Олександр Дубинський Обережно! Редакція підозрює, що цей автор виконує своїми постами певні завдання. Враховуйте це під час читання

Молчание УЗ

21 квітня 2015, 13:48

Контрабанда угля перешла на новый уровень? Антрацит, который еще пол-года назад везли с оккупированной територии на "материковую" Украину машинами – теперь, кажется, гонят составами!

Наши журналисты зафиксировали множество необычных составов, которые заполнили все приграничные станции. Вагоны в этих сцепках – полупустые (чтобы не было видно, что везут?), со странными белыми полосами.Интересно, что на территории подконтрольной Украине осталось всего 35 работающих шахт, да и те с ноября месяца практически не отгружают уголь. Добываемый там "газовый" уголь не востребован на наших ТЭС.

Откуда же в 30 километровой зоне проведения АТО сотни вагонов с углем?

Мы попытались это выяснить, обратившись с запросом к "Укрзализныце", где каждый вагон (отправитель, получатель) фиксируется в специальной базе данных. А на каждой станции от момента погрузки до момента выгрузки каждый состав сопровождает "натурный лист" в котором указанно: номера вагонов, станция назначения, получатель, состав груза и т.д... – в общем полная информация.

Однако как только и.о. главы Укрзализныци Максим Бланк получил наш запрос, источники в ведомсте вообщили, что по структуре прошло внтуреннее распоряжение – закрыть любой доступ к базе данных по грузоперевозкам...

Между тем, все что мы хотели узнать – откуда и куда движутся обнаруженные нами составы? Действительно ли товарняки идут с оккупированной територии, или нам показалось?

В запросе мы указали номера некоторых подозрительных вагонов.Но вот уже почти неделю как не можем получить ответ на казалось бы вполне понятные, и очевидно не секретные вопросы. Хотя имея номера вагонов, найти путь их следования можно в течении 15 минут.

Молчание руководства УЗ, конечно, может быть оправдано дургими делами, более важными, чем запросы журналистов.

Однако в ситуации, когда угольщики почти в открытую говорят о том, что вместо законтрактованного в ЮАР угля на ТЭС поставляется уголь из зоны АТО.

А бюджетные деньги уходят на счета непонятных оффшорных компаний, которые (по цепочке) могут быть связаны с боевиками – такое молчание выглядит странным.

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Miki2 _ 21.04.2015 22:27
IP: 93.72.11.---
Дубінський, спєцом для тебе, втім для всіх отут. Безплатно, причому. За білу контрольну полосу тут вже написали, а от за наповненість вагонів є одна фігня про яку тут практично ніхто не зна, тому й не згадали.
Так от. В СССР пульмана засіпались вщерть так, що при русі вугілля через борти зсипалося. Потім, коли все це добро приватизувалося, то мало того, що стали насипати, як на фоткі видно, але й зверніть увагу на те, що вугілля припресоване до рівня бортів вагону. І отут ще одна заковика, - це для того, щоби зустрічний вітрюган не видував парусну частину насипки. Втрати тільки від цього за старих часів в масштабах Союзу були колосальні, але при соціалізьмі на те було начхать з високої колокольні.

Шо б ви без мене по своїм редакціям робили? Подумати страшно))))))))))
Ims Sim _ 21.04.2015 19:37
IP: 46.160.99.---
Miki2:
Передайте свої запити Найему з Сірьожою, вони ж діпутати, може хоч на пару днів забудуть про "валчару" Коломойського.
Не, там всё под крышей пеци, их не заинтересует.
Ims Sim _ 21.04.2015 19:36
IP: 46.160.99.---
jrmo:
А по сути что-нибудь сказать можешь? Откуда дровишки, кто бабки получает, где контракты?
jrmo _ 21.04.2015 18:31
IP: 74.125.18.---
Ернест:
Біжи в СИБІР, придурок! Вже догоряє. Китайці за 100 років не відеовлять. А ти тут заліз і шакалом смердиш. Хвіст твій горить.
jrmo _ 21.04.2015 18:27
IP: 74.125.181.---
Дубина. Спочатку подивись на бік вагона, там трафарет в м. куб. та вантажопідйомність. Питому вагу вугілля, залежно від марки (від 1.2 до 1.8) перемнож на питому вагу. А тепер подивись сам на фото, вагони не напівпусті, а майже повні за вантажопідємністю. А біла полоса, це маркування вапном від злодіїв. Якщо порушене, вагон перевантажують для перевірки відповідності ваги вказаної в перевізних документах. Вчитись не пізно, вчи матчасть, "Правила перевезення вантажів на залізниці", або подзвони на станцію яку небудь до прийомоздавача вагонів, самого сопливого, він пояснить.
Ернест _ 21.04.2015 16:29
IP: 31.202.196.---
ВАТНОГОЛОВИМ НЕ ЧИТАТИ!!!! 9 КВІТНЯ 2015 РОКУ відбулася величезна подія, яку можна порівняти з проголошенням Дня Незалежності – Верховна Рада визнала всіх борців з кацапими за останні 100 років Героями, заборонила комуно=нацизм і визнала Кацапендію країною агресом.! БРАВО!!! Кожен русич=українець щодня молиться і вимовляє наступні слова:" Господи! Допоможи здолати лютого історичного ворога – моксель= "золоту" орду=московію=російську імперію=ссср=кацапендію. Хай сьогодні здохне ця сатанінська нацистська імперія разом зі своїм ху...лом від епідемій холери, дизентерії, чуми, СНІДу, ящура, сказу, масових самогубств, паралічів, раку, інфарктів, тотальних смерчів, пожеж, землетрусів, цунамі. АМІНЬ." Це вже діє – гинуть,тонуть, вішаються,кидаються під поїзд, кінчають з собою ригоанали, рашисти та ватноголові колоради, чахне кремілівське чмо, ГОРИТЬ КАЦАПЕНДІЯ, ХАЙ ЙДЕ В ПЕКЛО!!!
Miki2 _ 21.04.2015 16:15
IP: 93.72.11.---
Денис Зайцев:
Полоска это индикация отсыпали (украли) по пути из вагона уголь или нет. На фото нормально загруженные вагоны, до верха их никто не заполняет.
Молодець, Зайцев, все точно, за мене відповів "слєдоватєлю" Дубінському, який в вугільних ділах, ані пєть, ані свістєть. Дубінський, я в горном дєлє (тим більш, що я з Донбасу), як ти в шарікових ручках. Мене сміх споконвєков розбирає, коли ваша пішуща братія намагається в черговий раз "розібратися" в вугільних проблемах)))
І, ще одне. Передайте свої запити Найему з Сірьожою, вони ж діпутати, може хоч на пару днів забудуть про "валчару" Коломойського.
Владимир Поляков _ 21.04.2015 15:34
IP: 74.125.18.---
Так ведь,молчание – золото.
Денис Зайцев _ 21.04.2015 14:32
IP: 193.219.124.---
Полоска это индикация отсыпали (украли) по пути из вагона уголь или нет. На фото нормально загруженные вагоны, до верха их никто не заполняет.
taksist _ 21.04.2015 14:28
IP: 74.125.73.---
поки ви любите російське воно вас вбиває.
Alexander Vasilevsky _ 21.04.2015 13:59
IP: 93.74.169.---
Звертайтесь до прокуратури
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter