2 вересня 2021, 20:58

Інсталяція часів Кличка "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан"

Ця інсталяція "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан" чудово відображає сучасний Київ.Фото Миколи ПанченкоОт частина киян каже: водій – мудак, порушив правила.

Народ, які правила для водіїв у Києві? Нє, ну є там щось написане, що треба знати під час отримання прав. Але далі для водіїв діє одні правило: їхати можна там, де ти можеш проїхати.

Як воно працює? Просто. Можеш проїхати серед пішоходів? Їдь. Можеш на червоне стати посеред перехрестя? Їдь. Побачив клаптик вільного газону для паркування? Їдь. Можна навесті ще 100500 прикладів. Їх саме збирають у проекті ЗупиниЛося.

Інсталяція могла бути ще кращою. Якби замість вантажівки у сухий фонтан провалилася маршрутка, водій якої вирішив об'їхати корки.Фото – 5 каналІнша частина киян каже, що це все Кличко зі своїм фонтаном. Що відкрили без розмітки і все таке. А ви Шулявський шляхопровід після відкриття Кличком бачили? На його фоні фонтан на Арсенальній просто досконалий.

Але насправді Кличко до цього фонтану має лише те, що пафосно відкрив його. Бо будували цей фонтан "інвестори-меценати". І це не перший відкритий Кличком новий об'єкт, який для піару міського голови фінансують "меценати".Чому "інвестори" та "меценати" в лапках? Вони ж такі красунчики – покращують Київ, усе для киян. Ну, так нам розповідають.

Але чомусь прізвища цих "меценатів" не називають. Хіба не дивина? У нас цілі вулиці називають на честь меценатів з минулого. А тут – сєкрєтний сєкрєт.

Усе просто. Ці "інвестори" інвестують в піар Кличка не просто так. А за наступні "плюшки".

От про інвестора забудови Арсенальної кажуть, що це відомий меценат Василь Хмельницький. Багато столичних авторитетів за нього топлять. Але якщо відкрутити на якихось 20 років назад, то можна побачити шлях звичайного олігарха маштабів столиці.

Починав Хмельницький разом з напарником Івановим з Київхлібу. Ну а далі пан Василь подався у політику. Бо політика – найкраща інвестиція в Україні. Спочатку – Партія зелених, далі – проросійська партія "Союз" (входила до блоку партій "Російський Блок"), далі – "Батьківщина", тушкування, Партія регіонів, голосування за диктаторські закони.

Ну і паралельно – забудова Києва. Знаєте елітні кам'яні джунглі в районі метро Дружби народі – "Новопечерські Липки"? Це ці ж "меценати".

І ось такі "інвестори-меценати" задля отримання чергових об'єктів у Києві готові трохи витрачатися на піар Кличка. Головне – меру красиво відкрити. А що там буде далі – вже "вандали" вині.

Насправді, більшими "вандалами" є ті, хто в промислових маштабах руйнує Київ. І ось ця інсталяція могла б бути гарним пам'ятником для них. І від них.

powered by lun.ua

"Велика цензура" країни мрій Зеленського

Зробів собі таку футболку минулого тижня. Саме готував матеріал hromadske.ua про те, як телеканали один за одним за вказівкою, ой, листом з Банкової видали в ефір піарний фільм про Єрмака і К...

Країна в сматфоні, Рада – "в заборе"

Спікер Разумков обіцяв відкрити для журналістів роботу у кулуарах Ради. А замість цього вигадава нові обмеження. Нагадаю. Під приводом коронавірусу журналістам заборонили працювати у кулуарах Ради...

Росія лякає: "Забьем колышек". Підсумки зустрічі у США

Зустрілися Байден і Зеленський, а палає у Кремлі. Що ж такого сталося у Вашингтоні, чого можуть боятися у Москві? Розбираю у новому випуску "Втемі"...

Інсталяція часів Кличка "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан"

Ця інсталяція "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан" чудово відображає сучасний Київ. Фото Миколи Панченко От частина киян каже: водій – мудак, порушив правила...

"Велика цензура" країни мрій Зеленського

У "країні мрій" Зеленського все має бути Великим. "Велике будівництво", "Велика реставрація", "Велика приватизація". І ось ми отримали "Велике уточнення"...

"Кримська платформа" зганьбила Путіна

Є один момент, на який мало хто звертає увагу, коли розповідає, як на Росії підгорає від "Кримьскої платформи". У них завжди так, коли хоч хтось з Європи або світу піддає сумніву російськість Криму...