15 вересня 2014, 20:37

''Брудний'' гравець під N46 в списку Порошенка

Деякі ЗМІ напередодні опублікували більш широку версію списку "Блоку Петра Порошенка", який містить не лише першу "десятку" кандидатів.

В ньому чимало прізвищ, яких ми не очікували там побачити. В ньому чимало прізвищ людей, які можна вважати одіозними. А також людей, які не викликають довіру.

Таких чимало і в списках інших політичних партій.

Проте в списку БПП є також людина, яка розвіює останні сумніви з приводу того, чи варто голосувати за "президентську" партію.

І тільки завдяки цьому кандидату місце цьому списку у смітнику.

Придивіться уважніше до N46. Попитайте у учасників аграрного ринку, товаровиробників, чи знають вони, що це за кандидат такий? А потім подивіться на їх скривлені гримаси.

Ця людина працювала в уряді Азарова. Тільки на цьому можна було б уже завершувати. Якщо нинішній парламент таки ухвалить в цілому законопроект "Про очищення влади", то у нього не буде ані найменшого шансу потрапити в парламент.

За своє життя цей чиновник встиг попрацювати в багатьох місцях. На Харківщині він пройшов шлях від вчителя трудового навчання в сільській школі до заступника голови Податкової в Харківській області.

Доля його потім закинула в столицю. Спочатку він займав посаду заступника голови правління НАК "Надра України", потім працював заступником міністра екології. Під час правління Януковича дослужився до заступника міністра аграрної політики, а пізніше очолив скандальну Держсільгоспінспекцію, яка мала дві основні функції – залякувати аграріїв, і збирати з них "подать". Зт ДСІ він пішов у 2012 році.

Втім, він продовжував контролювати діяльність інспекції із підпілля. До недавнього часу людина нашого кандидата була радником голови Держсільгоспінспекції. Аж до того часу, поки не закінчилася ера "золотої булки".

Аграрний ринок відверто ненавидить цього кандидат БПП. І не дарма.

Як бачите, N46 – багатофункціональний, такий собі універсальний гравець, грає на будь-якій позиції і однаково корисно. А найбільшу користь він приніс ФК "Сім'я", працюючи в аграрному міністерстві.

Зараз N46 допомагає біженцям Слов'янська, поводиться тихо і скромно, і смиренно чекає на високе призначення. Буквально в липні його називали одним з головних кандидатів на пост голови Харківської облдержадміністрації. Подейкують, що такий "подарунок" він мав отримати за те, що "вклався" у перемогу ПП на президентських виборах.

Чому цей "брудний" гравець під N46 у складі ФК "БПП" повинен грати в парламентській "прем'єр-лізі"? І як з ним буде грати в одній команді миколаївський аграрний мільйонер, який також піде на вибори під прапором "БПП"?

Чому я вважаю голову ''Ощадбанка'' брехуном

Почитав блог Андрія Пишного про те, що нібито Економічна правда бере участь у інформаційній атаці на Ощадбанк. Приємно здивований. У своєму блозі голова Ощадбанку пише, що ми, тобто ЕП і журналісти, які писали матеріал "Продаж, ліквідація, реорганізація...

Питання до МОЗу: де ліки? ви чекаєте смертей?

Про закупівлі МОЗ уже так багато було сказано, що додати нічого. І те, як вони відбуваються цього року, це окрема історія. У 2014 році закупівлі здійснюються найдовше у порівнянні з минулими роками...

Столиця нашої Батьківщини – місто Москва?

Можете собі уявити першокласника, який кожного дня бачить цю табличку? Така табличка висить біля входу у ЗОШ N1 в місті Корсунь-Шевченківський (Черкащина)...

''Брудний'' гравець під N46 в списку Порошенка

Деякі ЗМІ напередодні опублікували більш широку версію списку "Блоку Петра Порошенка", який містить не лише першу "десятку" кандидатів. В ньому чимало прізвищ, яких ми не очікували там побачити...

Колись голова "Енергоатому" був у розшуку. В Молдові...

Чим керувалися в Кабміні, коли призначали Валерія Ясюка головою правління ПАТ "Укртрансгаз"? Нехай, його уже відсторонили. Те ж саме запитання і до головування в "Енергоатомі" Юрія Недашковського...

''Беркут'' ''закликає'' українців виходити на вулиці

Однією з перших вимог опозиції зараз на переговорах з президентом повинна бути вимога щодо вирішення ситуації з "Беркутом". Після переглянутих кадрів і відео, які свідчать про жорстокість і некерованість цих вузьколобих істот, у людей виникає тільки одне бажання – озброюватися і виходити на вулиці...