Обережно, ларьки наступають!
Схоже, київська влада знайшла спосіб, як зробити українську столицю привабливою і цікавою для іноземних гостей.
Якщо у більшості європейських столиць туристи шукають старовинні мальовничі вулички і давню архітектуру середньовіччя або епохи Відродження, то в Київ можна приїжджати за неповторними 90 роками... ХХ століття.
Зрештою, усі звикли до того, що дев'яності іноді про себе нагадують, але епізодами і з часом рідше. І важко збагнути, чому майже ніде уже немає надписів "Цой жив!", а кількість кіосків зростає.
Здається, що у столичної влади новий девіз: "на кожного киянина по одному ларьку". Принаймні, в мене виникає таке відчуття кожного ранку, коли я бачу як дефіцитні фрагменти міського декору з газону і клумб з'їдають ці дива-витвори з металопрофілю і пластику.
Вони з'являються майже так само несподівано, як Черновецький в Києві. Втім, якщо київський голова досить швидко знову зникає, то кіоски, схоже, не збираються цього робити.
Оболонський проспект: дерев поменшало, ларьків побільшало
В цей час девелопери намагаються заповнити свої офісні центри за рахунок прийняття законів, які забороняють власникам квартир здавати свої квартири в оренду під офіси. З такими тепмами "експансії ларьків" є шанс, що через деякий час їх торгівельна нерухомість також виявиться зайвою.
А ще кажуть, що влада не сприяє розвитку малого бізнесу...
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.