2 вересня 2021, 20:58

Інсталяція часів Кличка "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан"

Ця інсталяція "Вантажівка з водою провалилася у сухий фонтан" чудово відображає сучасний Київ.Фото Миколи ПанченкоОт частина киян каже: водій – мудак, порушив правила.

Народ, які правила для водіїв у Києві? Нє, ну є там щось написане, що треба знати під час отримання прав. Але далі для водіїв діє одні правило: їхати можна там, де ти можеш проїхати.

Як воно працює? Просто. Можеш проїхати серед пішоходів? Їдь. Можеш на червоне стати посеред перехрестя? Їдь. Побачив клаптик вільного газону для паркування? Їдь. Можна навесті ще 100500 прикладів. Їх саме збирають у проекті ЗупиниЛося.

Інсталяція могла бути ще кращою. Якби замість вантажівки у сухий фонтан провалилася маршрутка, водій якої вирішив об'їхати корки.Фото – 5 каналІнша частина киян каже, що це все Кличко зі своїм фонтаном. Що відкрили без розмітки і все таке. А ви Шулявський шляхопровід після відкриття Кличком бачили? На його фоні фонтан на Арсенальній просто досконалий.

Але насправді Кличко до цього фонтану має лише те, що пафосно відкрив його. Бо будували цей фонтан "інвестори-меценати". І це не перший відкритий Кличком новий об'єкт, який для піару міського голови фінансують "меценати".Чому "інвестори" та "меценати" в лапках? Вони ж такі красунчики – покращують Київ, усе для киян. Ну, так нам розповідають.

Але чомусь прізвища цих "меценатів" не називають. Хіба не дивина? У нас цілі вулиці називають на честь меценатів з минулого. А тут – сєкрєтний сєкрєт.

Усе просто. Ці "інвестори" інвестують в піар Кличка не просто так. А за наступні "плюшки".

От про інвестора забудови Арсенальної кажуть, що це відомий меценат Василь Хмельницький. Багато столичних авторитетів за нього топлять. Але якщо відкрутити на якихось 20 років назад, то можна побачити шлях звичайного олігарха маштабів столиці.

Починав Хмельницький разом з напарником Івановим з Київхлібу. Ну а далі пан Василь подався у політику. Бо політика – найкраща інвестиція в Україні. Спочатку – Партія зелених, далі – проросійська партія "Союз" (входила до блоку партій "Російський Блок"), далі – "Батьківщина", тушкування, Партія регіонів, голосування за диктаторські закони.

Ну і паралельно – забудова Києва. Знаєте елітні кам'яні джунглі в районі метро Дружби народі – "Новопечерські Липки"? Це ці ж "меценати".

І ось такі "інвестори-меценати" задля отримання чергових об'єктів у Києві готові трохи витрачатися на піар Кличка. Головне – меру красиво відкрити. А що там буде далі – вже "вандали" вині.

Насправді, більшими "вандалами" є ті, хто в промислових маштабах руйнує Київ. І ось ця інсталяція могла б бути гарним пам'ятником для них. І від них.

Я потрапив у Херсон

Я потрапив у Херсон. Одразу зателефонував своїй редакторці Жені Моторевській, сказав, що буде репортаж з окупованого міста. Але чомусь вона такій новині від мене не зраділа...

Гол усього життя. За це і воюємо

За такі моменти ми любимо життя. Наприкінці матчу Динамо проти Евертона на поле вийшов ось цей чоловік. Він – вболівальник з Евертона. Але на поле він не вибіг, як іноді роблять фанати...

Легенди ЗСУ. Позивний "34"

Герой України танкіст Сергій Пономаренко має позивний "34" – по номеру його танка в АТО. Цю цифру "34" добре запам'ятали російські окупанти...

Зеленський, Демченко і "Харківські угоди"

"Гасите этих казлов!" Саме цей заклик асоціюється у мене з ратифікацією т.зв. "Харківських угод". З такими словами регіонали.ру кидалися на тих депутатів, хто протестував проти продовження базування руzкого флоту в українському Севастополі...

"Понять и простить"? Ще раз про медведчуківських медійників

Ми стали забувати, як виглядають медведчуківські медійники. Але от колишній спікер вирішив нагадати. Цією світлиною Разумков дякував медійникам з закритих телеканалів Ахметова...

Хто зрадник в оточенні Зеленського?

Зеленський відсторонив з посад керівника СБУ Баканова та очільницю Генпрокуратури Венедиктову. Це рішення він пояснив відосом, у якому по суті каже: "розвели у себе зрадників"...