Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Штучна мовна проблема

27 квітня 2013, 10:00

Нещодавно з'явилась чергова заява із серії "дискримінації російської мови". В цей раз, за словами Колесніченка, до нього звернулися батьки дітей, які начебто не мають реальної можливості відправити дитину до російськомовної школи чи класу в Києві.Коли сьогодні з вуст деяких політиків все ще лунають заяви про те, як в Україні утискається російськомовне населення, то у людей це викликає вже сміх чи навіть втому.

Хотів би звернутися до всіх політиків, хто намагається заробити політичні бали за рахунок накалювання мовного питання.

Шановні політики! Вийдіть на вулицю і подивіться навкруги. Не менше 40 відсотків в Україні живуть, вільно спілкуються, думають російською. І як би не ваше бажання заробити дешеву політичну популярність, то ніколи і ніхто в країні навіть не дорікнув би російськомовній людині за мову її спілкування.

В мене є глибоке переконання, що лише ті політики піднімають це питання, які не мають таланту і хисту запропонувати країні щось новітнє і конструктивне.

Основи будь-якої держави – це спільні територія, мова, релігія та державна влада. І намагання розколоти одну із них – це спроба розколоти фундамент будівлі під назвою "держава Україна".

powered by lun.ua
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter