Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Символ розрухи в державі

30 травня 2013, 18:49

41 рік тому, такої країни, як Об'єднані Арабські Емірати – не існувало. На місті нині розвинутої держави були солончаки, скелі і пустеля, де мешкали розрізнені племена бедуїнів. Сьогодні – це розвинута інфраструктура, мережа надсучасних автомагістралей, обладнані аеропорти, висотні будівлі. Влада ОАЕ планує до 2020 року побудувати понад 300 станцій метро та ще більше розвинути магістральну мережу. І це, знову повторюю,в пустелі!

Знаю, що скажуть скептики: у ОАЕ є нафта. Але сьогодні нафта займає лише 45% валового продукту цієї країни, а все інше – це виробництво, туризм, торгівля, сільське господарство тощо. ОАЕ мали всі шанси отримати такий "результат", як нині має Україна, але змогли в пустелі збудувати розвинуту державу.

На іншому кінці світу, 25 років тому Незалежна Україна була створена не в пустелі. У нас була, є і буде родюча земля, були заводи, індустрія, сфера медицини і освіти. Але час і можливість втрачені і у нас сьогодні 70 % саме таких автомагістралей. (Див. ВІДЕО). Дороги стали символом розрухи у державі.

Абсолютно зрозуміло, доки міністри, чиновники всіх рівнів будуть їздити на "Мерседесах" і літати приватними літаками, а вказувати в деклараціях, що володіють гаражами чи старими "Жигулями", і доки вони будуть заявляти, що до такого стану країну довели інші – ми всі будемо жити в цьому "болоті".

P.S. На відео зображено стан міжнародної траси Луцьк- Дольськ, яка знаходиться у центрі смт. Колки (Волинська область), що на моєму 23-му виборчому окрузі. Кабмін нещодавно бадьоро відрапортував, що 98% всіх доріг в країні відремонтовано. Напевно, ті 2 %, які ще не відремонтували, чомусь знаходяться на 23-му виборчому окрузі. Принаймні таке враження отримав за дні роботи на окрузі.

Якщо хочете висловити думки з цього приводу – пишіть на моїй офіційній сторінці у Facebook

powered by lun.ua
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter