11 березня 2014, 21:15

Колись голова "Енергоатому" був у розшуку. В Молдові...

Чим керувалися в Кабміні, коли призначали Валерія Ясюка головою правління ПАТ "Укртрансгаз"? Нехай, його уже відсторонили.

Те ж саме запитання і до головування в "Енергоатомі" Юрія Недашковського. Навіщо було повертати цю людину, яка також встигла себе скомпрометувати. І не лише тим, що він є багаторічним соратником Мартиненка та Жванії та активно з ними "співпрацював", використовуючи можливості НАЕК.

Недавно наткнувся на "Економічній правді" на новину майже трирічної давнини, в якій йдеться про те, що Недашковського було оголошено в розшук у Молдові.

Це не жарт. У сусідній державі, насправді, була порушена кримінальна справа за невиконання судового рішення, й було оголошено в розшук та видано ордер на арешт голови НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського.

Цей список, звісно, можна продовжити і іншими прізвищами, які сьогодні знову опинилися при владі, або й зовсім не полишали своїх крісел. Ніхто про них не забув.

Тож прем'єр-міністр не дарма назвав новий склад Кабміну "політичними камікадзе". Новий уряд таки ходить по краю леза.

Ще одне підтвердження.

Сьогодні така собі ВГО "Фумігаційна асоціація" поширила реліз з погрозами до корупціонерів. Це були реальні погрози, або шантаж. Але це справедливий "шантаж" і справедливі "погрози", якщо взагалі так можна казати.

"Звертаємося до усіх чиновників, які задіяні в корупційних схемах добровільно залишити свої посади, а також перестати лобіювати призначення на посади своїх спільників, готових продовжувати негідну справу поборів", – заявила Підберезняк.

"Якщо чиновники не виконають цю вимогу, ми, як професійне галузеве об'єднання, зробимо все можливе для того, щоб зібрати і передати всю інформацію по корупційних схемах і тарифах, а також прізвища хабарників до правоохоронних органів".

Ви засуджуєте таку поведінку? Я ні. Більше того, закликаю інших представників бізнесу діяти так само.

Мова, звісно йде лише про невеликий ринок засобів захисту рослин (фумігація – спосіб боротьби із шкідниками й хворобами сільськогосподарських рослин). Утім, хіба не вони краще за інших розуміють, як боротися із "паразитами"? І хіба вони б почали без причини поширювати такі повідомлення?

Це означає, що вони не бачать змін і готуються до найгіршого і, напевно, небезпідставно.

Чому я вважаю голову ''Ощадбанка'' брехуном

Почитав блог Андрія Пишного про те, що нібито Економічна правда бере участь у інформаційній атаці на Ощадбанк. Приємно здивований. У своєму блозі голова Ощадбанку пише, що ми, тобто ЕП і журналісти, які писали матеріал "Продаж, ліквідація, реорганізація...

Питання до МОЗу: де ліки? ви чекаєте смертей?

Про закупівлі МОЗ уже так багато було сказано, що додати нічого. І те, як вони відбуваються цього року, це окрема історія. У 2014 році закупівлі здійснюються найдовше у порівнянні з минулими роками...

Столиця нашої Батьківщини – місто Москва?

Можете собі уявити першокласника, який кожного дня бачить цю табличку? Така табличка висить біля входу у ЗОШ N1 в місті Корсунь-Шевченківський (Черкащина)...

''Брудний'' гравець під N46 в списку Порошенка

Деякі ЗМІ напередодні опублікували більш широку версію списку "Блоку Петра Порошенка", який містить не лише першу "десятку" кандидатів. В ньому чимало прізвищ, яких ми не очікували там побачити...

Колись голова "Енергоатому" був у розшуку. В Молдові...

Чим керувалися в Кабміні, коли призначали Валерія Ясюка головою правління ПАТ "Укртрансгаз"? Нехай, його уже відсторонили. Те ж саме запитання і до головування в "Енергоатомі" Юрія Недашковського...

''Беркут'' ''закликає'' українців виходити на вулиці

Однією з перших вимог опозиції зараз на переговорах з президентом повинна бути вимога щодо вирішення ситуації з "Беркутом". Після переглянутих кадрів і відео, які свідчать про жорстокість і некерованість цих вузьколобих істот, у людей виникає тільки одне бажання – озброюватися і виходити на вулиці...