27 березня 2022, 14:22

McDonald's продовжує фінансувати роzійський наzизм

Пам'ятаєте, як ми раділи за руzкіх, коли дізналися, що McDonald's закриває свої ресторани в Росії? Як самі руzкієї купували останні БігМаки і продавали їх в рази дорожче? Так от: ситуація не зовсім така, як ми собі уявляли. Ресторани McDonald's продовжують працювати в роzії.

Випадково на Гугл-меп побачив відкритий ресторан McDonald's у Челябінську. Гугл так і пише – відчинено. І таких ресторанів у тому Челябінську 5. Усі вони сьогодні "відчинено". Я офігів.

Почав дивитися інші міста – така ж картина. Зачиненими побачив ресторани хіба що в Масквє та Пітєрє. Офігів ще більше.

Погуглив. Виявляється, що в роzії продовжують працювати більше 100 ресторанів McDonald's. Загалом було більше 800. Чому не всі закриті? Бо частина працює по франшизі. І типу McDonald's не може розірвати з ними угоду.

Далі – більше.

Зайшов на сайт роzійського McDonald's.

Там окремою новиною про роботу "в текущей ситуации". Компания "приостановит обслуживание в ресторанах", бла-бла-бла... "Офіс компании продолжит работать в прежнем режиме". Тобто для руzкіх з числа керівництва McDonald's нічого не змінилось "в текущей ситуации". Ну хіба що бонуси не отримують за виконання KPI.

Далі бла-бла-бла... ШТО?!

Ось в цьому повідомлені вказано, що в системі McDonald's в роzії працює 62к, а у постачальників ще 100к руzкіх. "Забота о сотрудниках – главный приоритет компании", – пише руzкій McDonald's. Тому всі співробітники продовжують отримувати зарплату, за ними залишаються усі соціальні пільги та гарантії. Також компанія продовжить підтримувати постачальників, які "могут испытывать сложности". І плюс усі зобов'язання перед орендодавцями.

І вішєнька на торті. Усе це тягне на $50 млн баксів щомісяця. Це вони так прямо на сайті і пишуть.

Тобто щомісяця McDonald's буде вливати в руzкую економіку 50 млн баксів. Я от тільки не розумію: чому вони вказують суму в баксах? Чому не в рублях? Або не в крилатих ракетах, які роzія зможе виробити завдяки такій підтримці від McDonald's.

Не вистачає ще розрахунків, яка частина цих грошей піде у руzкій бюджет у вигляді податків. Ну щоб руzкіє могли оцінити, що McDonald's не кидає країну "в текущей ситуации".

Гадаєте це все? Ні.

Далі у повідомлені руzкого McDonald's бла-бла-бла, і про роботу закритих ресторанів. Пишуть, що закриті ресторани надалі будуть використовуватися у якості центрів "волонтерской поддержки". А гості цих ресторанів, які будуть підтриувати волонтерську діяльність співробітників McDonald's нададуть бали лояльності. І ці бали після відкриття ресторанів можна буде використати для покупок в McDonald's.

І на самий кінець: "Благотворительный фонд "Дом Роналда Макдоналда" продолжит свою деятельность, выполняя важнейшую миссию помощи семьям с детьми".

Важнєйшая сука місія помощі дітям. Станом на сьогодні руzкіє вбили 139 українських дітей. Про них фонд Макдональда думає?!

Підсумовуючи. McDonald's з роzії не пішов. Компанія продовжує працювати. Усе в них норм.

А знаєте, де сьогодні стоять зачиненими ресторани McDonald's? Вам ці міста більш знайомі, ніж Челябінськ. Це Одеса. Це Вінниця. Це Львів.

То кого McDonald's підтримує "в текущей ситуации"?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

"Марік", Герой України з Маріуполя: "Повернуся додому, тоді й війна закінчиться"

"Марік", Герой України. Колись ще журналістом я шукав таких бійців з їхніми цікавими історіями. От жив собі хлопець Андрій в Маріуполі, працював на Азовсталі, займався перевезення рідкого металу до конвертерних печей...

Виборюємо свободу говорити правду

Що спільного у моїх колишніх колег по професії та нинішних побратимів з війська? У нас є спільна мета для боротьби. Я це сформулював однією ємною фразою: виборюємо свободу говорити правду...

"Наступний мотопробіг до Криму!" Штурмовики "Скелі" створили власний мотоклуб

Уперше потрапив на мотофестиваль. Це був найбільший в Україні фестиваль – "Тарасова гора". Пару днів у Переяслові плюс мотопробіг до Канева. І це був цікавий досвід...

Решетилова про полк "Скеля". Що пропустили журналісти?

Днями ходив на ефір з одним комбатом нашого полку "Скеля". Серед запитань знову прозвучало: а от Ольга Решетилова про ваш полк каже таке... Далі дійсно була плюс-мінус точна цитата військової омбудсманки...

Полк Героїв. "Скеля" запроваджує нову традицію

Полк Героїв. Нація Героїв. Запроваджуємо в "Скелі" нову традицію: Герої України приймають присягу у новобранців. На сьогодні у полку – 10 Героїв України, з яких 9 продовжують службу...

Як ми радіємо поверненню українців

Які ж це емоційно сильні моменти! Фото Vladyslav Musiienko Ми не знаємо особисто переважну більшість тих, хто повертається з полону...