Саша Дрік Голова ГО «Декларації під контролем», член Ради громадського контролю НАБУ

Е-декларування – це наш антикорупційний Майдан

21 листопада 2016, 18:53

21 листопада 2013 року

Початок Євромайдану та Революції гідності. Головні вимоги: банда Януковича має бути усунена від влади, країна має рухатися у напрямку від авторитарної Росії до цивілізованої Європи, корупціонери мають бути покарані.

21 листопада 2016 року

У владі ті ж януковичи, тільки з іншими прізвищами. Євроінтеграційні намагання буксують через постійний саботаж реформ і дискредитацію реформаторів. Росія через своїх посіпак, російських бандитів та українських олігархів посилює свій вплив на Україну. Коріпціонери не покарані і далі продовжують грабувати країну.

Проблеми, які гальмують Україну зараз, – такі самі, як і три роки тому.

Проте є одна суттєва різниця.

Люстрація, prozorro, e-data, відкриті реєстри, НАБУ, САП, ДБР, НАЗК – нове антикорупційне законодавство і нові інституції, які вперше в історії України створені спеціально для того, аби вирішити ці проблеми. Реформи і зміни, які відбуваються попри постійний саботаж і всупереч волі керівництва держави.

І найголовніше – е-декларування, яке вперше в історії України озброює всі ці інституції і нас з вами реальною зброєю.

Але е-декларування запрацює по-справжньому лише тоді, коли тисячі, сотні, мільйони громадян по всій Україні почнуть цю зброю використовувати. Якщо, як і три роки тому, ми об'єднаємо свої зусилля, щоб змусити цю зброю працювати. І якщо, як і три роки тому, ми виженемо першого, – решта втечуть за ним.

Для цього потрібно насправді небагато. Кожному, хто вірить в Україну і готовий докласти трохи зусиль, почати втілювати в життя простий принцип: корупціонери мають бути ідентифіковані і покарані. Для цього перевірити всього 1 декларацію і повідомити про виявлені невідповідності або ознаки незаконного збагачення НАЗК/НАБУ.

Ми в Коаліція "Декларації під контролем" вже підготували інструкції, інформаційні матеріали і приклади – як це зробити.

Як самостійно провести логічний/арифметичний контроль декларації:Як порівняти дані з е-декларації з реєстрами:Покрокові інcтрукції для роботи з реєстрами від Громадського люстраційного комітету:Також: Чи належить земля декларанту?, Чи належать транспортні засоби декларанту?, До якого бізнесу має стосунок декларант?

Про будь-які невідповідності повідомляйте через онлайн-форму

Ми також запустили кампанію "Голубе сизий, поясни або піди!", першим героєм якої є народний депутат Андрій Лозовий. Заява в НАЗК сьогодні відправлена.Е-декларування – не просто дієвий спосіб очистити владу від корупціонерів. Це інструмент, який змінить політичну систему України. Олігархам на чолі з Порошенко потрібна не Україна, а територія із зубожілим народом і рабською електоральною психологією. Тільки так вони можуть втриматись у владі і відтягнути крах збудованої ними, під патронатом путінського російського криміналітету, олігархічної імперії. Крах цієї економічної і політичної імперії зла і є відправна точка початку відродження Держави Україна. Але для цього потрібна участь кожного з вас.

Зробімо це!

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Володимир Сущенко _ 23.11.2016 09:46
IP: 194.44.142.---
Хороший матеріал та методички. Слушний заклик до кожного – взяти участь в аналізі декларацій. В той же час він, мабуть, на мій погляд – дещо наївно-ідеалістичний з точки зору виконання? Адже для такого детального аналізу навіть однієї декларації – потрібен і значний час, і бажання, і відсутність генетичного страху переважної більшості: "А що мені за це буде? І чим це все завершиться?" Тому пропоную тим, хто присвятив весь свій час (громадським активістам): 1. Створити хоча би список приблизно 100 високопосадовців, чиї декларації необхідно перевірити в першу чергу. 2. Створити реєстр тих не байдужих громадян, які реально бажають бажають взяти участь в цій роботі, шляхом їх реєстрації на своїх сайтах (громадських організацій) і співпрацювати з конкретними викривачами. Можливо, є сенс звернутись до пенсіонерів (колишніх бухгатерів, слідчих) і до студентів – юристів і еконогмістів...?! А просто звернення до всіх – ілюзія... Хоча сама ідея – правильна!
Brokerman _ 23.11.2016 00:53
IP: 95.133.225.---
Уважаемые коллеги,
предлагаю
Фесенка, Авакова, Игорька Луценко и Уколова БОЙКОТИРОВАТЬ, поскольку эти ЧЕЛЫ не соображают, что нужно в ихних опусах включитЬ опцию КОММЕНТАРИИ!
Igor Sidorov _ 22.11.2016 20:36
IP: 188.163.3.---
В выпускных классах нужно обучать этой системе контроля е-декларациям.
Василь Таранович _ 22.11.2016 15:07
IP: 188.163.107.---
:
Кізяк кацапський,об'явись,і я порву тобі твій пердак,ольгінський троль.
Pavlo Koma _ 22.11.2016 06:03
IP: 92.112.166.---
На третю річницю революції гідності проти військової агресії РФ Путіна Народ України всіх національностей змушений далі голими руками йти на штурм, щоб нейтралізувати так звані "московські шатуни" – центри розвідки і керування гібридної війни російського міра в Україні, де в першу чергу нівелюють національну валюту.
Вони так і не зрозуміли, як можуть диско ведучі Московського шоу ставати дружинами українських політиків, щоб отримувати в цих центрах мільйони рублів на вирішення квартирних питань?
А виявляється, що не тільки у Сергія Лещенка, багата дружина ді-джей.))
Може нас усіх так не спокушають красуні російського міра гібридних воєн ФСБ, як у Києві можновладців, чи ми просто не ходимо в їх центри молитися?
Орест Гаранджа _ 21.11.2016 22:54
IP: 104.155.98.---
ГО "Не мовчи" знайшло землю та будинки побудовані на ній депутата безробітного, боржника, який любить подорожувати??? Виконавча служба юстиції нічого не бачить??? Ось де корупція?
mihaylenco _ 21.11.2016 21:17
IP: 93.170.65.---
Свіжа новина. Покидає посаду голова люстраційного комітету, Козаченко.
aerodrom _ 21.11.2016 21:04
IP: 104.199.50.---
Олігархам на чолі з Порошенко потрібна не Україна, а територія із зубожілим народом

+
Doroshenko Vlad _ 21.11.2016 19:21
IP: 93.72.70.---
Ну, надо начинать с панамских патриотов, и с нанятых налогоплательщиками чиновников. Есть у нас Послереволюционная Сотня Первого миллиарда?
Этого голуба хоть выбирали, кто-то мог по нему сказать, да-нет. Да он под оппозицию косит, типа Дрик дрюком замахивается на оппозицию к власти. Сперва на тарифо-творцов заяву в НАЗК почему не послали? От которых почти каждый по своим карманам шарит-концы с концами тужится свести.
А есть тыщи заведенных в темную чиновников по спискам олигархов.
ONLINE
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter