Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Куди ведуть Україну?

18 травня 2013, 15:53

Ми сьогодні вже не дивуємось, почувши, що певна політична сила запрошує собі на службу політтехнологів з іншої країни. "Aes non olet" (Кошти не пахнуть) – казали ще древні римляни. Крім того, у таких політтехнологічних "варягів" немає жодних моральних зобов'язань перед народом країни, в якій вони відпрацьовують свої гонорари. Тож ними вельми легко надаються "єзуїтські" пропозиції вітчизняним політикам про заробляння дешевих політичних балів на протистоянні і "розриванні" народу України.

Гасла про фашистів, залякування провокаційними лозунгами, створення штучного протистояння в суспільстві, заклики до можливих сутичок – це вже норма для політичного сьогодення України, посилена різного роду провокаторами і "технологами", які відверто відпрацьовують кошти сусідніх держав. Але кожному, хто живе в цій країні і кому не байдужа її доля, треба глибоко замислитися над тим, до чого все це може призвести. Законодавча ініціатива Уряду про дозвіл на вільний продаж травматичної зброї, примусове залучення, з елементами залякування, молоді та працівників державних установ до так званих "добровільних" мітингів – це кроки, які можуть призвести до незворотних і страшних наслідків!!!

Багатьох нинішніх політиків, а тим більше політиканів-провокаторів, історія зітре і через кілька десятиліть їх прізвищ навіть не будуть пам'ятати. А ось хто буде об'єднувати "роздроблений" народ України? Хто буде заліковувати рани, які кровоточать вже не одне десятиріччя?!

P.S. Є надія, що лише молодь, яка народилась і виросла в Незалежній державі та якій не встигла "промити" мізки комуністична пропаганда (через що у неї є можливість неупереджено подивитись на події минулих років), об'єднає Україну і поставить крапку в цьому нескінченному політичному шабаші.

Якщо хочете висловити думки з цього приводу – пишіть на моїй офіційній сторінці у Facebook

powered by lun.ua
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter