8 червня 2022, 22:22

Не доросли. Кейс нардепа-колаборанта з Херсонщини

На Херсонщині виявився ще один зрадник-колаборан. Це нардеп Олексій Ковальов. Не так давно він ще був "слугою". Обрався до Ради від партії Зеленського.

І тут би зробити правильний висновок. Вкотре. Для самого Зеленського та його команди.

Адже суть цього зрадника проявилася не сьогодні і не вчора. У "слуг" давно вже знали, що з цим Ковальовим щось не так. Задовго до початку широкомаштабної війни. Ще десь у 2020-му. Коли він намагався просунути в кандидати на місцевих виборах осіб зі справи Гандзюк.

Сам же Ковальов потрапив до "слуг" за протекцією багаторічного очільника Херсонської митниці Віталія Булюка. Той порєшав зі "слугою" Павлюком, який був куратором кількох областей. Булюк нині теж зрадник-колаборант на Херсонщині.

То який висновок мав би зробити Зеленський? Усе дуже просто: всіх корупціонерів та проросійських мудаків з оточення своєї команди треба слати нах.

Можна довго розповідати, що країна переросла те чи інше. Але спочатку треба самому дорости до вимог, які висувають у демократичних країнах.

Просто подивіться на західну демократію. Великобританія. Наш союзник та опора у цій війні. А там прем'єра хотіли послати нах усього лиш за вечірку під час карантинних обмежень. І це та країна, яка пережила Другу світову. І переросла все те, що нині має перерости Україна.

Чому за всю свою історію навчилася Британія, її громадяни та політики? Не заговорювати та не замовчувати проблеми. І реагувати на ці проблеми. Ось так би і нам.

Українська проблема – багаторічне толерування владою тих, кого називають словом, яке починається на ру- і закінчується на -сня. А також толерування корупції, у тому числі політичної, яку використовує та ж ру- і -сня. Так було за Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка, і залишається за часів Зеленського.

Але ж Зеленський з командою мали б бути іншими. Проте і до широкомаштабної війни, і досі в його команді мовчать в тряпочку і щодо проросійських чуваків, і щодо різношерстних мудаків. Шкарлєт, Павлюк, Татаров, Смірнов, Тищенко, медведчуківські медійники. Список дуже довгий. Навіть ОПЗЖ перетоврилася з агентів Кремля на патріотично і конструктивно налаштованих депутатів. Чи на довго?

Рано чи пізно той Ковальов загине від вибуху у херсонському ліфті. Або цегла випадково на голову впаде. Така вона доля колаборантів з окупованих територій. А нам би тут на вільній Україні якось позбутися потенційних колаборантів. Ні, не цеглою чи вибухівкою. Просто послати їх нах. Натомість у Зеленського продовжують або відмовчуватися, або заговорювати. Вони не переросли проблему. А не доросли.

Історична новина з Instagram

Шольц через Інстаграм (!) повідомив, що Німеччина хоче позитивного рішення на користь України як кандидата на членство в ЄС. Сподіваюсь, Інстаграм обрали не через те, що його блоканули в роzії...

"Вальс на руїнах". Як у Харкові знищили елітний спецназ

Світлина випускниці Валерії на фоні її зруйнованої школи у Харкові облетіло увесь світ. Я бачив її у матеріалах медіа від США та Британії до Індії...

Все для фронту? Все для перемоги?

Скільки зброї нам потрібно від Заходу? От офіс президента озвучив потреби. Там – сотні танків, тисяча гаубиць. І ще багато всього. Готуються до зустрічі міністрів оборони у Брюселі...

Не доросли. Кейс нардепа-колаборанта з Херсонщини

На Херсонщині виявився ще один зрадник-колаборан. Це нардеп Олексій Ковальов. Не так давно він ще був "слугою". Обрався до Ради від партії Зеленського...

Цензура і новояз часів війни

Учора Зеленський зустрівся з журналістами. По формату це була пресконференція. Але в усіх офіційних повідомленнях її називають "спілкування"...

War of Tanks. Як воюють танкісти ЗСУ (ВІДЕО)

Це мав бути крутий репортаж про танки. Проектна назва – War of Tanks. Але низка несподіванок змінила плани. Тепер це крутий репортаж про танкістів...