Саша Дрік Голова ГО «Декларації під контролем», член Ради громадського контролю НАБУ

Порошенко має понести відповідальність за 5 втрачених післяреволюційних років

07 квітня 2019, 17:18

Результати першого туру – це закономірність: зло має бути покаране. Петро Порошенко, який розуміє їх невипадковість, готовий тепер пообіцяти що завгодно, аби лише залишитись Президентом. Навіть абсолютно протилежне тому, що говорив попередні роки.

2014: "Я особисто відповідатиму за боротьбу з корупцією"

2017: "Ми впровадили безпрецедентні антикорупційні механізми, які вже дають результат"

2018: Глава держави зазначив, що пишається тим фактом, що саме за його ініціативою в Україні було створено незалежну, неупереджену антикорупційну інфраструктуру

Березень 2019: "Існує не лише системна дискредитація антикорупційних органів, а існує системна дискредитація державної влади в Україні, в тому числі і пов'язана з гібридною агресією проти нашої держави, бо агресія відбувається і в інформаційному полі"

Квітень 2019: Чинний президент Петро Порошенко виступає за перезавантаження Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Який висновок можна зробити з цих цитат Президента Порошенка?

1. За антикорупційну реформу відповідав він особисто

2. 5 років все було добре, незалежні антикорупційні органи працювали, і він пишався їх результатами, а всі, хто так не думає, – агенти кремля

3. Через 5 років він визнав, що всіх обманював, що антикорупційні органи, за які він відповідав особисто, не працюють, і мають бути перезавантажені.

Тобто він не тільки саботував антикорупційну реформу, не тільки обманював і українців, і міжнародних партнерів 5 років, але й перевзувається зараз в повітрі. Патологічний брехун, який від імені держави вводив в оману міжнародних партнерів та громадян України, буде тепер, як і з закінченням війни, вибачатись, що не виконав свою обіцянку?

Вірити йому – значить покривати і ставати співучасником злочинів Головнокомандувача офшорів, включно з розкраданням армії, роздаванням сфер впливу своїм друзям і бізнес-партнерам, продажем національних інтересів олігархам, нерозслідувані вбивства часів Майдану, переслідуваннями і вбивствами активістів і так далі.

Більше того, вірити йому – значить знову самообманюватись, бо він знову обіцяє те, чого Президент навіть не має повноважень робити. 5 років у нас був Президент, який обіцяв і антикорупційну, і судову реформи, і судячи з телевізійних роликів, трохи не економічне диво в країні здійснив. Але в тому-то ж і проблема: якби Президент постійно не втручався і не намагався взяти під свій контроль ці реформи, можливо, якийсь результат і був би.

Можна виправдано перейматися відсутністю досвіду і вимагати чітких відповідей в альтернативного кандидадата. Можна, як я, шукати вихід в парламентських виборах.

Ми повинні нарешті почати жити за Конституцією і вимагати від політичного керівництва відповідальності за невиконання обіцянок, перевищення повноважень і саботаж реформ. І я не розумію, як робити це наступні 5 років, якщо ніхто не понесе відповідальність за попередні 5 років.

powered by lun.ua
Коментарі — 84
Volodymyr Lord _ 12.04.2019 12:06
IP: 35.235.227.---
© "Центрально Карпатське Королівство".
Королівський Замок в м.Ужгород,по вул.Капітульній 33.
- Мій "Службовий Офіс" у цій будівлі.

- Також я можу фізично знаходитись у Мукачівському Замку, або в іншому місці, завжди несиджу на одному місці.

- Що стосується прийому громадян усього "Карпатського Євро-регіону", любе запитання розглядаю у "Ужгородській Обласній Раді", площа Народна,N4.

- Також поблизу приблизно метрів 300, знаходиться Ужгородська "Міська Рада". Напроти "Міської Ради" виликими білими буквами написано "Ужгород".

- Наш електронний адрес на який ви можите написати запитання: Korol105@ua.fm або нижче користуєтесь контактним профільом для написання нам повідомлення.
Morgun Volodymyr _ 11.04.2019 15:01
IP: 35.235.226.---
Ой як керівниця ГО шки яка наглядає за НАБУ і яка вибирала робітників цієї структури дивується? А чому підзвітна структура з 2015 року не довела справу Свинарчуків до суду?! Чому?! А потім перед самими виборами влаштовує виток інформації та гоп і винуватий Президент! А НАБУ святе і невинне. Може хтось трохи змастив салом?
Yaryk Yurkiv _ 09.04.2019 12:44
IP: 35.235.226.---
Нестор Чорнобай:
Хто сьогодні представляє у ВРУ студентів, пенсіонерів, найманих працівників?
========
Бувші студенти, пенсіонери, і усі вони – наймані народом працівники.
Лише чомусь скурвлюються, як тільки туди потрапляють?
Yaryk Yurkiv _ 09.04.2019 12:40
IP: 35.235.226.---
Alexander Vasilevsky:
Саша ви дійсно вважаєте що Зе це добро? Чи як і Ющенко вважаєте що згорів сарай – гори і хата?
Хата згоріла у 2010-му, коли по вашій волі з неї пішов Господар!
Елена Осина _ 09.04.2019 04:22
IP: 35.235.226.---
ВСе понимают,что если бы президентом стала ЮЛЯ,то те,кто виноват ПОНЕСЛИб ответственность за прошлые 5 лет.Поэтому ее и "задавили" админресурсом...
Нестор Чорнобай _ 08.04.2019 19:42
IP: 35.235.227.---
У кожного президента України були свої "свинарчуки". Вже забули, як Кучма дарував "своїм хлопцям", без найменшого сумніву в правильності своїх дій, під телекамери, а не в тихому кабінеті з заштореними вікнами, заводів і фабрик на 40 млрд. радянських карбованців по залишковій вартості. А це ж було більше, ніж 40 млрд. дол. США! Він не знав, хто є Янукович до призначення Прем"єром у 2002 році? Чи не знали, що таке РосУкренерго у 2004 році? І так можемо пройтись по кожному керманичу. Чому так? Бо укр. політика – це великий бізнес. Приходять партії у ВРУ, ділять квоти і назначають по ним своїх міністрів чи "смотрящих", які будуть дерибанить країну і бюджет до наступних виборів. А при цьому ще й проводити лобістські закони на користь олігархів, за додаткову плату. Хто сьогодні представляє у ВРУ студентів, пенсіонерів, найманих працівників? А це 4/5 виборців України! Про яких політики згадують за 4 місяці до виборів. Тому і готові голосувати за кота в мішку: "хто завгодно, аби не ЦІ!
Александр 1 _ 08.04.2019 18:26
IP: 35.235.227.---
Alkexanderkiv Dankiv:
Порошенку обкрадав державу і народ протягом цих п'яти років...
Ви закодовані на брехливої інформації. або кажіте неправду свідомо.
Як би Порошенко обкрадав 5 років державу, він би у п'ять разів збагатився. А насправді, по даними, наприклад, журналу Форбс, він втратив більшість своїх капіталів (в 2013 році було 1,6 млрд. доларів, в 2018 – 0,575 млрд). Цифри, звісно, оцінні і можуть бути не точними. Але абсолютно точно з різних джерел він втратив багато, і при цьому 1,2 млрд. грн. передав на благодійність.
Тож ваш аргумент – це повторювання брехливих фейків.
Немає жодного факту, де Порошенко собі щось прихопив під час президентської каденції. Одні здогадки, наклеп, прив'язки до інших людей.
Наведіть хоч один факт (з доказами) збагачення Порошенко.
Alkexanderkiv Dankiv _ 08.04.2019 16:32
IP: 35.235.227.---
Олександр Литвиненко:
Alkexanderkiv Dankiv:
Ви хворі люди! Щоб помститись Порошенку ви готові ризикувати країною.
Порошенку обкрадав державу і народ протягом цих п'яти років, обкрадав раніше, коли поєднував свій бізнес-інтерес з державним, часто плутаючи своє та суспільне, коли працював міністром економіки (це той, хто проводить державні тендери) в уряді Азарова, коли наглядав за Нацбанком, у РНБО. Тобто йому державна посада потрібна тільки як засіб для більш легкого та більш великого збагачення, при чому в основному за рахунок народу. Стан війни дуже вигідний таким людям як Порошенко, це про них "кому війна, кому мати рідна". Тож ризикують країною ті, хто сліпо вірить Порошенку.
Alkexanderkiv Dankiv _ 08.04.2019 16:23
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Alkexanderkiv Dankiv:
Я дуже сподіваюся, що в більшості людей все-таки вистачить здорового глузду і ми в цей раз не прогавимо свій шанс... оцей оффшорний посадовець з ініціалами ПОП.
Саме так. Повинно вистачити здорового глузду, щоб не проголосувати за кішку Коломойського в торбі. Чому вас не хвилюють офшори Зеленського? Чи ви про це досі не чули? На підставі чого ви вважаєте, що Зе – це шанс. До речі, шанс на що? На повернення Коломойського? На нове пограбування через нові/старі схеми? На подолання корупції? На чому базується ваше ствердження?
Між Зеленським і Порошенком є одна надзвичайно важлива різниця – перший (Зе) робить бізнес не змішуючи його з владними посадами, тобто некоррупціонує. Другий навпаки весь час поєднував ці дві непоєднувані речі. Він єдиний в світі президент-діючий бізнесмен. І часто його доходи досягаються за рахунок владних повноважень. Людина, яка краде в держави і народу не повинна ними керувати.
Alexander Vasilevsky _ 08.04.2019 16:23
IP: 35.235.227.---
Саша ви дійсно вважаєте що Зе це добро? Чи як і Ющенко вважаєте що згорів сарай – гори і хата?
ViHo _ 08.04.2019 14:00
IP: 35.235.227.---
Віктор Ковальов:
Miroslaw Paranchak:
цю бабу закинули до нас з московії.
Не маніпулюйте, вона представляї інституції Заходу.
Одне другому не протирічить. На Заході є купа інституцій, чиї погляди на Україну збігаються з кремлівськими.
Александр 1:
100% пыдтримую.
Valery Avdasev _ 08.04.2019 13:03
IP: 35.235.227.---
Дмитрий Шестов:
Ну-ну! призрачные надежды на Зе:))) Максимум на что он способен это "калиф на час".
Віктор Ковальов _ 08.04.2019 12:54
IP: 35.235.226.---
Miroslaw Paranchak:
цю бабу закинули до нас з московії.
Не маніпулюйте, вона представляї інституції Заходу.
Александр 1 _ 08.04.2019 12:47
IP: 35.235.227.---
Юрий Андрухович: "Особа, вуста якої від імені Штабу Зеленського так виразно проартикулювали згадане "винесення за дужки" віри, мови та історії, цілком тягне на софт-версію незабутнього Табачника... Дмитро Разумков, виявляється, був одним із лідерів молодіжного крила Партії реґіонів і належить до середовища небезвідомого реґіонала Хомутинника.

Але от вони повертаються – в дещо пом'якшеній і навіть забавній формі кар'єрного коміка. І все ж – вірні собі й незмінні у векторі. Бо риги – це слуги, і ригів колишніх не буває. Навіть якщо відтепер вони "слуги народу".

Про це можуть не знати наші озброєні ґаджетами неовиборці, наші рідні "гості з майбутнього", які, кажуть, так масово прийшли на виборчі дільниці, аби підтримати "нове й нічим не заплямоване" обличчя. Тато й мама про Небесну сотню, очевидно, не розповідали, а що розповіли, те забулося".
Александр 1 _ 08.04.2019 12:20
IP: 35.235.227.---
Віктор Ковальов:
Чудова цитата, але чому Андрухович "па расєйські".
Тому що цитата з Цензору була "па расєйські", мабуть, перекладина.
Віктор Ковальов _ 08.04.2019 12:17
IP: 35.235.226.---
Александр 1:
Юрій Андрухович:...проект "Зе" является ничем иным, как софт-версией старой Партии регионов... если бы не раскольничество Вилкула, то сейчас стоял бы перед нами тот "выбор", о котором я...
То есть те, кого от власти в Украине отодвинула Небесная Сотня".
Чудова цитата, але чому Андрухович "па расєйські".
Сергей Папков _ 08.04.2019 12:02
IP: 35.235.226.---
А що ці самі "громадські організації" 5 років робили для того, щоб ці 5 післяреволюційних років не були частково втрачені?
Лише ходили по політичним ток-шок на ТВ і непогано жили за всілякі закордонні гранти?
На моє глибоке переконання сама назва подібних утворень говоить про те, що вони повинні насамперед піднімати громадськість для протискання у влади потрібні суспільству рішення.
Особливо у 2014 році, коли Київ був наводнений "сотнями майдану", нардепів ВР можна було примусити проголосувати не лише за скасування недоторканності, вибори за відкритими списками, виборність суддів, імпічмент, а навіть за власне ув'язнення, яке набагато краще за "суд Лінча".
Сергей Папков _ 08.04.2019 11:51
IP: 35.235.226.---
Те, що Зеленський досі, за 2 тижні до вирішального голосування, не представив широкій публіці свою команду, хоча б: мнністрів оборони і закордонних справ, голів СБУ і НБУ, секретаря РНБО та глав 24 облдержадміністрацій, – викликає дуже нехороші думки і підозри.
АБО НАВКОЛО НЬОГО ПОРОЖНЕЧА АБО, ЯКЩО ПОКАЗАТИ ЦІ ОБЛИЧЧЯ, ТО РЕЙТИНГ ПЕРЕД 2-м ТУРОМ ОБВАЛИТЬСЯ!
І не знаю, що гірше.
Александр 1 _ 08.04.2019 11:34
IP: 35.235.227.---
Юрій Андрухович:...проект "Зе" является ничем иным, как софт-версией старой Партии регионов... если бы не раскольничество Вилкула, то сейчас стоял бы перед нами тот "выбор", о котором я... не без отвращения писал на прошлой неделе, – между Зеленским и Бойко. То есть, ... между двумя версиями старой Партии регионов. Между двумя ее, можно сказать, крыльями (если к такому уроду вообще хоть какие-то крылья лепятся): условно младшим и условно старшим...

Тихий реванш старых политических профи под прикрытием "аполитичного" комика-новичка. Лицо, губы которого от имени штаба Зеленского так выразительно проартикулировали упомянутое "вынесение за скобки" веры, языка и истории, вполне тянет на софт-версию незабываемого Табачника... Условный Табачник плюс безусловный Хомутынник плюс Штаб Зеленского равно вчерашние. То есть передмайданные. То есть те, кого от власти в Украине отодвинула Небесная Сотня".
Artem Zubov _ 08.04.2019 10:55
IP: 35.235.226.---
Первый абзац как с языка сняли)
ViHo _ 08.04.2019 09:23
IP: 35.235.227.---
Починати треба з себе. Перестаньте брехати самим собі, що ви вірите (і вірили) у передвиборчі обіцянки кандидатів. Може вам і хочеться вірити, та всі ж прекрасно розуміють нереалістичність їх виконання. Бо ніхто в реальності не хоче змінювати систему, всіх не влаштовує лише їх місце в цій системі.
В 2014 році Порошенко давав рівно ті обіцянки, що і решта кандидатів в президенти. Він давав ті обіцянки, що їх хотів чути виборець. А якби він їх не давав, то хто б його вибрав.
А на нинішніх виборах ми маємо на вершині електоральних симпатій кандидата, що взагалі не обіцяв нічого конкретного, просто зробити те, що виборець забажає. Навіть програму йому пропонував написати самим виборцям. На тому й піднявся.
Тож, я кажуть, бюлетень вам в руки. "Ваші сподівання – ваші проблеми" – відповів після не надто вдалого виступу його збірної на чемпіонаті світу один футболіст на закид вболівальника "Ви не справдили наших сподівань". Бо кого б не обрали, державу вони отримають одну і ту ж.
meua _ 08.04.2019 02:56
IP: 35.235.227.---
Если бы он только врал... Но врет, чтобы воровать и обогащаться за счет своего положения.
Он никак не может забыть унижения 2005, когда его выгнали с должностей и даже (!) не дали стать спикером. Однако уроком те события для не стали. Не станут и сегодняшние, хотя он и делает вид, что сделал "серьезные" выводы. Очередное вранье имитатора.
Ніна Драган _ 08.04.2019 00:53
IP: 35.235.227.---
Повністю погоджуюся.
Yaryk Yurkiv _ 08.04.2019 00:47
IP: 35.235.226.---
Порошенко фактично врятував Україну від остаточного розколу, незважаючи на тотальну внутрішню обструкцію, яскравим прикладом якої є навіть цей недолугий допис якоїсь саши с уралмаша.
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter