Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Депутати знову провалили "екзамен''

04 червня 2013, 17:09

Матеріально-побутове, транспортне забезпечення можновладців, надвеликі пенсії, перекриття дорожнього руху під час їх пересування – все це потребує негайного скасування в Україні, якщо ми хочемо називатися цивілізованою, європейською державою!

Сьогодні в Парламенті відбулося голосування по одному із знакових законопроектів N 2221 "Про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави". Як зрозуміло з його назви, завданням проекту Закону було саме обмеження більшості пільг для Президента України, народних депутатів, членів Кабінету Міністрів.

Я впевнений, що під час виборів серед кандидатів у народні депутати, тим більше серед мажоритарників, не було жодного, хто б на запитання від своїх виборців "Чи проголосуєте Ви за скасування пільг для депутатів та міністрів?" не відповів би "Так, проголосую!". Всі визнавали, що пільги надзвичайно роздуті і більшість з них потребує скасування.

Але виявляється, що багато депутатів, коли прийшли до Парламенту, забули про свої обіцянки виборцям. Черговий яскравий приклад тому – провальне голосування за законопроект N 2221, який не підтримали як депутати з провладної більшості, так і багато опозиційних.

Якщо хочете висловити думки з цього приводу – пишіть на моїй офіційній сторінці у Facebook

powered by lun.ua
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter