27 березня 2022, 14:22

McDonald's продовжує фінансувати роzійський наzизм

Пам'ятаєте, як ми раділи за руzкіх, коли дізналися, що McDonald's закриває свої ресторани в Росії? Як самі руzкієї купували останні БігМаки і продавали їх в рази дорожче? Так от: ситуація не зовсім така, як ми собі уявляли. Ресторани McDonald's продовжують працювати в роzії.

Випадково на Гугл-меп побачив відкритий ресторан McDonald's у Челябінську. Гугл так і пише – відчинено. І таких ресторанів у тому Челябінську 5. Усі вони сьогодні "відчинено". Я офігів.

Почав дивитися інші міста – така ж картина. Зачиненими побачив ресторани хіба що в Масквє та Пітєрє. Офігів ще більше.

Погуглив. Виявляється, що в роzії продовжують працювати більше 100 ресторанів McDonald's. Загалом було більше 800. Чому не всі закриті? Бо частина працює по франшизі. І типу McDonald's не може розірвати з ними угоду.

Далі – більше.

Зайшов на сайт роzійського McDonald's.

Там окремою новиною про роботу "в текущей ситуации". Компания "приостановит обслуживание в ресторанах", бла-бла-бла... "Офіс компании продолжит работать в прежнем режиме". Тобто для руzкіх з числа керівництва McDonald's нічого не змінилось "в текущей ситуации". Ну хіба що бонуси не отримують за виконання KPI.

Далі бла-бла-бла... ШТО?!

Ось в цьому повідомлені вказано, що в системі McDonald's в роzії працює 62к, а у постачальників ще 100к руzкіх. "Забота о сотрудниках – главный приоритет компании", – пише руzкій McDonald's. Тому всі співробітники продовжують отримувати зарплату, за ними залишаються усі соціальні пільги та гарантії. Також компанія продовжить підтримувати постачальників, які "могут испытывать сложности". І плюс усі зобов'язання перед орендодавцями.

І вішєнька на торті. Усе це тягне на $50 млн баксів щомісяця. Це вони так прямо на сайті і пишуть.

Тобто щомісяця McDonald's буде вливати в руzкую економіку 50 млн баксів. Я от тільки не розумію: чому вони вказують суму в баксах? Чому не в рублях? Або не в крилатих ракетах, які роzія зможе виробити завдяки такій підтримці від McDonald's.

Не вистачає ще розрахунків, яка частина цих грошей піде у руzкій бюджет у вигляді податків. Ну щоб руzкіє могли оцінити, що McDonald's не кидає країну "в текущей ситуации".

Гадаєте це все? Ні.

Далі у повідомлені руzкого McDonald's бла-бла-бла, і про роботу закритих ресторанів. Пишуть, що закриті ресторани надалі будуть використовуватися у якості центрів "волонтерской поддержки". А гості цих ресторанів, які будуть підтриувати волонтерську діяльність співробітників McDonald's нададуть бали лояльності. І ці бали після відкриття ресторанів можна буде використати для покупок в McDonald's.

І на самий кінець: "Благотворительный фонд "Дом Роналда Макдоналда" продолжит свою деятельность, выполняя важнейшую миссию помощи семьям с детьми".

Важнєйшая сука місія помощі дітям. Станом на сьогодні руzкіє вбили 139 українських дітей. Про них фонд Макдональда думає?!

Підсумовуючи. McDonald's з роzії не пішов. Компанія продовжує працювати. Усе в них норм.

А знаєте, де сьогодні стоять зачиненими ресторани McDonald's? Вам ці міста більш знайомі, ніж Челябінськ. Це Одеса. Це Вінниця. Це Львів.

То кого McDonald's підтримує "в текущей ситуации"?

У спільному телемарафоні закликали вбивати українців (відео)

Вбивати українців хочуть не лише руzкіє. А й найбільші патріоти з числа медійників. Принаймні так нам представляють працівників спільного телемарафону...

Герой України: Убий росіянина – не проживи день марно

Якщо сьогодні знищити російського військового, то завтра буде легше воювати. А якщо кожен боєць ЗСУ виконуватиме щоденну норму по знищенню ворога, то перемога України буде все ближче...

Як Чорні Запорожці виграли битву за Київ (РЕПОРТАЖ)

Битва за Київ стала ключовою подією початку війни. Росія розраховувала взяти столицю за пару днів і швидко змінити владу в Україні. Уже 24 лютого агресор наступав на Київ з півночі...

Як проросійські чорти перетворилися на янголів-патріотів?

Чи мають проросійські чорти право на прощення? Ось показове фото. На ньому захисник проросійських чортів аплодує Зеленському за те, що президент боронить країну від російських чортів...

Це історична мить. Є стимул знищити росіян

Послухайте цього командира. Його слова підкреслюють прірву у ментальності руzкіх і укранських воїнів. Це "Мирон". Він командир взводного опорного пункту під Донецьком...

The Best Ever. Найкраща роль Джолі у Львові

Впізнали Аджеліну Джолі на фото? Ні? Тоді дивіться уважніше. Учора соцмережі підірвало фото Джолі у львівській кав'ярні. А хлопчик з тієї кав'ярні взагалі став мемом...