратив"? Погрожує киянам зупинити транспорт. З якого такого дива він перекладає відповідальність за натовпи у транспорті на киян? Він майже 7 років – мер, і увесь цей час у громадському транспорті Києва були натовпи...

Порошенко чи "АСАВ"? Хто організував "штурм" Банкової

Вину за "штурм" на Банковій влада одразу поклала на Порошенка. Але "хулаганами з Банкової" назвали інших. Ким же є ті, хто організував "пекельний двіж"? Чому написи "АСАВ" та свастика для них – традиційні атрибути (хоч сватику на будівлі Офісу президента могли домалювати і невідомі провокатори)...

"Мочите этих козлов". СБУ прийде за Ахметовим?

"Мочите этих козлов". Фраза, яка мені найбільше запам'яталася з засідання Ради 9-річної давнини. Тоді ратифікували харківськиі угоди, дозволили російському флоту і надалі залишатися в Криму...