Євген Бистрицький Доктор філософських наук, виконавчий директор
Міжнародного фонду Відродження (з 1998).

ПОКЛАСТИ КРАЙ РОСІЙСЬКОМУ БОМБАРДУВАННЮ АЛЕППО

07 жовтня 2016, 07:23

Фонди Відкритого Суспільства. Висловлювання

Джордж Сорос

"Світ є свідком гуманітарної катастрофи історичних розмірів. Це коїться у Сірії. Це твориться президентом Путіним на підтримку його протеже Басара Асада. Російські літаки бомблять цивільне населення Алеппо, другого за розміром міста, допомагають [урядовим] сірійськім військам на землі. Комбінований військовий напад має, серед іншого, вивести з ладу шпиталі, які ще залишились, лишити населення без води.

Президент Путін агресивно маніпулює, щоб використати теперішні чотири місяці та час до президентської інаугурації 20 січня, базуючись на бездушній політичній калькуляції. Як газета Нью Йорк Таймс встановлює це: "Містер Путін рахує, що залишаючий свій пост Президент Обама навряд чи піде на ескалацію сірійського конфлікту, а новий американський президент, який міг би мати наміри більш жорсткої політики, ще не заступить офіс... Новий президент [тоді] зіткнеться з новою реальністю і буде вимушений прийняти її." Втім, коли факти будуть встановлені, путінське бомбардування Алеппо розглядатиметься серед найбільш волаючих військових злочинів сучасного світу.

Я звертаюсь до народу Росії, Європи і до всього світу не стояти осторонь, але піднести свій голос проти злочину. Широке публічне розповсюдження цієї громадської позиції могло б примусити Президента Путіна поставити край своїм жахливим злочинам проти людяності."

***

RUSSIA'S BOMBING OF ALEPPO MUST END

George Soros

"The world is witnessing a humanitarian catastrophe of historic proportions. It is happening in Syria. It is being perpetrated by the president of Russia, Vladimir Putin, in support of his protégé, Bashar al-Assad. Russian planes are bombing the civilian population of Aleppo, the country's second-largest city, to assist Syrian government forces on the ground. The combined assault has, among other things, put the city's remaining hospitals out of commission and deprived the population of drinking water.

President Putin is moving aggressively to exploit the four months between now and the January 20 U.S. presidential inauguration, based on a callous political calculation. As the New York Times puts it: "Mr. Putin calculates that the departing President Obama will be unlikely to intervene in the escalating Syrian conflict and a new American president who might consider a tougher policy will not yet be in office...The next American president will face a new reality and will be forced to accept it." When the facts are fully established, Putin's bombing of Aleppo will be viewed as among the modern world's most egregious war crimes.

I appeal to the people of Russia, Europe, and the rest of the world not to stand idly by, but to spread the word and voice their outrage. An outpouring of public opinion could induce President Putin to put an end to his heinous crimes against humanity."

Open Society Foundations. Voices.

October 5, 2016

Коментарі — 32
Елена Величко _ 12.10.2016 14:33
IP: 178.93.138.---
Елена Величко:
В попередньому після @ треба прибрати " ".
NewEconVi@mail.ua.
Справа у тому,щоб розрахувати та привести ЯК робити,з такими людьми, що не представлені,бо не мають доступу,але це ті люди,що саме потрібні.Щодо інституту – то саме Відкрите Суспільство,щобуде робити Нове та прогресивне,основане на взаємодії, науці та сумісному,бо війною не можуть вирішуватись питання у Відкритому суспільстві,однак Світстає агресивним,що небезпечно втратою остаточної довіри та керованності.
Елена Величко _ 12.10.2016 14:27
IP: 178.93.138.---
Автору.
Пане Євген,мною проаналізовано історичний досвід України- Русі,
й я згодна тут з Дацюком, що виклики для України були постійні,у зв'язку з геополітикою – стиснення у просторі між цивілізаціями. Якщо глянути на карту,то Сирія знаходиться теж у такій гарячій точці.
Тож оту мене пропозиція,а Ви можете донести її Соросу та в ООН-такі гарячі та потенційно гарячі точки
об'явити Землями Миру та сприяти відновленню економіки та взаємодії...
Також звертаюсь до Вас (як керівнику Фонду) з приводу фінансування економічних досліджень та перетворень в Україні, крім досліджень хочу створити саме невеличку філію міжнародного інститута,
що займається економікою майбутнього,для досліджень та взаємодії.
NewEconvi@ mail.ua (бо усі наявні ініціативи вУкраїні дуже слабі)
grom2468 _ 07.10.2016 21:44
IP: 146.148.13.---
Євген Бистрицький:
Дорогі громадяни України!
Я з глибокою радістю від себе і від Вас, хочу привітати дорогого і улюбленого президента Росії Володимира Володимировича Путіна з Днем Народження!!!!
Слава Росії!!!! Слава Володимиру Володимировичу Путіну!!!
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО!
Олексій Братущак _ 07.10.2016 20:16
IP: 104.155.114.---
Елена Величко:
Если говорить именно о бомбордування – это преступление против мирного населения.
Никто не имеет права бомбордуваты мирное население.
Мир начинает терять формулу мира, поэтому именно ООН нужно начать действенную работу,
по новой формуле жизни мира. Войска ООН-то должны быть миротворческие и надо прекращать конфликт раньше конфликт становится трагедией народа. Боже сохрани Сирию.
Станицу Луганскую так бомбили украинские ВВС, погибло десятки мирных жителей и это Уважаемая не далёкая Сирия это ваша краина.
Елена Величко _ 07.10.2016 19:22
IP: 178.93.138.---
Якщо казати саме про бомбордування – то злочин проти мирного населення.
Ніхто не має права бомбордувати мирне населення.
Світ починає втрачати формулу мира,тому саме ООН потрібно розпочати дієву роботу,
щодо нової формули життя світу. Війська ООН -то повинні бути миротворчі й треба припиняти конфлікт раніше ніж конфлікт стає трагедією народу. Боже збережи Сирію.
Євген Бистрицький _ 07.10.2016 17:21
IP: 104.199.1.---
Дорогі громадяни України!
Я з глибокою радістю від себе і від Вас, хочу привітати дорогого і улюбленого президента Росії Володимира Володимировича Путіна з Днем Народження!!!!
Слава Росії!!!! Слава Володимиру Володимировичу Путіну!!!
Kovaljov _ 07.10.2016 16:18
IP: 85.90.206.---
Ну тепер усе! Бомбування закінчаться!...Якщо народ РФ зможе "піднести свій голос проти злочину"
...

Лише бомбування Кремля зупинить війну в Сирії та не лише у Сирії. Атвєтка? Буде атвєтка – повні штани лайна.
Елена Величко _ 07.10.2016 16:16
IP: 178.94.143.---
жигули:
Так і я ж за демократію -а ДЕ ВОНА???, хочу отримати свою частину СГ землі та родичі мої й знайомі хочуть – чи ви думаєте, що демократія спеціально для Сороса робиться, щоб тільки він заробляв?
Тоді це називаєтьсят так як я назвала – монополія. Саме під назвою"демократія" йде монопольне захоплення – про що й пишу. Трохи проаналізуйте,подумайте...
Елена Величко _ 07.10.2016 15:40
IP: 178.94.143.---
Andrey Kononenko:
Не зрозуміло, що Вам не сподобалось у характеристиці монополіованої сучасної моделі світу?
Хоча зрозуміло,треба було казати те,що ви хотіли.
Не вийде, бо на місті Сирії могла бути Україна – отака зруйнована дірка на карті...
До речі й Фонд Сороса й К.Маркса (Рошен) звертались саме до мене за консультаціями колись...
Тому от разом й допоможіть Україну підняти, щоб саме національна українська економіка була в руках українців. Бо, коли йде розпродаж країни,а не громадяни набувачі та управління саме для громадян, а не монополій – ОТ тоді є така загроза як у Сирії.
Andrey Kononenko _ 07.10.2016 15:18
IP: 188.163.73.---
Елена Величко:
В світі, за рахунок економіки, відбувається не конкуренція, а захват, що й веде до війн. Говорять про демократію- а в економіці прояв демократії-то велика кількість заможних людей, а
виходять фінансові піраміди світового масштабу, що як Чорні дири зїдають добробут людей та монополізують власність.
Інший порядок повинен бути й економічно -це національні економіки та глобальна економіка.
Тобто як птиці – є де основне місце,а можуть літати де завгодно.
Ё-моё... Елена Величко иногда напоминает Петра Алексеевича...
Иван Гелан _ 07.10.2016 15:07
IP: 213.110.136.---
Елена Величко:
Меня иногда обвиняют в антисименизме и русофобии. Это этносы давшие миру великих мыслителей и писателей. И у нас на смену русской мафии пришла еврейская, потому, что мафии формируются по ерническому принципу. Не русский народ в массовых убийствах Сталина и Путина. Не еврейский народ виноват в глобальном ограблении создателей мат ценностей и услуг. Виноваты краснобаи, не говорящие о том, что "Путин убил всех, кто расследовал взрывы жилых домов" что еврей убивший или укравший в другой стране не подсуден, Сингапур и Китай имеют великие экономики, видимо потому, что не пустили СОРОСА. И трудности перевода.
grom2468 _ 07.10.2016 13:51
IP: 104.155.106.---
У кого он родился, где он родился, когда он родился мало кто знает. Знают, что свой день рождения он "отмечает" 7 октября.Но во всем мире его знают как П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО!
Елена Величко _ 07.10.2016 13:46
IP: 178.94.143.---
Автору.
Пан Сорос відноситься до тих, хто маючи гроші зрозумів,що гроші – не панацея,треба мати Суспільство,
саме з великої літери. В світі, за рахунок економіки, відбувається не конкуренція, а захват, що й веде до війн. Говорять про демократію- а в економіці прояв демократії-то велика кількість заможних людей, а
виходять фінансові піраміди світового масштабу, що як Чорні дири зїдають добробут людей та монополізують власність.
Інший порядок повинен бути й економічно -це національні економіки та глобальна економіка.
Тобто як птиці – є де основне місце,а можуть літати де завгодно.
grom2468 _ 07.10.2016 12:54
IP: 104.199.1.---
Россияне – это такой народ, который воюет за мир, молится за науку, и пьёт за здоровье.А дебилизм вообще с рождения!
Logic2009 _ 07.10.2016 12:10
IP: 91.196.178.---
Aleksandr Tarapon:
раша вже доставила в Сирію ппо с300
У мене велика підозра, що ЕРЕФІЮ чекає те, що свого часу отримав СРСР.
Почитайте на сайті радіо "Свобода"
"Сирийский рок" – історію про те як СРСР вліз у Сірію.
Logic2009 _ 07.10.2016 12:02
IP: 91.196.178.---
Иван Гелан:
Logic2009:
Ви мене з кимось плутаєте, мене забанили на фесбуці, саме нагадування численних терористичних актів Х уйла і з літаками зокрема.
Якщо так, то приношу вибачення.
mihaylenco _ 07.10.2016 11:48
IP: 93.170.66.---
Pavlo Koma
Друзі – а хто насправді ті, хто проти візового режиму з РФ і реально, які цілі ними переслідуються?
Якщо Ви думаєте що турбота про близьких, матерів, бабусь, сімей та коханок

Наші скоро туди самі перестануть їздити. Ситало небезпечно. Проти ті, хто дивиться на ватне царство, як на стратегічний притулок.
Иван Гелан _ 07.10.2016 11:36
IP: 213.110.136.---
Logic2009:
Ви мене з кимось плутаєте, мене забанили на фесбуці, саме нагадування численних терористичних актів Х уйла і з літаками зокрема.
Logic2009 _ 07.10.2016 10:41
IP: 91.196.178.---
Alexey Chugaynov:
свидомые...
Ватник, а Вы значение употребляемых слов знаете?
В ЭРЕФИИ 85% людей в бессознательном состоянии
лижут зад кровожадному пигмею, и Вы в том числе.
Logic2009 _ 07.10.2016 10:35
IP: 91.196.178.---
Иван Гелан:
Шановний, а це часом не Ви тут рвали на собі рубаху,
що навіщо РФ було збивати Боінг?
Настав час з'їсти шляпу.
100% доведена Ваша брехня, Ви такий же знавець ППО як і юрист.
Alexey Chugaynov _ 07.10.2016 10:17
IP: 130.211.78.---
Хосспади, вы-то куда лезете, свидомые...
Aleksandr Tarapon _ 07.10.2016 10:03
IP: 91.234.1.---
раша вже доставила в Сирію ппо с300, я думаю сша теж у відповідь встановлять свої ппо
Pavlo Koma _ 07.10.2016 09:54
IP: 46.201.3.---
І це як раз ті саме люди, які в масі своїй вже давно заручилися подвійним або потрійним громадянством і все що у них на думці, так це використовувати будь-які свої можливості в черговий раз надурити наш народ на всякі можливі і неможливі блага, субсидії, матеріальну допомогу, інше... Не хочу довго цю тему розжовувати, так як більш ніж упевнений, хід і логіку моїх думок Вами зрозуміло, навіть більше ніж!
Слава Україні! Слава Нації!
З повагою,
Віталій Клим
Pavlo Koma _ 07.10.2016 09:53
IP: 46.201.3.---
Друзі – а хто насправді ті, хто проти візового режиму з РФ і реально, які цілі ними переслідуються?
Якщо Ви думаєте що турбота про близьких, матерів, бабусь, сімей та коханок що тут або там залишили, бачить Бог, не вгадали! Як на мене, то будь-яка копійка зароблена в Росії, це в першу чергу підтримка військового бюджету країни агресора і мимо волі... всесильна допомога і підтримка військово стратегічного потенціалу Росії, робота на посилення її мощі і серед іншого, морально – політична складова, що образно або побічно доводить її економічне зростання і явні пріоритети над нашими перспективами, та повна недовіра нашому Народові і його керівництву, а в цілому нашому світлому, незалежному і ситному майбутньому! Ці люди, саме ті які під будь-яким приводом будуть там відсиджуватися ховаючись від правосуддя, від військової повинності, а також в будь-який момент проявлять свою готовність поповнити ряди заручників з з метою маніпулювання нашими політичними амбіціями і волею.
mihaylenco _ 07.10.2016 09:39
IP: 93.171.65.---
Край нахабності ватників покласти легко. Обвалити нафту нижче 20$ за діжку бренту.
Aтака Путіна1114 Уряд реформ315 Україна та Європа931 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте