23 січня 2014, 18:50

''Беркут'' ''закликає'' українців виходити на вулиці

Однією з перших вимог опозиції зараз на переговорах з президентом повинна бути вимога щодо вирішення ситуації з "Беркутом".

Після переглянутих кадрів і відео, які свідчать про жорстокість і некерованість цих вузьколобих істот, у людей виникає тільки одне бажання – озброюватися і виходити на вулиці. Вони небезпечні, дуже небезпечні.

"Беркутята" своїми діями закликають виходити на вулиці. Причому дуже добре видно на багатьох відео, що українців із західних регіонів вони катують з особливою завзятістю. Це характерна риса не тільки "бойових псів" Захарченка, а й тих "невідомих", які викрали Ігоря Луценка і причетні до смерті Юрія Вербицького.

Якщо в майбутньому не реформувати ці спецпідрозділи, нас чекає ще більше конфліктів. І постраждають навіть не ті, хто знущається зараз над неозброєними мітингувальниками. У той час, коли йдуть переговори. Постраждають звичайні правоохоронці, які до знущань на Грушевського не мають відношення.

"Відбілити" "Беркут" чи будь-яких інших силовиків, і навіть внутрішні війська, які за цим без участі спостерігали, вже нічого не зможе. Люди все пам'ятають.

Я не знаю, чим все це завершиться, але якщо раптом завтра чи ще колись ситуацію буде урегульовано, і Янукович залишиться при владі, навіть якщо уряд Азарова піде, спокою в майбутньому не буде. І це буде проявлятися в точечних конфліктах.

Я тільки можу собі уявляти, як фани на футбольних матчах будуть "відриватися" на правоохоронцях або з якою неповагою будуть ставитися до них пересічні люди в інших ситуаціях – вони радше бандитам будуть допомагати, ніж "Беркуту". Населення ж все це бачить – журналісти в Україні ще при тямі, не дивлячись на те, що в них стріляють і мордують.

Хіба в перший день активізації мітингувальників, вони роздягали взятого у полон ними "беркутівця"? Хіба хтось знущався над "тітушками", захопленими "автомайданівцями"? Це просто два абсолютно різні світи.

Зараз силовики отримують, за їхніми мірками, великі гроші. А що буде, коли їх послуги не будуть потрібні "банді"? Вони ж повернуться на старі позиції і будуть працювати за копійки, як голодні пси на ціпку. Вони відчувають, що не будуть покараними.

Зараз є можливість вирішити цю проблему, опозиція може вимагати належного ставлення до ув'язнених. Опозиції треба зараз вимагати від Януковича і Захарченка заспокоїти своїх скажених "псів". Якщо вони будуть продовжувати в тому ж дусі, їм цього не простять. Не кажучи вже про те, що причетні до тортур, повинні бути покарані.

ВІДЕО. Це далеко не всі відео-докази "звірячої поведінки". Ті, хто закликає до правопорядку і спокою в країні і називає всіх без розбору "екстремістами", прошу запастися поп-корном. Вам приємно буде, це, напевно, дивитися. Перепрошую, якість не HD.

Чому я вважаю голову ''Ощадбанка'' брехуном

Почитав блог Андрія Пишного про те, що нібито Економічна правда бере участь у інформаційній атаці на Ощадбанк. Приємно здивований. У своєму блозі голова Ощадбанку пише, що ми, тобто ЕП і журналісти, які писали матеріал "Продаж, ліквідація, реорганізація...

Питання до МОЗу: де ліки? ви чекаєте смертей?

Про закупівлі МОЗ уже так багато було сказано, що додати нічого. І те, як вони відбуваються цього року, це окрема історія. У 2014 році закупівлі здійснюються найдовше у порівнянні з минулими роками...

Столиця нашої Батьківщини – місто Москва?

Можете собі уявити першокласника, який кожного дня бачить цю табличку? Така табличка висить біля входу у ЗОШ N1 в місті Корсунь-Шевченківський (Черкащина)...

''Брудний'' гравець під N46 в списку Порошенка

Деякі ЗМІ напередодні опублікували більш широку версію списку "Блоку Петра Порошенка", який містить не лише першу "десятку" кандидатів. В ньому чимало прізвищ, яких ми не очікували там побачити...

Колись голова "Енергоатому" був у розшуку. В Молдові...

Чим керувалися в Кабміні, коли призначали Валерія Ясюка головою правління ПАТ "Укртрансгаз"? Нехай, його уже відсторонили. Те ж саме запитання і до головування в "Енергоатомі" Юрія Недашковського...

''Беркут'' ''закликає'' українців виходити на вулиці

Однією з перших вимог опозиції зараз на переговорах з президентом повинна бути вимога щодо вирішення ситуації з "Беркутом". Після переглянутих кадрів і відео, які свідчать про жорстокість і некерованість цих вузьколобих істот, у людей виникає тільки одне бажання – озброюватися і виходити на вулиці...