Михайло Бриних Письменник, журналіст, ведучий теле- та радіопрограм

Чому ці суки не хочуть довбать?

06 листопада 2008, 19:16

Протягом кількох останніх днів тільки про це й думаю.

Цього року на мене – затятого шанувальника брутального дез-металу – постійно полюють украй неочікувані обломи. А почалося все ще на початку літа, коли моя улюблена дез-метал група Bolt Thrower ощасливила шанувальників брутального ревища повідомленням, що засідає в студію з метою виготовлення нового безсмертного альбому. І раптом їх переклинило, й ці парні заявили, що не будуть видавати новий матеріал, як черговий реліз Bolt Thrower. Причина така: старим брутальщикам не хочеться оприлюднювати диск, який нагадував би декілька попередніх. Ну, і як це розуміти? Що це за срамне кокетство? Хто їх просить записувати альбом, який би відрізнявся від попередніх? Для мене завжди було важливо, що Bolt Thrower – це вперті дятли, і протягом тривалого часу вони довбали, як молотарка, без сумнівів та нікому непотрібних пошуків. У цьому жанрі так заведено: довбать та ковбасити, і нічого кращого (або гіршого) вигадувати не треба. Я добре знав, що новий альбом Bolt Thrower нічим принципово не відрізнятиметься від попереднього – і саме за це їх безмежно любив. І раптом – такі от безсенсові заяви, внаслідок яких виникають побоювання, чи я взагалі дочекаюсь чергової порції високовітамінного звукового м'яса.

Далі щось собі надумали класики-патріархи з гурту Metallica. Хто їх просив "повертатись до витоків", ніби там валяється чергова можливість шедевротворення? Кому, питається, цікаво стежити за їхніми "творчими муками"? Довбали б собі й далі, як це було на St.Anger, – так ні, пішло-поїхало, балади якісь настругали, саунд підрихтували. В результаті прослуховування їхнього цьогорічного Death Magnetic залишається одне тільки бажання: послухати якийсь інший альбом.

Днями – черговий колапс. Замість очікуваного звуконенависництва, яким традиційно відзначалися стовпи брутальщини Six Feet Under, новий альбом банди містера Барнса Death Rituals наповнений якимись гітарними соло, якимись – що взагалі немислимо – мелодіями. Нафіга мені їхні мелодії та гітарні соло, якщо ця група повинна просто довбать, довбать і ще раз довбать? Безтямно і навіжено. Так ні – щось вони там собі про музику думають. Що це за дурна мода? Так і до чистого вокалу можна скотитися. Якщо чуваки з відбійними молотками трощать асфальт, то їм зовсім необов'язково підігрувати на арфі, – на виробничому процесі такі новації ніяк не позначаться. В кінці кінців, це якесь порушення прав споживача, який купує тушонку, а в банці натомість – філе оселедця чи ще якийсь суп харчо.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
moomin _ 07.11.2008 17:46
IP: 194.44.11.---
Правду кажешь!
sorb _ 07.11.2008 13:03
IP: 193.27.0.---
Так Вы даже не "металлист",а выходит -"довбень". Самокритично.Хорошо что хоть сами
осознаете,но зачем же на всю страну,с такой трибуны.
ukrainna _ 07.11.2008 01:50
IP: 194.33.189.---
+100
Smike _ 06.11.2008 22:37
IP: 194.242.100.---
Metallica – Death Magnetic рулить! Найкращий альбом усіх часів. Хіба Master Of Puppets та Call of the Ctulu не вистачає.
Depp _ 06.11.2008 20:43
IP: 91.124.102.---
Міську, вважє-єй!... Холєра ясная! Міську вважєй!... Життя прекраснеє... А не те, що той Паюк – чернівецький циган з підарастичними губками...
Словом, так дєржать, чувачок!
kapitel _ 06.11.2008 19:58
IP: 91.200.8.---
Для мене завжди було важливо, що Bolt Thrower – це вперті дятли, і протягом тривалого часу вони довбали, як молотарка...
Якщо чуваки з відбійними молотками трощать асфальт, то їм зовсім необов'язково підігрувати на арфі...
Hi-Fi
Nick_M _ 06.11.2008 19:42
IP: 77.120.195.---
Спасибі автору за інтелектуалізм, приправлений прекрасним почуттям гумору. Невже не можете організувати на телебаченні справжніх гумористичних передач, з дійсно природним, а не "адесским" гумором?
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter