Сергій Дацюк Філософ

СУТЬ НИНІШНЬОГО ПРОТИСТОЯННЯ В УКРАЇНІ

14 березня 2017, 09:53

Україна знаходиться на самому початку олігархічно-кримінальної диктатури. Влада все ще не відважується на диктаторські дії без оглядки на реакцію громади. Але влада вже де-факто ввела поліцейський режим в країні.

Це, по-перше, означає, що прийняття важливих рішень щодо силових дій проти громади перенесено на рівень поліції та СБУ за умов злочинної бездіяльності Парламенту та Президента, які такій ситуації публічно потурають, утримуючись від публічних заяв, а фактично такою ситуацією управляють.

По-друге, на наших очах за злочинної бездіяльності журналістів та мовчання більшості експертів відбувається друге в історії незалежної України зрощення криміналітету та олігархії.

28-го лютого 2017-го року на учасників блокади відбувся напад так званих "тітушок". Всіх 37-м учасників нападу ("тітушок") поліція затримала. "Блокадники заявили, що, за попередніми даними, "тітушки" – з однієї з охоронних фірм Ахметова і Нусенкіса." Були повідомлення про те, що їх допитують в поліції. Але досі невідомо – що це були за люди, чи вони вже арештовані (бо час затримання можливо сплив), чи вони вже відпущені на свободу.

Агов, журналісти та експерти на телебаченні! Вас справді фейкова спецоперація влади проти колишнього Голови Державної фіскальної служби цікавить більше, ніж початок криміналізації олігархічної влади? Ви вже зовсім забули про кривавий Майдан 2013-2014-их років і роль в ньому "тітушок"? Ви справді не розумієте, у яку олігархічно-кримінальну прірву ми сповзаємо?

Де ж ваші репортажі, розслідування, оцінки, аналіз криміналізації олігархічної влади?

Агов, стратегічні консультанти та аналітики! Ви справді вважаєте, що розвиток олігархічної економіки це розвиток країни? Що раз блокада шкодить олігархам, то вона шкодить економіці? Ви справді вважаєте, що нашою найбільшою загрозою є Росія, а не українські олігархи? Адже Росія є зло однозначне, щодо якого є загальнонаціональний консенсус несприйняття. А щодо олігархів такого однозначного сприйняття немає. Саме тому російських бандитів легше подолати, ніж олігархічних бандитів.

8 березня 2017 року поліція заборонила ввозити зброю на Донеччину, тобто фактично на територію АТО.

Ситуація виглядає так. Терористичні групи, тобто так звані ДРГ так званих ЛДНР, досі проникають на контрольовану Україною територію. При цьому поліція забороняє українським громадянам мати зброю на територію АТО. Це означає на фоні відмови Президента та Парламенту від введення військового стану на території окупованого Донбасу тільки одне – українська поліція діє в інтересах ворога. Тобто ворог може проникати на нашу територію зі зброєю, а українські громадяни не мають права носити з собою зброю.

Це дії ворожої до громадян української влади.

Для чого була здійснена заборона ввезення зброї на територію АТО стало ясно 13-го березня, коли СБУ затримала 46-ох учасників учасники блокади торгівлі з окупованим Донбасом, а зброю вилучила.

Затримання учасників блокади свідчить лише про безпосередній початок поліцейського режиму в Україні. Ані Президент, ані Парламент, ані Уряд публічно не давали санкцій на затримання учасників блокади. Зроблено це було в режимі поліцейської держави під приводом нібито контрдиверсійної операції. СБУ досі публічно не пояснила своїх дій.

Як пише про це депутат Оксана Сироїд: "Поліція, яка розігнала редут у Кривому Торці до цього часу не надала інформації ані про причини затримання, ані про людей, які були затримані. Так само, порушивши закон, не забезпечила затриманим хлопцям можливості поінформувати своїх близьких про свій стан і місце перебування, а також викликати адвоката."

У штабі Антитерористичного центру це пояснювали так: "Під час контрдиверсійних заходів в населених пунктах Торецькому, Щербинівці і Курдюмівці (район проведення АТО) співробітники СБУ виявили групу осіб зі зброєю та іншими засобами ураження. Відмова здати зброю поліції стала підставою для затримання 43 осіб..." Тобто блокувальники, яких підтримує більшість української громади, виявилися невідомою групою осіб зі зброєю.

Яким чином контрдиверсійні заходи стосуються українських блокувальників, пояснення не було. І його власне не може бути. Бо учасники боїв в АТО не є ворожими диверсантами за правовими ознаками і за елементарним здоровим глуздом. Вони не є невідомою групою осіб, а виконують свій громадянський обов'язок.

Оскільки публічний протест української громади був блискавичним та швидко поширився по всій території України, влада, вибачте за мою народну українську, обісралася і вже до ранку всіх затриманих відпустила.

Інформацію про затримання блокувальників і громадські протести в Києві та в регіонах 13-го березня поширювало не телебачення, яке масово проігнорувало ці події в своїх новинах, а соціальні мережі. Українські громадяни все більше переходять на отримання інформації через "стріми" в Фейсбуці. Лише постфактум, тобто вранці 14-го березня, інформацію про затримання блокувальників та протести в Києві та регіонах деякі телеканали все-таки дали.

Тобто, третьою ознакою поліцейської держави та наближення олігархічно-кримінальної диктатури в країні є олігархічне телебачення, зокрема гібридні телеканали, які здебільшого працюють проти громади.

Фактично, якби не швидкі та радикально налаштовані дії громадськості, нікого би з затриманих не відпустили, і все було би, як і за часів Кривавого Президента.

Але є ще одна обставина, яка зовсім не раціональна, яку важко підтвердити чи спростувати – це емоційне відчуття, тональність розмов на телебаченні, вирази обличь провладних експертів, нахабність маніпуляцій провладних тележурналістів.

Зловісний ефір "Свободи слова" на ICTV від 13-го березня 2017-го року дозволяє сказати лише одне – за режисерським пультом там працює людина, яка на боці громади. Бо завдяки їй ми побачили те, що зазвичай ховають.

Так більшість провладних експертів та журналістів, особливо ті, хто давно в політиці та на телебаченні, навчилися ховати свої емоції. Але деякі досі не навчилися.

Можна побачити єхидно-нахабні та зневажливо-зверхні обличчя декого з них в згаданому ефірі.

Точно такі самі обличчя провладних політиків та експертів можна згадати напередодні Майдану у 2013-му році. Дії та мотиви можна приховати. Але іноді вираз обличь приховати дуже важко.

Значна частина правлячого класу на утриманні у олігархів не бажає зупинити процес скочування країни у прірву. Значна частина експертів та журналістів вже перейшли червону межу і стали по той бік громади.

Отже нас, як завжди, чекає протистояння – добра і зла, честі та безчестя, гідності та зради. Сволот будуть прославляти та називати героями, а героїв оббріхуватимуть та вважатимуть сволотами. І серед домінуючої брехні важко буде розібратися, хто є хто, тому слідкуйте за емоціями, слідкуйте за обличчями, слідкуйте за особистою поведінкою. Нічого нового під Місяцем. Ідіть на відчуття благородства. Тікайте від відчуття підлості та продажності.

З поліцейською державою вас, панове громадяни!

Готуймося до посилення відкритої та відвертої олігархічно-кримінальної диктатури!

Коментарі — 119
Evgen Perepichka _ 19.03.2017 21:36
IP: 35.187.26.---
продовження НЕС вигідна всім бо відсутній податковий тиск на бізнес. Маючи такі величезні кошти ми можемо виділити на оборону понад 300 млрд грн. Виділити значні кошти на науку й освіту і медицину. Підняти людям зарплати і пенсії, стипендії...
4. Є план повного вирішення питання з Пенсійним фондом. Є продумано майже все, давайте будемо працювати.
5. Маємо свою ідею і не треба йти у форваторі чужих ворожих нам ідей. А пропонувати вихід з становища. Закликаю до праці.
Ще треба й Ваші пропозиції.
З повагою Євген Перепічка.
Evgen Perepichka _ 19.03.2017 21:35
IP: 35.187.35.---
Добрий день! Шановний пане Сергію Дацюк. Підтримую Вашу ідею і Пропоную співпрацю. Щоб переламати ситуацію на мою думку потрібно мати свою ідеологію і свій план дій:
Пропоную наш шлях Перемоги: 1. Ідеологію цивилізму – відродження могутності української-трипільської цивілізації, на зразок китайської, індійської, мусульманської...
2. Нову Нашу теорію консолідації: а) на час війни і становлення України усі партії мають призупинити свою діяльність і стати до праці 2. Усі гілки влади формуються з патріотів-професіоналів
3. У світі поважають багатих і сильних. Щоб стати багатими, а значить і сильними треба впровадити Нову економічну Стратегію суть якої полягає, що тих податків які ми сплачуємо при придбанні товару ПДВ=20% достатньо щоб наповнити бюджет понад два рази. Доказую: ВВП = 2 трільйони грн + продаж імпортної продукції це ще два трлн. Грн., Разом приблизна 4 трл грн. х 20% = 800 млр грн, а ще економіка вийде з тіні бо виробники товарів і послуг не платитимуть податків.
Александр Авилов _ 19.03.2017 08:30
IP: 31.172.136.---
Василь Босович:
Нинішня влада розраховує не на патріотів, а саме на таку босоту...
Василь Босович _ 18.03.2017 11:26
IP: 194.44.120.---
Чомусь завжди здавалося, що покликання філософа мислити самому і пояснювати іншим складне, а не агітувати і не підбурювати до бунту, тим більше, якщо для нього нема особливих підстав.Прикро, шановний пане Дацюк, що Ви з кожною новою публікацією небезпечно еволюціонуєте від філософа до агітатора-горлана (за Маяковським).Якщо Ви готові задовольнитися цим мізерним статусом замість статусу філософа і Вам так потрібні дострокові президентські вибори, то, принаймні, скажіть, кого пропонуєте. Якщо ж наразі не можете, чи соромитеся, то не провокуйте колотнечу. Не до того тепер.
Andrii Pertsiukh _ 18.03.2017 10:47
IP: 78.111.186.---
І це все на фоні вже діючих законів про цензуру!
Yaroslav Yurkiv _ 18.03.2017 10:18
IP: 104.155.92.---
Myro Huk:
На жаль, в моді у влади – бути "крутими".

Краще б вони були РОЗУМНИМИ.
РОЗУМНИХ ми самі посунули від Влади:)
Myro Huk _ 17.03.2017 13:30
IP: 193.93.217.---
На жаль, в моді у влади – бути "крутими".

Краще б вони були РОЗУМНИМИ.
Yaroslav Yurkiv _ 17.03.2017 13:11
IP: 130.211.68.---
Олег Зуб:
Yaroslav Yurkiv _ І нарешті. паймьотє, яка ж вона файна, бо правдива, як правдивий лісовий гриб.В лісі завжди була Українська Правда!:) ****

Та ми вже зрозуміли, що ця Українська Правда галичанського розливу така файна, така файна, що деякі її адепти десятиріччями ПЕРЕХОВУЮТЬСЯ ВІД НЕЇ В МОСКВІ...:)))
Як переховуються?
Пропагують ЇЇ з Мацкви!!!
Yaroslav Yurkiv _ 17.03.2017 09:24
IP: 104.199.98.---
Олег Зуб:
Тільки в одному Дацюк правий: наше майбутнє – або олігархично -кримінальна, або – нацистсько-бандерівська диктатура. Як кажуть москалі: "хрен редьки не слаще"...
А про незалежну, демократичну, правову, соціально орієнтовану, всебічно розвинену Україну, яку ми мали на увазі, коли в 1991 році голосували за незалежність доведеться остаточно забути. Схоже, що назавжди.
++++++++++++++++++
Бідні та нещасні ви, галасававшиє в 1991 році за незалежність з савковим присмаком:)
Шкода вас, але нічого: ви пережили ком-незалежність, потім ліб-незалежність, далі – банд-незалежність, зараз – шок-незалежність, переживете і нац-незалежність.
І нарешті. паймьотє, яка ж вона файна, бо правдива, як правдивий лісовий гриб.
В лісі завжди була Українська Правда!:)
Volodymyr Zhovnir _ 16.03.2017 13:48
IP: 37.52.4.---
Олександр Палій:
Сергію, кидайте пити.
Зав'язуй з коксом окурок провладний
Ольга Болсуновская _ 15.03.2017 22:13
IP: 195.149.108.---
Олег Зуб: Пессимист говорит:"Хуже не бывает!", оптимист отвечает "Бывает, бывает!"
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 21:40
IP: 176.112.1.---
Олег Зуб:
Пессимист – это хорошо информированный оптимист... -
... эту "отмазку" придумали пессимисты, для своего оправдания и поднятия своего статуса... А вообще настоящий "пессимист" – это довольно унылая личность, перепуганная и "кислая"...
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 21:36
IP: 176.112.1.---
Василь Мороз:
А-а-а, да ты, к...ва, оказывается "Кононенко". Ну-ну...
... ну, порезвись, порезвись немножко, как козленок на лугу... Пока модератор очнется да "вычистит" тебя к т.м...
Олександр Олександренко _ 15.03.2017 21:05
IP: 46.211.129.---
Влада заборонила ввозити зброю на територію АТО?.А що таке територія АТО?Де те АТО починається,а де закінчується?
Василь Мороз _ 15.03.2017 20:39
IP: 77.121.149.---
Олександр Палій:
О, ПорохоОтсос появився)))).
Дивись не пропусти уроки у Піховшека.
Василь Мороз _ 15.03.2017 20:38
IP: 77.121.149.---
Арсен Борисович "Бе-бе-бе-бе", своими необдумаными действиями а также крайней жадностью к деньгам и рюкзакам, мне кажется, надолго испортил дружбу между украинским и армянским народами.
Василь Мороз _ 15.03.2017 20:33
IP: 77.121.149.---
Сергій Олексійович Бут:
А-а-а, да ты, к...ва, оказывается "Кононенко". Ну-ну...
Василь Мороз _ 15.03.2017 20:25
IP: 77.121.149.---
Як завжди вчасно, влучно і без зайвого словоблуддя:
Розповсюдьте, хто може цю дуже правильну статтю.
Чим побільше людей мають знати, з чого ми почали і до чого приходимо.
Однак вірю, що нічого в бандитів при владі не вийде: Будуть, в кращому випадку, "сидіти" і Президент, і Аваков з Грицаком і всі ті, хто не зрозумів куда потрапив і який час на дворі...
.
Olesia Heznok _ 15.03.2017 20:11
IP: 104.199.98.---
ПРАВДА!!!
Василь Мороз _ 15.03.2017 18:32
IP: 77.121.149.---
Як завжди: вчасно, влучно і без зайвого словоблуддя.
Поширте, хто може цю дуже правильну статтю.
Щонайбільше людей мають знати, з чого ми почали і до чого приходимо.
Однак вірю, що нічого в бандитів при владі не вийде: Будуть, в кращому випадку, "сидіти" і Президент, і Аваков з Грицаком і всі ті, хто не зрозумів куди потрапив, для чого і який час на дворі...
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 14:58
IP: 176.112.1.---
Олег Зуб:
...Однажды "Адидас" послал в Габон двух менеджеров – пессимиста и оптимиста – с целью оценить возможный рынок сбыта. Через неделю после прибытия они докладывают:
Оптимист: "Колоссальные возможности! Обуви тут ни у кого еще нет!"
Пессимист: "Нам тут делать нечего – обувь тут никто не носит!".
... можно было бы и без "дальнего" Габона обойтись. Есть более известная в Украине, и не только, шутка: "В бутылке водки осталось 250г. Оптимист говорит: "Бутылка наполовину полная". А пессимист: "Бутылка наполовину пустая". Юмор – юмором, но эту психологическую категорию никто не отменял. Оптимисты – движущая сила развития общества...
_ABM_ _ 15.03.2017 14:47
IP: 77.222.153.---
sidor:
_ABM_:
...Полностью согласен с Геращенко: "Продуманная, выверенная экономическая блокада, вплоть до полного разрыва экономических отношений с государством-агрессором, нужна нашей стране, если она хочет оставаться сильной и независимой от России"...

Аваков перед зеркалом примеряет корону и тренируется ловко держать в руке булаву на копии.
Не стоит торопить события. В Украине есть президент, а выборы покажут кто будет кем.
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 13:00
IP: 176.112.1.---
Anatol Zubenko:
... А что,он один шел на выборы?
... не один... Но у "другой" не стояла цель сохранить Украину...
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 12:56
IP: 176.112.1.---
Олег Зуб:
...Впрочем, Вы правы в одном: следующий наш Проводник Нации будет гораздо худшим.
1.Относительно "кумира" – это не ко мне... Кумиры тут у некоторых других есть...
2.Относительно следующего – поживем увидим. Я оптимист...
Сергій Олексійович Бут _ 15.03.2017 11:38
IP: 176.112.1.---
Andrey Kononenko:
...]А также наглый одержимый жадностью и честолюбием человек
... сколько людей – столько и мнений... У вас такое... А я "наблюдаю" Порошенка три года... Я не голосовал за него... Но чем дальше я наблюдаю его, тем больше прихожу к мнению, что он по уровню компетенции, организаторским способностям, преданности украинским ценностям – лучший из всех предыдущих... Относительно "честолюбия" можно согласиться... Но этот параметр не является однозначно негативным... Ваши суждения – "наглый", "одержимый жадностью" – носят огульный, эмоциональный и необъективный характер... Вы не знаете его близко (как и я) и не можете судить по этим параметрам со знанием дела... А то, что написано в отдельных одиозных интернетИзданиях относительно Порошенко – это в большинстве своем банальные фейки.
Корупція1097 Уряд реформ307 Україна та Європа917 Aтака Путіна1112 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Сергій Лещенко

Розенблат і Манафорт. Розборки на Печерську

8
Ольга Богомолець

Уряд має вжити екстрених заходів з відновлення людського потенціалу України

Тетяна Попова

Репутація України

8
Ярослав Юрчишин

Антикорупційний суд: такий страшний, такий потрібний

36
Олексій Рябчин

Кадрові питання. Хто буде встановлювати нам тарифи?

4
Тетяна Попова

Чому приховується кількість нападів на журналістів?

9
Сергій Лямець

Как Ахметов получит из госбюджета 28 МИЛЛИАРДОВ! Продолжение утренней темы о погашении долгов ОРДЛО за электроэнергию

13
Мустафа Найем

Радикальная партия Рината Ахметова защищает коррупционеров, контрабандистов и мошенников

20
Юрій Мірошниченко

Обов'язок держави – належне забезпечення мінімальних умов тримання ув'язнених та адаптації їх після звільнення

6
Сергій Лямець

Порошенко спонсирует террористические государства ДНР и ЛНР

34
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter